Kdo je to?
Kdo je to, byl Gurmán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gurmán? Lidé, záliby

Kdo je to Gurmán?

Co znamená a jaký je význam slova Gurmán?

Gurmán neboli česky labužník je člověk, který má rád dobré jídlo a pití a umí si ho vychutnat.Kdo je to, byl Gurmán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gurmán? Lidé, záliby

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Gurmán? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Difúze? Víte, co je to Bobrovka? Znáte pojem Inri? Pamatujete si definici pojmu Deflegmátor?

Klíčová slova: definice, popis, význam pojmu, popis, původ slova, slovo, informace, pojem, přesný význam, formulace, wiki, kdo je Gurmán?, termín, přesný výraz, synonymum

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Gurmán, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Gurmán? Kdo to byl Gurmán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gurmán? Definice pojmu Gurmán je v kategorii záliby. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Gurmán i v jiné sekci než je kategorie záliby.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.