Kdo je to?
Kdo je to, byl Pasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pasák? Lidé, zločin

Kdo je to Pasák?

Co znamená a jaký je význam slova Pasák?

Pasák je původně osoba, která pase a stará se o dobytek. Synonymem pasáka je pastevec, pastýř, pasáček či bača.
Pasák je též slangové označení kuplíře, který organizuje prostituci nebo z ní jinak profituje. Kuplířství je trestný čin, pasákovi hrozí až 8 let odnětí svobody. V případě, že se prostituce účastní děti, hrozí pasákovi 5 - 15 let vězení.Kdo je to, byl Pasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pasák? Lidé, zločin

Zaujalo vás slovo, termín Pasák? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Oddlužení? Znáte pojem Viróza? Vzpomněli byste si na význam slova Deteriorace? Pamatujete si definici pojmu Kazuistika?

Klíčová slova: přesný význam, wiki, původ slova, popis, etymologie, heslo, co je to Pasák?, zločin, pojem, termín, slovo, kdo je Pasák?, význam pojmu, co znamená, synonymum

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Pasák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pasák? Kdo to byl Pasák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pasák? Definice pojmu Pasák se nachází v kategorii zločin. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Pasák i jinde než v sekci než v zločin.