Kdo je to?
Kdo je to, byl Skvoter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skvoter? Lidé, zločin

Kdo je to Skvoter?

Co znamená a jaký je význam slova Skvoter?

Skvoter (též squatter, squater, skvotr) je člověk, který se skupinou dalších skvoterů, obsazuje neobývané budovy nebo pozemky ke kterým nemá žádná práva (nájemní, podnájemní smlouva apod.). Skvoteři obsazený objekt využívají nejčastěji pro kulturní a společenské aktivity. Tato aktivita má zpravidla politický podtext - skvoteři se většinou hlásí k levicovému anarchismu. V ČR mohou být skvoteři obviněni z trestného činu podle § 208 trestního zákoníku - neoprávněný zásah do práva k domu, bytu nebo k nebytovému prostoru.Kdo je to, byl Skvoter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skvoter? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Skvoter sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Amazon? Znáte pojem Plurál? Vzpomněli byste si na význam slova Widget? Pamatujete si definici pojmu Lymfa?

Klíčová slova: formulace, synonymum, definice, co je to Skvoter?, termín, co znamená, Skvoter, přesný význam, wiki, informace, přesný výraz, kdo je Skvoter?, význam slova, původ slova, zločin

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Skvoter, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Skvoter? Kdo to byl Skvoter? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Skvoter? Definice pojmu Skvoter se nachází v sekci zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Skvoter v jiné sekci než zločin.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?