Kdo je to?
Kdo je to, byl Koblihář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koblihář? Lidé, hanlivé

Kdo je to Koblihář?

Co znamená a jaký je význam slova Koblihář?

Hanlivým slovem koblihář označujeme příznivce Andreje Babiše a politického hnutí ANO. Andrej Babiš na svých předvolebních mítincích rozdával zdarma koblihy, které se tak staly symbolem laciného "úplatku" voličů hnutí ANO.


Kdo je to, byl Koblihář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koblihář? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Koblihář? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Komprese? Víte, co je to Mandragora? Víte co je NFC? Rozumíte pojmu Briliant?

Klíčová slova: synonymum, co znamená, přesný výraz, vysvětlení, odborný výraz, lexikon, formulace, kdo je Koblihář?, informace, přesný význam, původ slova, definice, význam slova, význam, hanlivé, co je to Koblihář?

Pojem Koblihář je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Koblihář

Zkusit najít frázi Koblihář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Koblihář na Youtube

Najít heslo Koblihář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Koblihář ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Koblihář například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Koblihář, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Koblihář? Kdo to byl Koblihář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Koblihář? Definice pojmu Koblihář je v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Koblihář hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.