Kdo je to?
Kdo je to, byl Spammer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spammer? Lidé, zločin

Kdo je to Spammer?

Co znamená a jaký je význam slova Spammer?

Spammer je tvůrce a šiřitel spamu, nevyžádaného sdělení, které se hromadně šíří prostřednictvím internetu. Z původního výskytu v mailové komunikaci se spam rozšířil i do dalších částí komunikace v internetu.
Spammer svou činností zahlcuje a zpomaluje výkon počítače a adresáty obtěžuje. Proto byla činnosti spammerů výrazně omezena zákony.Kdo je to, byl Spammer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spammer? Lidé, zločin

Zaujalo vás slovo, termín Spammer? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Dornova metoda? Znáte pojem Národní park? Vzpomněli byste si na význam slova Software? Pamatujete si definici pojmu Legenda?

Klíčová slova: kdo je Spammer?, zločin, co znamená, původ slova, význam pojmu, Spammer, přesný význam, formulace, popis, etymologie, heslo, kdo to je, přesný výraz, vysvětlení, synonymum

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Spammer, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Spammer? Kdo to byl Spammer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spammer? Definice pojmu Spammer se nachází v sekci zločin. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít výraz, text, termín, pojem např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie zločin.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.