Kdo je to?
Kdo je Jorga Kotrbová? Životopis Jorga Kotrbová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Jorga Kotrbová

Kdo je Jorga Kotrbová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Jorga Kotrbová je herečka, která byla nejznámější v 60. a 70. letech minulého století. Jako princeznu ji diváci znali ze Zlatovlásky nebo z pohádky Honza málem králem. K filmu se dostala již ve čtrnácti letech jako hlavní postava filmu Trápení. Začala spolupracovat s Divadlem na Vinohradech.
Po úspěchu ve filmu Utrpení mladého Boháčka se Jorga Kotrbová věnovala převážně divadlu a také dabovala, např. v seriálu M.A.S.H. Naposledy hrála ve filmu Smrt pedofila v roce 2003.Kdo je Jorga Kotrbová? Životopis Jorga Kotrbová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Jorga Kotrbová

Národnost: česká
Datum narození: 26.4.1947
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jorga Kotrbová? s jinými osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Granola? Vzpomněli byste si na význam slova Suverenita? Vzpomenete si na definici slova Mrakodrap? Znáte definici termínu Kolagen?

Klíčová slova: kdy se narodila Jorga Kotrbová?, zajímavosti, vysvětlení, wikipedie, narození, místo narození, Jorga Kotrbová, osobnosti, herectví, popis, lexikon, biografie, Jorga Kotrbová, život, datum narození, wiki

Pojem Jorga Kotrbová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít heslo Jorga Kotrbová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Jorga Kotrbová ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Jorga Kotrbová ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Jorga Kotrbová na Google.cz

Hledat termín Jorga Kotrbová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jorga Kotrbová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v Google obrázcích, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Jorga Kotrbová? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Jorga Kotrbová? Kdy se narodila Jorga Kotrbová? Kde se narodila Jorga Kotrbová? Jorga Kotrbová je v kategorii Herectví

Kategorie herectví, klapka stůl, jorga Kotrbová, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Jorga Kotrbová dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jorga Kotrbová i v jiné kategorii než je herectví.