Kdo je to?
Kdo byl Jiří Sovák? Životopis Jiří Sovák, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jiří Sovák?

Kdo to byl Jiří Sovák? Stručný životopis

Jiří Sovák, vlastním jménem Jiří Schmitzer, byl oblíbeným českým hercem. Sovák působil jako divadelní herec v Divadle na Vinohradech a v Národním divadle. Mezi jeho nejznámější filmové a seriálové role patří účinkování v seriálu Chalupáři, Pan Tau, Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky, Šest medvědů s Cibulkou atd. Jeho syn Jiří Schmitzer je také herec, ale je známo, že se svým otcem neměl dobré vztahy.Kdo byl Jiří Sovák? Životopis Jiří Sovák, slavní lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Jiří Sovák

Národnost: česká
Datum narození: 27.12.1920
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: 6.9.2000

Líbí se stručný životopis s osobou Jiří Sovák? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Agar? Znáte definici termínu Sabat? Vzpomenete si na definici slova Difúze? Pamatujete si definici pojmu Bentonit?

Klíčová slova: co znamená, herectví, definice, původ slova, popis, formulace, odborný výraz, pojem, význam pojmu, přesný výraz, co je to Jiří Sovák?, význam, kdo to je, lexikon, informace, popis

Pojem Jiří Sovák je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít termín Jiří Sovák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Jiří Sovák na Youtube

Zkusit najít Jiří Sovák ve Wikipedii

Hledat heslo Jiří Sovák na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Sovák například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Jiří Sovák?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jiří Sovák? Kdo to byl Jiří Sovák? Kdy se narodil Jiří Sovák? Kde se narodil Jiří Sovák? Kdy zemřel Jiří Sovák? Jiří Sovák je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jiří Sovák třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Sovák i v jiné kategorii než je herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.