Kdo je to?
Kdo byl Jiří Sovák? Životopis Jiří Sovák, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jiří Sovák?

Kdo to byl Jiří Sovák? Stručný životopis

Jiří Sovák, vlastním jménem Jiří Schmitzer, byl oblíbeným českým hercem. Sovák působil jako divadelní herec v Divadle na Vinohradech a v Národním divadle. Mezi jeho nejznámější filmové a seriálové role patří účinkování v seriálu Chalupáři, Pan Tau, Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky, Šest medvědů s Cibulkou atd. Jeho syn Jiří Schmitzer je také herec, ale je známo, že se svým otcem neměl dobré vztahy.Kdo byl Jiří Sovák? Životopis Jiří Sovák, slavní lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Jiří Sovák

Národnost: česká
Datum narození: 27.12.1920
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: 6.9.2000

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jiří Sovák s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Agar? Pamatujete si definici pojmu QOS? Vzpomenete si na definici slova Diakritika? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kdoule?

Klíčová slova: popis, wiki, termín, synonymum, význam, kdo to je, kdo je Jiří Sovák?, etymologie, význam slova, popis, slovo, co znamená, informace, co je to Jiří Sovák?, odborný výraz, přesný výraz

Pojem Jiří Sovák je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat frázi Jiří Sovák ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Jiří Sovák ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Jiří Sovák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Jiří Sovák na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Sovák například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Sovák

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Sovák? Kdo to byl Jiří Sovák? Kdy se narodil Jiří Sovák? Kde se narodil Jiří Sovák? Kdy zemřel Jiří Sovák? Jiří Sovák se nachází v sekci herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jiří Sovák dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Sovák i v jiné kategorii než je herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.