Kdo je to?
Kdo je to, byl Pidižvík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pidižvík? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pidižvík?

Jaký je význam slova Pidižvík? Co to znamená?

Pidižvík je původně pojmenování pro skřítka nebo trpaslíka, který disponuje zvláštními vlastnostmi. Přeneseně se označení používá pro člověka malého vzrůstu, který je nějakým způsobem zvláštní nebo zajímavý.
Pidižvík není úplně nesympatický, takže se nejedná o vulgární název. Někdy se toto pojmenování používá i pro maličké děti.Kdo je to, byl Pidižvík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pidižvík? Lidé, hanlivé

Tento text (Pidižvík) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Alma mater? Vzpomněli byste si na význam slova Prekluze? Víte, co je to Kremrole? Znáte definici termínu Interaktivní tabule?

Klíčová slova: informace, co je to Pidižvík?, přesný výraz, co znamená, přesný význam, etymologie, lexikon, termín, odborný výraz, význam pojmu, formulace, popis, Pidižvík, wiki, pojem, hanlivé

Pojem Pidižvík je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít Pidižvík ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Pidižvík ve Wikipedii

Najít výraz Pidižvík ve Wikislovníku

Najít termín Pidižvík na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pidižvík například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pidižvík

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pidižvík? Kdo to byl Pidižvík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pidižvík? Definice pojmu Pidižvík je v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.