Kdo je to?
Kdo je to, byl Spammer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spammer? Lidé, zločin

Kdo je to Spammer?

Co znamená a jaký je význam slova Spammer?

Spammer je tvůrce a šiřitel spamu, nevyžádaného sdělení, které se hromadně šíří prostřednictvím internetu. Z původního výskytu v mailové komunikaci se spam rozšířil i do dalších částí komunikace v internetu.
Spammer svou činností zahlcuje a zpomaluje výkon počítače a adresáty obtěžuje. Proto byla činnosti spammerů výrazně omezena zákony.Kdo je to, byl Spammer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spammer? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Spammer? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Rar? Víte, co je to Suverenita? Znáte pojem Tinnitus? Pamatujete si definici pojmu Id?

Klíčová slova: etymologie, přesný význam, zločin, popis, popis, pojem, co znamená, význam pojmu, informace, formulace, definice, původ slova, termín, wiki, přesný výraz

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Spammer

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Spammer? Kdo to byl Spammer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spammer? Definice pojmu Spammer je v kategorii zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Spammer i v jiné kategorii než je sekce zločin.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.