Kdo je to?
Kdo je to, byl Spammer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spammer? Lidé, zločin

Kdo je to Spammer?

Co znamená a jaký je význam slova Spammer?

Spammer je tvůrce a šiřitel spamu, nevyžádaného sdělení, které se hromadně šíří prostřednictvím internetu. Z původního výskytu v mailové komunikaci se spam rozšířil i do dalších částí komunikace v internetu.
Spammer svou činností zahlcuje a zpomaluje výkon počítače a adresáty obtěžuje. Proto byla činnosti spammerů výrazně omezena zákony.Kdo je to, byl Spammer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spammer? Lidé, zločin

Tento text (Spammer) můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Dornova metoda? Znáte pojem Národní park? Vzpomněli byste si na význam slova Software? Pamatujete si definici pojmu Legenda?

Klíčová slova: přesný výraz, etymologie, heslo, pojem, přesný význam, kdo je Spammer?, informace, wiki, kdo to je, význam slova, původ slova, význam pojmu, Spammer, synonymum, slovo

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Spammer

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Spammer? Kdo to byl Spammer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spammer? Definice pojmu Spammer je v kategorii zločin. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Spammer i v jiné sekci než je kategorie zločin.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.