Kdo je to?
Kdo je Aneta Krejčíková? Životopis Aneta Krejčíková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Aneta Krejčíková?

Kdo je Aneta Krejčíková? Životopis, informace, biografie, herectví

Aneta Krejčíková je česká filmová, seriálová a divadelní herečka. Krejčíková se narodila v Praze a od mládí vykazovala herecký talent. Toho si všimla herečka Monika Kvasničková, která přihlásila Anetu do herecké agentury. První větší roli získala v nekonečném seriálu Ulice na stanici TV Nova, kde několik let hrála postavu Gábiny Pumrové. Dále si zahrála v epizodách seriálů jako Kriminálka Anděl, Cesty domů, Obchoďák, Škoda lásky, Případy 1. oddělení, Policie Modrava, Rapl, Já, Mattoni, Vyšehrad a Polda.
Krejčíková debutovala ve filmu v roce 2006 ve snímcích Zastřený hlas a Boží pole s. r. o. Následně si zahrála v českých filmech Dešťová víla (2010), Poupata (2011), Láska je láska (2012), Všiváci, Parádně pokecal (2014), Zločin v Polné (2016), Špindl (2017), Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (2018).
Krejčíková hraje také v Divadle Na Fidlovačce, kde ztvárnila role ve hrách Pět ve stejných šatech, Eva tropí hlouposti a Srnky.
Spolu s partnerem Ondřejem Rančákem má dvě děti (syna Bena a dceru Antonii).Kdo je Aneta Krejčíková? Životopis Aneta Krejčíková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Aneta Krejčíková

Národnost: česká
Datum narození: 29. 4. 1991
Místo narození: Praha, Československo

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Aneta Krejčíková s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Podologie? Vzpomněli byste si na význam slova Kleptomanie? Vzpomenete si na definici slova Prvouka? Znáte definici termínu Vaječný likér?

Klíčová slova: vysvětlení, životopis, biografie, zajímavosti, herectví, osobnosti, místo narození, informace, lexikon, život, Aneta Krejčíková, wiki, osobnost, kdy se narodila Aneta Krejčíková?, herectví, popis

Pojem Aneta Krejčíková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Aneta Krejčíková

Zkusit najít termín Aneta Krejčíková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Aneta Krejčíková ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Aneta Krejčíková ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Aneta Krejčíková ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Aneta Krejčíková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Aneta Krejčíková například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Aneta Krejčíková?

Právě jste zjistili Kdo je to Aneta Krejčíková? Kdy se narodila Aneta Krejčíková? Kde se narodila Aneta Krejčíková? Aneta Krejčíková je v kategorii Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Aneta Krejčíková kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Aneta Krejčíková i v jiné kategorii než je herectví.