Kdo je to?
Kdo je to Pidižvík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pidižvík? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pidižvík?

Jaký je význam slova Pidižvík? Co to znamená?

Pidižvík je původně pojmenování pro skřítka nebo trpaslíka, který disponuje zvláštními vlastnostmi. Přeneseně se označení používá pro člověka malého vzrůstu, který je nějakým způsobem zvláštní nebo zajímavý.
Pidižvík není úplně nesympatický, takže se nejedná o vulgární název. Někdy se toto pojmenování používá i pro maličké děti.


Kdo je to Pidižvík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pidižvík? Lidé, hanlivé

Definici slova Pidižvík můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Xanax? Znáte termín Bootcamp? Víte, co je to Reiki? Víte, co je to Ebrieta?

Klíčová slova: co znamená, přesný výraz, popis, přesný význam, heslo, lexikon, wikipedie, slovo, význam slova, definice, hanlivé, pojem, význam pojmu, Pidižvík, původ slova, informace

Pojem Pidižvík je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Pidižvík hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Pidižvík ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Pidižvík ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Pidižvík ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Pidižvík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pidižvík například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Pidižvík? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Pidižvík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pidižvík? Definice pojmu Pidižvík se nachází v sekci Hanlivé

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).