Kdo je to?
Kdo je to, byl Švejk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švejk? Lidé, fikce

Kdo je to Švejk?

Jaký je význam slova Švejk? Co to znamená?

Švejk je hlavním hrdinou románu Jaroslava Haška Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války. Švejk měl být původně duševně slabý voják, který obrací hloupost důstojníků a představitelů vojenského systému Rakouska – Uherska proti nim samým především tím, že rozkazy plní doslova a do písmene, popřípadě je rozebírá.
Švejk se vyznačuje vysoce vyvinutým smyslem pro pořádek, statečností a energií, ale také smířením s osudem.Kdo je to, byl Švejk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švejk? Lidé, fikce

Sdílejte tuto stránku se slovem Švejk se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Fondán? Pamatujete si definici pojmu Sezam? Znáte definici termínu Bigamie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Moratorium?

Klíčová slova: popis, etymologie, kdo to je, heslo, popis, význam slova, termín, původ slova, význam, slovo, vysvětlení, formulace, kdo je Švejk?, význam pojmu, Švejk, lexikon

Pojem Švejk je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Švejk v následujících vyhledávačích

Zkusit najít slovo Švejk ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Švejk v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Švejk ve Wikipedii

Vyhledat slovo Švejk ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Švejk například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Švejk, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Švejk? Kdo to byl Švejk? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Švejk? Definice pojmu Švejk je v kategorii fikce. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než fikce).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.