Kdo je to?
Kdo je to, byl Spotter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spotter? Lidé, záliby

Kdo je to Spotter?

Jaký je význam slova Spotter? Co to znamená?

Spotter je člověk vycvičený k tomu, aby se speciálně na něco zaměřoval, dá se říci, že spotter je totéž co pozorovatel. Např. v armádě je spotter členem týmu ostřelovačů, ale pojem spotter může souviset i třeba s pozorováním počasí a některých konkrétních meteorologických jevů, např. bouřek, tornád apod.Kdo je to, byl Spotter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spotter? Lidé, záliby

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Spotter? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Báseň? Znáte pojem Pedig? Vzpomněli byste si na význam slova Čtyřstěn? Pamatujete si definici pojmu Garam másala?

Klíčová slova: přesný výraz, slovo, popis, záliby, synonymum, heslo, pojem, Spotter, termín, definice, přesný význam, co je to Spotter?, význam slova, informace, vysvětlení

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Spotter, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Spotter? Kdo to byl Spotter? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spotter? Definice pojmu Spotter je v kategorii záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, výraz např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Spotter v jiné sekci než záliby.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?