Kdo je to?
Kdo je to, byl Zeť? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zeť? Lidé, vztahy

Kdo je to Zeť?

Jaký je význam slova Zeť? Co to znamená?

Budu-li rodičem (matkou nebo otcem) dcery a ta se vdá, její manžel bude mým zetěm.Kdo je to, byl Zeť? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zeť? Lidé, vztahy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zeť s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to NFC? Znáte pojem UFO? Vzpomněli byste si na význam slova Kiwano? Pamatujete si definici pojmu Evangelium?

Klíčová slova: přesný význam, termín, vysvětlení, původ slova, co je to Zeť?, informace, význam pojmu, definice, co znamená, kdo to je, pojem, formulace, přesný výraz, slovo, heslo

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Zeť? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Zeť? Kdo to byl Zeť? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zeť? Definice pojmu Zeť se nachází v kategorii vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Zeť hledat i v jiných kategoriích (než vztahy).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?