Kdo je to?
Kdo je to, byl Velezrádce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velezrádce? Lidé, zločin

Kdo je to Velezrádce?

Jaký je význam slova Velezrádce? Co to znamená?

Velezrádce je ten, kdo by se např. pokusil o státní převrat, o svržení vlády, o nastolení diktatury, tj. jednal by výrazně proti zájmům vlastního státu. Dle zákonů České republiky může velezradu spáchat jenom prezident. I když toho Miloš Zeman předvedl hodně ve srovnání se svými předchůdci na prezidentském postu, velezrady se rozhodně nedopustil.Kdo je to, byl Velezrádce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velezrádce? Lidé, zločin

Definici slova Velezrádce můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem DNS? Pamatujete si definici pojmu Černý kašel? Víte, co je to Mravnost? Vzpomněli byste si na význam slova Ionizace?

Klíčová slova: pojem, Velezrádce, synonymum, heslo, význam, co je to Velezrádce?, přesný význam, formulace, co znamená, popis, vysvětlení, význam pojmu, termín, definice, kdo je Velezrádce?

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Velezrádce, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Velezrádce? Kdo to byl Velezrádce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Velezrádce? Definice pojmu Velezrádce se nachází v sekci zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Velezrádce i v jiné kategorii než je sekce zločin.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.