Kdo je to?
Kdo je to, byl Vdova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vdova? Lidé, vztahy

Kdo je to Vdova?

Co znamená a jaký je význam slova Vdova?

Vdova je slovo označující ženu, které umřel manžel. Počet vdov je tradičně vyšší, než počet jejich mužských protějšků, což je způsobeno tím, že ženy mají vyšší průměrnou délku života a navíc si často berou starší partnery.
Dnes slovo vdova vyjadřuje pouze rodinný stav, dříve mělo mnohem hlubší význam a důsledky, protože tíha obživy celé rodiny spočívala na muži.Kdo je to, byl Vdova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vdova? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Vdova? s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Pankreas? Víte, co je to Svrab? Pamatujete si definici pojmu VoIP? Pamatujete si definici pojmu Oxytocin?

Klíčová slova: přesný výraz, etymologie, vztahy, slovo, kdo to je, kdo je Vdova?, Vdova, wiki, formulace, synonymum, pojem, heslo, původ slova, informace, význam slova

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Vdova? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vdova? Kdo to byl Vdova? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vdova? Definice pojmu Vdova je v sekci vztahy. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Vdova i v jiné kategorii než v vztahy.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.