Kdo je to?
Kdo byl Jiří Sovák? Životopis Jiří Sovák, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo byl Jiří Sovák?

Kdo byl Jiří Sovák? Životopis, informace, biografie, herectví

Jiří Sovák, vlastním jménem Jiří Schmitzer, byl oblíbeným českým hercem. Sovák působil jako divadelní herec v Divadle na Vinohradech a v Národním divadle. Mezi jeho nejznámější filmové a seriálové role patří účinkování v seriálu Chalupáři, Pan Tau, Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky, Šest medvědů s Cibulkou atd. Jeho syn Jiří Schmitzer je také herec, ale je známo, že se svým otcem neměl dobré vztahy.Kdo byl Jiří Sovák? Životopis Jiří Sovák, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Jiří Sovák

Národnost: česká
Datum narození: 27.12.1920
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: 6.9.2000

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jiří Sovák s vašimi známými a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte termín Agar? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vermut? Vzpomenete si na definici slova Diakritika? Znáte termín Konsenzus?

Klíčová slova: život, datum narození, Jiří Sovák, osobnost, kdy se narodil Jiří Sovák?, národnost, nežijící, životopis, kdo je Jiří Sovák?, herectví, vysvětlení, biografie, wikipedie, kdo to je, Kdy zemřel Jiří Sovák, osobnosti

Pojem Jiří Sovák je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Jiří Sovák v následujících vyhledávačích

Vyhledat slovo Jiří Sovák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jiří Sovák ve Wikimedia Commons

Hledat termín Jiří Sovák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Jiří Sovák ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Jiří Sovák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Sovák například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Google obrázcích, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Sovák

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo byl Jiří Sovák? Kdy se narodil Jiří Sovák? Kde se narodil Jiří Sovák? Kdy zemřel Jiří Sovák? Jiří Sovák patří do sekce Herectví

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Jiří Sovák dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Sovák i v jiné kategorii než je herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.