Kdo je to?
Kdo je to, byl Spammer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spammer? Lidé, zločin

Kdo je to Spammer?

Co znamená a jaký je význam slova Spammer?

Spammer je tvůrce a šiřitel spamu, nevyžádaného sdělení, které se hromadně šíří prostřednictvím internetu. Z původního výskytu v mailové komunikaci se spam rozšířil i do dalších částí komunikace v internetu.
Spammer svou činností zahlcuje a zpomaluje výkon počítače a adresáty obtěžuje. Proto byla činnosti spammerů výrazně omezena zákony.Kdo je to, byl Spammer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spammer? Lidé, zločin

Zaujalo vás slovo, termín Spammer? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Rar? Znáte pojem Manko? Znáte pojem Tinnitus? Víte, co je to Exorcismus?

Klíčová slova: původ slova, pojem, co je to Spammer?, význam pojmu, význam, informace, kdo to je, definice, etymologie, přesný výraz, význam slova, formulace, popis, přesný význam, vysvětlení

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Spammer, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Spammer? Kdo to byl Spammer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spammer? Definice pojmu Spammer se nachází v sekci zločin. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, text, definici, např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v zločin.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.