Kdo je to?
Kdo je to, byl Švejk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švejk? Lidé, fikce

Kdo je to Švejk?

Jaký je význam slova Švejk? Co to znamená?

Švejk je hlavním hrdinou románu Jaroslava Haška Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války. Švejk měl být původně duševně slabý voják, který obrací hloupost důstojníků a představitelů vojenského systému Rakouska – Uherska proti nim samým především tím, že rozkazy plní doslova a do písmene, popřípadě je rozebírá.
Švejk se vyznačuje vysoce vyvinutým smyslem pro pořádek, statečností a energií, ale také smířením s osudem.Kdo je to, byl Švejk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švejk? Lidé, fikce

Zaujalo vás slovo, termín Švejk? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Galaretka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Borelióza? Znáte definici termínu Hoax? Víte co je Státní smutek?

Klíčová slova: fikce, informace, pojem, původ slova, význam, definice, význam pojmu, kdo to je, lexikon, popis, co znamená, popis, přesný výraz, formulace, význam slova, přesný význam

Pojem Švejk je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít výraz Švejk ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Švejk ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Švejk ve Wikislovníku

Hledat frázi Švejk ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Švejk například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Švejk, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Švejk? Kdo to byl Švejk? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Švejk? Definice pojmu Švejk se nachází v sekci fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Švejk i v jiných kategoriích (než fikce).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.