Kdo je to?
Kdo je to, byl Vandal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vandal? Lidé, zločin

Kdo je to Vandal?

Co znamená a jaký je význam slova Vandal?

Vandal bylo označení pro příslušníka jednoho z germánských kmenů, který pocházel pravděpodobně z okolí Baltu nebo ze Skandinávie. Jazykem byla vandalština, patřící mezi indoevropské jazyky. Vandalové sídlili ve Slezsku a také např. na Slovensku. Při stěhování národů se rozšířili po Evropě a dostali se i do Afriky. V Itálii dobyli Vandalové Řím.
Prosluli shromažďováním majetku, především zlata a dalších klenotů. Pro jejich získáni se dopouštěli i zločinu. Vandalská moc a království se postupně zhroutily a jejich říše zanikla. Nezachovaly se po nich žádné památky, protože Vandalové neznali písemnictví.Kdo je to, byl Vandal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vandal? Lidé, zločin

Zaujalo vás slovo, termín Vandal? Potom se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Wasabi? Znáte pojem Whatsapp? Vzpomněli byste si na význam slova Lyceum? Pamatujete si definici pojmu Ocílka?

Klíčová slova: vysvětlení, přesný výraz, co je to Vandal?, definice, heslo, význam pojmu, význam, wiki, co znamená, popis, formulace, zločin, termín, pojem, kdo je Vandal?

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Vandal, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vandal? Kdo to byl Vandal? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vandal? Definice pojmu Vandal se nachází v sekci zločin. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se vyhledat pojem, výraz, termín, heslo např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Vandal i v jiné kategorii než v zločin.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.