Kdo je to?
Kdo je to, byl Cheater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cheater? Lidé, zločin

Kdo je to Cheater?

Co znamená a jaký je význam slova Cheater?

Anglické slovo "cheater" znamená v doslovném překladu podvodník. Termínem cheat se v prostředí počítačových her označují speciální kódy, jejichž vložením je možné upravit hru, změnit chování postavy, udělit jí nesmrtelnost a podobně. Cheater je tedy hráč, který cheaty používá. Používání cheatů je považováno za nečestné.Kdo je to, byl Cheater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cheater? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Cheater? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ego? Znáte pojem Tofu? Vzpomněli byste si na význam slova Expozice? Pamatujete si definici pojmu Pašmína?

Klíčová slova: pojem, popis, synonymum, informace, kdo to je, přesný význam, význam, přesný výraz, význam pojmu, etymologie, wiki, zločin, slovo, termín, původ slova

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Cheater? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Cheater? Kdo to byl Cheater? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cheater? Definice pojmu Cheater je v sekci zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Cheater v jiné sekci než zločin.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.