Kdo je to?
Kdo byl Jiří Sovák? Životopis Jiří Sovák, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Jiří Sovák

Kdo byl Jiří Sovák? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Jiří Sovák, vlastním jménem Jiří Schmitzer, byl oblíbeným českým hercem. Sovák působil jako divadelní herec v Divadle na Vinohradech a v Národním divadle. Mezi jeho nejznámější filmové a seriálové role patří účinkování v seriálu Chalupáři, Pan Tau, Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky, Šest medvědů s Cibulkou atd. Jeho syn Jiří Schmitzer je také herec, ale je známo, že se svým otcem neměl dobré vztahy.Kdo byl Jiří Sovák? Životopis Jiří Sovák, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Jiří Sovák

Národnost: česká
Datum narození: 27.12.1920
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: 6.9.2000

Sdílejte tuto stránku s osobností Jiří Sovák s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Agar? Vzpomněli byste si co označuje výraz Průsečík? Vzpomenete si na definici slova Deprese? Znáte termín Přísloví?

Klíčová slova: datum úmrtí, zajímavosti, životopis, wikipedie, kdo to je, osobnost, lexikon, wiki, kdo je Jiří Sovák?, národnost, Jiří Sovák, herectví, kdy se narodil Jiří Sovák?, nežijící, kde se narodil Jiří Sovák?, vysvětlení

Pojem Jiří Sovák je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Jiří Sovák doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít slovo Jiří Sovák ve Wikislovníku

Hledat pojem Jiří Sovák ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Jiří Sovák na Youtube

Zkusit najít Jiří Sovák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Jiří Sovák ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Sovák například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Jiří Sovák?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo byl Jiří Sovák? Kdy se narodil Jiří Sovák? Kde se narodil Jiří Sovák? Kdy zemřel Jiří Sovák? Jiří Sovák patří do sekce Herectví

Kategorie herectví, brunet modrooký, jiří Sovák, ilustrační obrázek

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Jiří Sovák kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Sovák i v jiné kategorii než je herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.