Kdo je to?
Kdo je to Pidižvík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pidižvík? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pidižvík?

Co znamená a jaký je význam slova Pidižvík?

Pidižvík je původně pojmenování pro skřítka nebo trpaslíka, který disponuje zvláštními vlastnostmi. Přeneseně se označení používá pro člověka malého vzrůstu, který je nějakým způsobem zvláštní nebo zajímavý.
Pidižvík není úplně nesympatický, takže se nejedná o vulgární název. Někdy se toto pojmenování používá i pro maličké děti.


Kdo je to Pidižvík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pidižvík? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pidižvík s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kometa? Znáte pojem ROFL? Víte, co je to Konvence? Vzpomenete si na definici slova Americký fotbal?

Klíčová slova: pojem, popis, synonymum, význam pojmu, informace, přesný výraz, definice, význam, Pidižvík, slovo, co znamená, etymologie, formulace, původ slova, hanlivé, wiki

Pojem Pidižvík je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Pidižvík

Najít pojem Pidižvík ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít termín Pidižvík ve Wikislovníku

Najít pojem Pidižvík ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Pidižvík na Youtube

Hledat slovo Pidižvík ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pidižvík například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Pidižvík, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Pidižvík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pidižvík? Definice pojmu Pidižvík se nachází v sekci Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat informace pojem, definici, text, výrazdejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).