Kdo je to?
Kdo je to Jorga Kotrbová? Životopis Jorga Kotrbová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jorga Kotrbová?

Kdo je to Jorga Kotrbová? Stručný životopis

Jorga Kotrbová je herečka, která byla nejznámější v 60. a 70. letech minulého století. Jako princeznu ji diváci znali ze Zlatovlásky nebo z pohádky Honza málem králem. K filmu se dostala již ve čtrnácti letech jako hlavní postava filmu Trápení. Začala spolupracovat s Divadlem na Vinohradech.
Po úspěchu ve filmu Utrpení mladého Boháčka se Jorga Kotrbová věnovala převážně divadlu a také dabovala, např. v seriálu M.A.S.H. Naposledy hrála ve filmu Smrt pedofila v roce 2003.Kdo je to Jorga Kotrbová? Životopis Jorga Kotrbová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Jorga Kotrbová

Národnost: česká
Datum narození: 26.4.1947
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jorga Kotrbová sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Rektifikovaná dlažba? Víte, co je to Pupava? Vzpomenete si na definici slova Ačokča? Rozumíte pojmu Airsoft?

Klíčová slova: co je to Jorga Kotrbová?, lexikon, termín, Jorga Kotrbová, herectví, heslo, popis, popis, slovo, definice, kdo to je, význam slova, co znamená, vysvětlení, informace, synonymum

Pojem Jorga Kotrbová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Jorga Kotrbová v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Jorga Kotrbová ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Jorga Kotrbová na Youtube

Zkusit najít slovo Jorga Kotrbová na Google.cz

Najít výraz Jorga Kotrbová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jorga Kotrbová například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Jorga Kotrbová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jorga Kotrbová? Kdo to byl Jorga Kotrbová? Kdy se narodil Jorga Kotrbová? Kde se narodil Jorga Kotrbová? Jorga Kotrbová se nachází v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jorga Kotrbová dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jorga Kotrbová i v jiné kategorii než je herectví.