Kdo je to?
Kdo je to, byl Hulibrk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hulibrk? Lidé, hanlivé

Kdo je to Hulibrk?

Co znamená a jaký je význam slova Hulibrk?

Hulibrk je vulgární označení, nadávka pro muže homosexuála, resp. pro osobu mužského pohlaví provozující orální sex s jiným mužem (např. za úplatu). Slovo hulibrk vzniklo ze slov hulit (=kouřit, označení pro orální sex - felaci) a brk (označení penisu).Kdo je to, byl Hulibrk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hulibrk? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hulibrk s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Tenisový loket? Znáte definici termínu Movitá věc? Znáte definici termínu Právní úkon? Pamatujete si definici pojmu Hmotný majetek?

Klíčová slova: hanlivé, kdo je Hulibrk?, pojem, heslo, popis, popis, kdo to je, etymologie, synonymum, slovo, wiki, vysvětlení, přesný výraz, co je to Hulibrk?, informace, definice

Pojem Hulibrk je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít termín Hulibrk ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Hulibrk na Google.cz

Vyhledat pojem Hulibrk ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Hulibrk ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hulibrk například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Hulibrk? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Hulibrk? Kdo to byl Hulibrk? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hulibrk? Definice pojmu Hulibrk se nachází v kategorii hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.