Kdo je to?
Kdo je to, byl Myslivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Myslivec? Lidé, záliby

Kdo je to Myslivec?

Co znamená a jaký je význam slova Myslivec?

Myslivec je profese, jejíž vykonavatel se stará o zvěř v lese a v přírodě. Myslivci se nezabývají pouze a výhradně lovem, jak se někdy veřejnost nesprávně domnívá, ale mají na starosti péči o lesní ekosystém s důrazem na jeho udržitelnost (patří sem např. regulace počtů zvěře určitých druhů, aby přemnožená zvířata nepoškozovala stromky apod.) Myslivec je povolání, jehož tradice sahá do středověku.Kdo je to, byl Myslivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Myslivec? Lidé, záliby

Zaujalo vás slovo, termín Myslivec? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Goodwill? Znáte pojem Nubuk? Vzpomněli byste si na význam slova Sitcom? Pamatujete si definici pojmu Ústava?

Klíčová slova: pojem, záliby, termín, popis, kdo je Myslivec?, popis, etymologie, kdo to je, heslo, definice, přesný význam, přesný výraz, informace, slovo, synonymum

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Myslivec, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Myslivec? Kdo to byl Myslivec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Myslivec? Definice pojmu Myslivec se nachází v sekci záliby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v záliby.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?