Kdo je to?
Kdo je to, byl Skaut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skaut? Lidé, záliby

Kdo je to Skaut?

Co znamená a jaký je význam slova Skaut?

Skaut je označení člena organizace věnující se skautingu. Jeho historie je stará zhruba sto let a je spojena se jménem Roberta Baden-Powela, který organizoval první skautský tábor pro chlapce. Slovo "scout" v angličtině znamená "stopař". Hnutí skautingu se postupně šířilo po celém světě, postupně bylo zpřístupněno i dívkám. Hnutí propaguje myšlenky jako spravedlnost, přátelství, spolupráci, jeho členové se učí, jak přežít v přírodě a další dovednosti. V Čechách se tato organizace jmenuje Junák. Její činnost byla za komunismu omezena a opět obnovena v roce 1990. V Junáku tráví v současné době svůj volný čas poměrně dost dětí a teenagerů, populární jsou letní tábory.Kdo je to, byl Skaut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skaut? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Skaut s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kultura? Znáte pojem Hematologie? Vzpomněli byste si na význam slova Krepdešín? Pamatujete si definici pojmu Šmakoun?

Klíčová slova: popis, přesný význam, původ slova, co znamená, termín, Skaut, wiki, záliby, etymologie, pojem, význam slova, kdo to je, přesný výraz, synonymum, co je to Skaut?

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Skaut, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Skaut? Kdo to byl Skaut? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Skaut? Definice pojmu Skaut se nachází v sekci záliby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, termín řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v záliby.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?