Kdo je to?
Kdo je to, byl Gurmán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gurmán? Lidé, záliby

Kdo je to Gurmán?

Co znamená a jaký je význam slova Gurmán?

Gurmán neboli česky labužník je člověk, který má rád dobré jídlo a pití a umí si ho vychutnat.Kdo je to, byl Gurmán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gurmán? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Gurmán s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Difúze? Znáte pojem Rabat? Vzpomněli byste si na význam slova Transparentní účet? Pamatujete si definici pojmu Lapidárium?

Klíčová slova: informace, kdo je Gurmán?, etymologie, formulace, popis, původ slova, slovo, co je to Gurmán?, popis, přesný význam, význam, termín, pojem, význam slova, synonymum

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Gurmán

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Gurmán? Kdo to byl Gurmán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gurmán? Definice pojmu Gurmán patří do sekce záliby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Gurmán i v jiných kategoriích (než záliby).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.