Kdo je to?
Kdo je to, byl Myslivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Myslivec? Lidé, záliby

Kdo je to Myslivec?

Co znamená a jaký je význam slova Myslivec?

Myslivec je profese, jejíž vykonavatel se stará o zvěř v lese a v přírodě. Myslivci se nezabývají pouze a výhradně lovem, jak se někdy veřejnost nesprávně domnívá, ale mají na starosti péči o lesní ekosystém s důrazem na jeho udržitelnost (patří sem např. regulace počtů zvěře určitých druhů, aby přemnožená zvířata nepoškozovala stromky apod.) Myslivec je povolání, jehož tradice sahá do středověku.Kdo je to, byl Myslivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Myslivec? Lidé, záliby

Budeme rádi, pokud budete definici slova Myslivec sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Goodwill? Znáte pojem Nubuk? Vzpomněli byste si na význam slova Sitcom? Pamatujete si definici pojmu Ústava?

Klíčová slova: kdo to je, termín, význam, význam slova, informace, Myslivec, slovo, wiki, co znamená, popis, původ slova, formulace, pojem, etymologie, co je to Myslivec?

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Myslivec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Myslivec? Kdo to byl Myslivec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Myslivec? Definice pojmu Myslivec se nachází v kategorii záliby. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Myslivec hledat i v jiných kategoriích (než záliby).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?