Kdo je to?
Kdo je to, byl Chuligán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chuligán? Lidé, zločin

Kdo je to Chuligán?

Co znamená a jaký je význam slova Chuligán?

Chuligán (z anglického hooligan) je neukázněný fotbalový fanoušek, který se dopouští výtržnictví (často pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek) a snaží se vyprovokovat rvačky a násilí. V širším smyslu slova je chuligán člověk bez kázně, s násilným chováním a bez respektu ke společenským konvencím.Kdo je to, byl Chuligán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chuligán? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Chuligán? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to DHCP? Víte, co je to Intervence? Pamatujete si definici pojmu Tautologie? Pamatujete si definici pojmu Hidžáb?

Klíčová slova: wiki, slovo, popis, formulace, informace, kdo je Chuligán?, význam, kdo to je, Chuligán, přesný výraz, význam pojmu, definice, vysvětlení, původ slova, co znamená

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Chuligán

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Chuligán? Kdo to byl Chuligán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chuligán? Definice pojmu Chuligán je v kategorii zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než zločin).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?