Kdo je to?
Kdo je to, byl Otaku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otaku? Lidé, záliby

Kdo je to Otaku?

Jaký je význam slova Otaku? Co to znamená?

Otaku je výraz z japonského slangu, kterým je označován velmi horlivý fanoušek určitého hobby. Podle spojení s dalším slovem se rozlišuje anime otaku, tedy člověk sledující až několik dní bez přestání animované filmy a seriály, či manga otaku, který je posedlý kreslenými novelami, pasokon nebo gému otaku, což jsou příznivci PC a hráči počítačových her.
Existují i další druhy otaku, například nadšenci různých idolů, vojenští nadšenci, příznivci hudby a dalších koníčků.Kdo je to, byl Otaku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otaku? Lidé, záliby

Definici slova Otaku můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Facelift? Pamatujete si definici pojmu Žentour? Víte, co je to Archeologie? Vzpomněli byste si na význam slova Himalájská sůl?

Klíčová slova: vysvětlení, synonymum, wiki, přesný výraz, přesný význam, heslo, pojem, význam, záliby, popis, co znamená, co je to Otaku?, původ slova, kdo je Otaku?, Otaku

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Otaku

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Otaku? Kdo to byl Otaku? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Otaku? Definice pojmu Otaku patří do sekce záliby. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, řekněme třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než záliby.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.