Kdo je to?
Kdo je to, byl Velezrádce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velezrádce? Lidé, zločin

Kdo je to Velezrádce?

Jaký je význam slova Velezrádce? Co to znamená?

Velezrádce je ten, kdo by se např. pokusil o státní převrat, o svržení vlády, o nastolení diktatury, tj. jednal by výrazně proti zájmům vlastního státu. Dle zákonů České republiky může velezradu spáchat jenom prezident. I když toho Miloš Zeman předvedl hodně ve srovnání se svými předchůdci na prezidentském postu, velezrady se rozhodně nedopustil.Kdo je to, byl Velezrádce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velezrádce? Lidé, zločin

Zaujalo vás slovo, termín Velezrádce? Potom se podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Garant? Znáte pojem Animozita? Vzpomněli byste si na význam slova After party? Pamatujete si definici pojmu Láska?

Klíčová slova: co je to Velezrádce?, definice, Velezrádce, etymologie, pojem, vysvětlení, termín, zločin, přesný výraz, kdo to je, význam pojmu, synonymum, význam slova, popis, formulace

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Velezrádce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Velezrádce? Kdo to byl Velezrádce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Velezrádce? Definice pojmu Velezrádce se nachází v kategorii zločin. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Velezrádce i jinde než v sekci než v zločin.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.