Kdo je to?
Kdo je to Úchyl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Úchyl? Lidé, hanlivé

Úchyl

Jaký je význam slova Úchyl? Co to znamená?

Úchyl je pejorativní označení pro člověka majícího z pohledu většiny lidí zvrácený nebo zvrhlý vkus či choutky. Většinou to bývá vztahováno k sexuální oblasti. Úchyl vyžaduje ke svému uspokojení něco, co je obecně vnímáno jako výrazně vybočující v negativním smyslu až nepřípustné. Tuto hranici ovšem nelze jednoznačně vymezit, protože zatímco pedofil nebo nekrofil bude chápán jako úchyl prakticky všemi, pro někoho jiného může být úchylem homosexuál, přestože někomu jinému homosexualita nijak nevadí. Za úchyla tak bude s největší pravděpodobností označen každý sexuální deviant a jedinec mající zálibu v neobvyklých sexuálních praktikách (např. sadismus).


Kdo je to Úchyl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Úchyl? Lidé, hanlivé

Zaujala vás definice slova Úchyl? Pak se o tuto stránku podělte s dalšími osobami prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte termín Adenovirus? Znáte pojem Ubuntu? Vzpomenete si na definici slova ASLO? Vzpomenete si na definici slova Vyhřezlá ploténka?

Klíčová slova: co znamená, hanlivé, heslo, formulace, význam, přesný výraz, přesný význam, synonymum, wiki, význam pojmu, pojem, slovo, Úchyl, etymologie, odborný výraz, vysvětlení

Pojem Úchyl je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledejte bez špehování slovo Úchyl ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Úchyl ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Úchyl v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Úchyl ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Úchyl ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Úchyl například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Úchyl

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Úchyl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Úchyl? Definice pojmu Úchyl je v kategorii Hanlivé

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste najít informace pojem, text, definici, například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Úchyl hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).