Kdo je to?
Kdo je to, byl Švejk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švejk? Lidé, fikce

Kdo je to Švejk?

Jaký je význam slova Švejk? Co to znamená?

Švejk je hlavním hrdinou románu Jaroslava Haška Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války. Švejk měl být původně duševně slabý voják, který obrací hloupost důstojníků a představitelů vojenského systému Rakouska – Uherska proti nim samým především tím, že rozkazy plní doslova a do písmene, popřípadě je rozebírá.
Švejk se vyznačuje vysoce vyvinutým smyslem pro pořádek, statečností a energií, ale také smířením s osudem.Kdo je to, byl Švejk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švejk? Lidé, fikce

Sdílejte tuto stránku se slovem Švejk s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Galaretka? Rozumíte pojmu Virus? Znáte definici termínu Hoax? Znáte pojem BOZP?

Klíčová slova: původ slova, popis, vysvětlení, informace, co je to Švejk?, popis, přesný význam, pojem, význam slova, kdo to je, význam, kdo je Švejk?, slovo, heslo, přesný výraz, formulace

Pojem Švejk je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít termín Švejk ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Švejk ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Švejk v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Švejk na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Švejk například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Švejk

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Švejk? Kdo to byl Švejk? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Švejk? Definice pojmu Švejk je v kategorii fikce. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než fikce.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.