Kdo je to?
Kdo je to, byl Cheater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cheater? Lidé, zločin

Kdo je to Cheater?

Co znamená a jaký je význam slova Cheater?

Anglické slovo "cheater" znamená v doslovném překladu podvodník. Termínem cheat se v prostředí počítačových her označují speciální kódy, jejichž vložením je možné upravit hru, změnit chování postavy, udělit jí nesmrtelnost a podobně. Cheater je tedy hráč, který cheaty používá. Používání cheatů je považováno za nečestné.Kdo je to, byl Cheater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cheater? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Cheater sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ego? Znáte pojem Tofu? Vzpomněli byste si na význam slova Expozice? Pamatujete si definici pojmu Pašmína?

Klíčová slova: heslo, pojem, kdo to je, význam, etymologie, vysvětlení, co znamená, význam slova, kdo je Cheater?, formulace, původ slova, význam pojmu, slovo, termín, wiki

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Cheater

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Cheater? Kdo to byl Cheater? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cheater? Definice pojmu Cheater patří do sekce zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se vyhledat výraz, text, termín, pojem kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v zločin.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.