Kdo je to?
Kdo je to Koblihář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Koblihář? Lidé, hanlivé

Koblihář

Co znamená a jaký je význam slova Koblihář?

Hanlivým slovem koblihář označujeme příznivce Andreje Babiše a politického hnutí ANO. Andrej Babiš na svých předvolebních mítincích rozdával zdarma koblihy, které se tak staly symbolem laciného "úplatku" voličů hnutí ANO.


Kdo je to Koblihář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Koblihář? Lidé, hanlivé

Zaujala vás definice pojmu Koblihář? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Parfémovaná voda? Znáte definici termínu Vrtací kladivo? Víte co je Airbnb? Pamatujete si definici pojmu Chorizo?

Klíčová slova: pojem, lexikon, popis, wiki, wikipedie, odborný výraz, hanlivé, Koblihář, termín, formulace, slovo, Koblihář, přesný výraz, přesný výraz, synonymum, informace

Pojem Koblihář je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledejte bez špehování slovo Koblihář ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Koblihář ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Koblihář na Google.cz

Vyhledat heslo Koblihář na Google obrázcích

Vyhledat výraz Koblihář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Koblihář například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Koblihář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní již víte Kdo je to Koblihář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Koblihář? Definice pojmu Koblihář patří do sekce Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Čerstvé informace hledejte pojem, termín, výraz,heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Hanlivé).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.