Kdo je to?
Kdo je to, byl Otaku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otaku? Lidé, záliby

Kdo je to Otaku?

Jaký je význam slova Otaku? Co to znamená?

Otaku je výraz z japonského slangu, kterým je označován velmi horlivý fanoušek určitého hobby. Podle spojení s dalším slovem se rozlišuje anime otaku, tedy člověk sledující až několik dní bez přestání animované filmy a seriály, či manga otaku, který je posedlý kreslenými novelami, pasokon nebo gému otaku, což jsou příznivci PC a hráči počítačových her.
Existují i další druhy otaku, například nadšenci různých idolů, vojenští nadšenci, příznivci hudby a dalších koníčků.Kdo je to, byl Otaku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otaku? Lidé, záliby

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Otaku? s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Geriatrie? Znáte pojem Kreativita? Vzpomněli byste si na význam slova Virus Zika? Pamatujete si definici pojmu Dekadentní?

Klíčová slova: informace, termín, původ slova, formulace, synonymum, pojem, etymologie, wiki, Otaku, slovo, význam, vysvětlení, význam pojmu, co je to Otaku?, kdo je Otaku?

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Otaku

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Otaku? Kdo to byl Otaku? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Otaku? Definice pojmu Otaku je v kategorii záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v záliby.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.