Kdo je to?
Kdo je to Jorga Kotrbová? Životopis Jorga Kotrbová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jorga Kotrbová?

Kdo je to Jorga Kotrbová? Stručný životopis

Jorga Kotrbová je herečka, která byla nejznámější v 60. a 70. letech minulého století. Jako princeznu ji diváci znali ze Zlatovlásky nebo z pohádky Honza málem králem. K filmu se dostala již ve čtrnácti letech jako hlavní postava filmu Trápení. Začala spolupracovat s Divadlem na Vinohradech.
Po úspěchu ve filmu Utrpení mladého Boháčka se Jorga Kotrbová věnovala převážně divadlu a také dabovala, např. v seriálu M.A.S.H. Naposledy hrála ve filmu Smrt pedofila v roce 2003.Kdo je to Jorga Kotrbová? Životopis Jorga Kotrbová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Jorga Kotrbová

Národnost: česká
Datum narození: 26.4.1947
Místo narození: Praha

Tento text (Jorga Kotrbová) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Zelený čtvrtek? Víte co je Obelisk? Vzpomenete si na definici slova Outlet? Vzpomněli byste si co označuje výraz Silverlight?

Klíčová slova: kdo je Jorga Kotrbová?, význam slova, kdo to je, odborný výraz, přesný význam, wiki, význam pojmu, slovo, přesný výraz, Jorga Kotrbová, co znamená, informace, etymologie, lexikon, popis, synonymum

Pojem Jorga Kotrbová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Jorga Kotrbová na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Jorga Kotrbová ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Jorga Kotrbová ve Wikislovníku

Hledat termín Jorga Kotrbová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jorga Kotrbová například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Jorga Kotrbová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jorga Kotrbová? Kdo to byl Jorga Kotrbová? Kdy se narodil Jorga Kotrbová? Kde se narodil Jorga Kotrbová? Jorga Kotrbová je v sekci herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Jorga Kotrbová kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jorga Kotrbová i v jiné kategorii než je herectví.