Kdo je to?
Kdo je to, byl Ze? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ze? Lidé, vztahy

Kdo je to Ze?

Jaký je význam slova Ze? Co to znamená?

Budu-li rodičem (matkou nebo otcem) dcery a ta se vdá, její manžel bude mým zetěm.Kdo je to, byl Ze? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ze? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Ze? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to NFC? Znáte pojem UFO? Vzpomněli byste si na význam slova Kiwano? Pamatujete si definici pojmu Evangelium?

Klíčová slova: význam, co je to Ze?, popis, význam pojmu, popis, vztahy, wiki, formulace, přesný význam, kdo je Ze?, termín, přesný výraz, heslo, slovo, Ze

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ze

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ze? Kdo to byl Ze? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ze? Definice pojmu Ze je v kategorii vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Pokuste se najít termín Ze i v jiné kategorii než v vztahy.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?