Kdo je to?
Kdo byl Jiří Sovák? Životopis Jiří Sovák, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jiří Sovák?

Kdo to byl Jiří Sovák? Stručný životopis

Jiří Sovák, vlastním jménem Jiří Schmitzer, byl oblíbeným českým hercem. Sovák působil jako divadelní herec v Divadle na Vinohradech a v Národním divadle. Mezi jeho nejznámější filmové a seriálové role patří účinkování v seriálu Chalupáři, Pan Tau, Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky, Šest medvědů s Cibulkou atd. Jeho syn Jiří Schmitzer je také herec, ale je známo, že se svým otcem neměl dobré vztahy.



Kdo byl Jiří Sovák? Životopis Jiří Sovák, slavní lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Jiří Sovák

Národnost: česká
Datum narození: 27.12.1920
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: 6.9.2000

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jiří Sovák? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Agar? Znáte definici termínu Triak? Vzpomenete si na definici slova Diakritika? Pamatujete si definici pojmu Lečo?

Klíčová slova: wiki, Jiří Sovák, popis, původ slova, definice, odborný výraz, význam pojmu, termín, co je to Jiří Sovák?, vysvětlení, etymologie, heslo, pojem, synonymum, kdo to je, co znamená

Pojem Jiří Sovák je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Jiří Sovák zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít Jiří Sovák ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Jiří Sovák ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Jiří Sovák ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Jiří Sovák ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Sovák například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Jiří Sovák? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Sovák? Kdo to byl Jiří Sovák? Kdy se narodil Jiří Sovák? Kde se narodil Jiří Sovák? Kdy zemřel Jiří Sovák? Jiří Sovák je v sekci herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Jiří Sovák třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Sovák i v jiné kategorii než je herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.