Kdo je to?
Kdo je to, byl Bigamista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bigamista? Lidé, zločin

Kdo je to Bigamista?

Jaký je význam slova Bigamista? Co to znamená?

Bigamista je člověk, který uzavřel nové manželství přesto, že to předchozí ještě nebylo ukončeno. Nemělo by to být možné, jedině podvodem. V českých zákonech je bigamie trestná. V některých jiných zemích a kulturách je za určitých podmínek polygamie (tj. jeden muž má více žen) povolena (např. muslimové v některých zemích mohou mít až čtyři manželky, pokud jsou schopni je finančně zabezpečit). Jako bigamista bývá s nadsázkou označován bývalý politik David Rath, o němž je známo, že udržuje paralelně vztah s manželkou a milenkou, avšak de facto bigamistou není, protože s druhou uvedenou partnerkou neuzavřel sňatek. Opakem polgamie je polyandrie (jedna žena má více mužů).Kdo je to, byl Bigamista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bigamista? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Bigamista s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Dysfrenie? Vzpomněli byste si na význam slova Elaborát? Víte, co je to Science fiction? Znáte pojem Preeklampsie?

Klíčová slova: co je to Bigamista?, termín, informace, popis, zločin, význam pojmu, definice, formulace, synonymum, kdo je Bigamista?, původ slova, kdo to je, význam slova, význam, vysvětlení

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Bigamista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Bigamista? Kdo to byl Bigamista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bigamista? Definice pojmu Bigamista je v sekci zločin. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v zločin.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.