Kdo je to?
Kdo je to, byl Skvoter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skvoter? Lidé, zločin

Kdo je to Skvoter?

Co znamená a jaký je význam slova Skvoter?

Skvoter (též squatter, squater, skvotr) je člověk, který se skupinou dalších skvoterů, obsazuje neobývané budovy nebo pozemky ke kterým nemá žádná práva (nájemní, podnájemní smlouva apod.). Skvoteři obsazený objekt využívají nejčastěji pro kulturní a společenské aktivity. Tato aktivita má zpravidla politický podtext - skvoteři se většinou hlásí k levicovému anarchismu. V ČR mohou být skvoteři obviněni z trestného činu podle § 208 trestního zákoníku - neoprávněný zásah do práva k domu, bytu nebo k nebytovému prostoru.Kdo je to, byl Skvoter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skvoter? Lidé, zločin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Skvoter s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Amazon? Znáte pojem Plurál? Vzpomněli byste si na význam slova Widget? Pamatujete si definici pojmu Lymfa?

Klíčová slova: Skvoter, význam, kdo je Skvoter?, heslo, definice, wiki, co znamená, co je to Skvoter?, synonymum, popis, popis, slovo, pojem, význam pojmu, termín

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Skvoter? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Skvoter? Kdo to byl Skvoter? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Skvoter? Definice pojmu Skvoter se nachází v kategorii zločin. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Skvoter i v jiné kategorii než v zločin.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?