Kdo je to?
Kdo je Jodie Foster? Životopis Jodie Foster, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Jodie Foster?

Kdo je Jodie Foster? Životopis, informace, biografie, herectví

Jodie Foster, původně Alicia Christian Foster, je herečka, režisérka a producentka. K herectví byla vedena již od dětství. Začínala reklamami a menšími filmovými rolemi. Malé dívky hrála např. ve filmech Napoleon a Samantha nebo Papírový měsíc či Alice už tu nebydlí. Na Oscara byla poprvé nominována ve věku 14 let za roli ve filmu Taxikář. Oscary pak obdržela za filmy Znásilnění a Mlčení jehňátek. Zde Jodie Foster získala také dva Zlaté glóby.
K jejím dalším filmům patří například Maverick, Kontakt, Anna a král, Dvojí nebezpečí, Úkryt, Tajemný let a další.Kdo je Jodie Foster? Životopis Jodie Foster, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Jodie Foster

Národnost: americká
Datum narození: 19. listopadu 1962
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jodie Foster s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova BlueMotion? Vzpomněli byste si co označuje výraz Home Office? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sborovna? Znáte termín Jaderná velmoc?

Klíčová slova: Jodie Foster, biografie, informace, kdy se narodila Jodie Foster?, vysvětlení, kdo je Jodie Foster?, narození, herectví, datum narození, život, wiki, Jodie Foster, zajímavosti, místo narození, životopis, popis

Pojem Jodie Foster je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat termín Jodie Foster ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Jodie Foster ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Jodie Foster na Google.cz

Hledat heslo Jodie Foster ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Jodie Foster ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jodie Foster například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Jodie Foster?

Právě jste zjistili Kdo je to Jodie Foster? Kdy se narodila Jodie Foster? Kde se narodila Jodie Foster? Jodie Foster patří do sekce Herectví

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Jodie Foster například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jodie Foster i v jiné kategorii než je herectví.