Kdo je to?
Kdo je Aneta Krejčíková? Životopis Aneta Krejčíková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Aneta Krejčíková?

Kdo je Aneta Krejčíková? Životopis, informace, biografie, herectví

Aneta Krejčíková je česká filmová, seriálová a divadelní herečka. Krejčíková se narodila v Praze a od mládí vykazovala herecký talent. Toho si všimla herečka Monika Kvasničková, která přihlásila Anetu do herecké agentury. První větší roli získala v nekonečném seriálu Ulice na stanici TV Nova, kde několik let hrála postavu Gábiny Pumrové. Dále si zahrála v epizodách seriálů jako Kriminálka Anděl, Cesty domů, Obchoďák, Škoda lásky, Případy 1. oddělení, Policie Modrava, Rapl, Já, Mattoni, Vyšehrad a Polda.
Krejčíková debutovala ve filmu v roce 2006 ve snímcích Zastřený hlas a Boží pole s. r. o. Následně si zahrála v českých filmech Dešťová víla (2010), Poupata (2011), Láska je láska (2012), Všiváci, Parádně pokecal (2014), Zločin v Polné (2016), Špindl (2017), Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (2018).
Krejčíková hraje také v Divadle Na Fidlovačce, kde ztvárnila role ve hrách Pět ve stejných šatech, Eva tropí hlouposti a Srnky.
Spolu s partnerem Ondřejem Rančákem má dvě děti (syna Bena a dceru Antonii).Kdo je Aneta Krejčíková? Životopis Aneta Krejčíková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Aneta Krejčíková

Národnost: česká
Datum narození: 29. 4. 1991
Místo narození: Praha, Československo

Popis osobnosti Aneta Krejčíková můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Zápustka? Znáte definici termínu Demoverze? Vzpomenete si na definici slova Kalorie? Pamatujete si definici pojmu Funkční styl?

Klíčová slova: Aneta Krejčíková, místo narození, datum narození, herectví, život, osobnost, popis, herectví, národnost, wikipedie, wiki, vysvětlení, osobnosti, zajímavosti, lexikon, kde se narodila Aneta Krejčíková?

Pojem Aneta Krejčíková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít heslo Aneta Krejčíková na Google obrázcích

Vyhledat výraz Aneta Krejčíková ve Wikislovníku

Hledat slovo Aneta Krejčíková ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Aneta Krejčíková na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Aneta Krejčíková ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Aneta Krejčíková například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Aneta Krejčíková

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Aneta Krejčíková? Kdy se narodila Aneta Krejčíková? Kde se narodila Aneta Krejčíková? Aneta Krejčíková patří do sekce Herectví

Napsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Vyzkoušejte nalézt osobnost, osobu, člověka Aneta Krejčíková řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Aneta Krejčíková i v jiné kategorii než je herectví.