Kdo je to?
Kdo je to Úchyl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Úchyl? Lidé, hanlivé

Kdo je to Úchyl?

Co znamená a jaký je význam slova Úchyl?

Úchyl je pejorativní označení pro člověka majícího z pohledu většiny lidí zvrácený nebo zvrhlý vkus či choutky. Většinou to bývá vztahováno k sexuální oblasti. Úchyl vyžaduje ke svému uspokojení něco, co je obecně vnímáno jako výrazně vybočující v negativním smyslu až nepřípustné. Tuto hranici ovšem nelze jednoznačně vymezit, protože zatímco pedofil nebo nekrofil bude chápán jako úchyl prakticky všemi, pro někoho jiného může být úchylem homosexuál, přestože někomu jinému homosexualita nijak nevadí. Za úchyla tak bude s největší pravděpodobností označen každý sexuální deviant a jedinec mající zálibu v neobvyklých sexuálních praktikách (např. sadismus).


Kdo je to Úchyl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Úchyl? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Úchyl s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte termín RSS? Vzpomněli byste si co znamená slovo Svrab? Vzpomenete si na definici slova Páčidlo? Víte co je Daň z nemovitosti?

Klíčová slova: formulace, přesný význam, slovo, význam slova, hanlivé, význam pojmu, definice, Úchyl, význam, synonymum, wikipedie, pojem, co znamená, heslo, informace, přesný výraz

Pojem Úchyl je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Úchyl ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Úchyl na Youtube

Najít heslo Úchyl ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Úchyl v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Úchyl například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Úchyl, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Úchyl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Úchyl? Definice pojmu Úchyl patří do sekce Hanlivé

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Doporučujeme vyhledat výraz, text, termín, pojem řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Hanlivé).