Kdo je to?
Kdo je to, byl Skvoter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skvoter? Lidé, zločin

Kdo je to Skvoter?

Co znamená a jaký je význam slova Skvoter?

Skvoter (též squatter, squater, skvotr) je člověk, který se skupinou dalších skvoterů, obsazuje neobývané budovy nebo pozemky ke kterým nemá žádná práva (nájemní, podnájemní smlouva apod.). Skvoteři obsazený objekt využívají nejčastěji pro kulturní a společenské aktivity. Tato aktivita má zpravidla politický podtext - skvoteři se většinou hlásí k levicovému anarchismu. V ČR mohou být skvoteři obviněni z trestného činu podle § 208 trestního zákoníku - neoprávněný zásah do práva k domu, bytu nebo k nebytovému prostoru.



Kdo je to, byl Skvoter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skvoter? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Skvoter? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Hospic? Víte, co je to Parafín? Pamatujete si definici pojmu Bible? Pamatujete si definici pojmu Islamismus?

Klíčová slova: formulace, význam, termín, přesný výraz, synonymum, definice, pojem, etymologie, význam pojmu, zločin, slovo, původ slova, wiki, co je to Skvoter?, popis

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Skvoter, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Skvoter? Kdo to byl Skvoter? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Skvoter? Definice pojmu Skvoter je v kategorii zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Skvoter i v jiné sekci než je kategorie zločin.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?