Kdo je to?
Kdo je to Keanu Reeves? Životopis Keanu Reeves, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Keanu Reeves?

Kdo je to Keanu Reeves? Stručný životopis

Keanu Reeves, celým jménem Keanu Charles Reeves, je herec a hudebník. Jako herec se prosadil především v rolích akčních hrdinů ve filmech jako je Nebezpečná rychlost, Bod zlomu, John Wick, v psychothrillerech Ďáblův advokát a Constantine, dramatech i hororech. Velmi úspěšně ztvárnil i náročnou roli v akčním sci-fi thrilleru Matrix.
Jako herec získal Keanu Reeves celou řadu ocenění a má svou hvězdu i na hollywoodském chodníku slávy. Věnuje se však i hudbě a divadlu, píše texty, ilustruje, hraje na basovou kytaru.Kdo je to Keanu Reeves? Životopis Keanu Reeves, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Keanu Reeves

Národnost: Spojené státy americké
Datum narození: 2. září 1964
Místo narození: Bejrút

Sdílejte tuto stránku s osobností Keanu Reeves se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Endemit? Pamatujete si definici pojmu Rozdvojená osobnost? Znáte definici termínu Šelest na srdci? Vzpomněli byste si co znamená slovo Alibismus?

Klíčová slova: etymologie, význam, wiki, význam slova, popis, kdo je Keanu Reeves?, přesný význam, synonymum, informace, co znamená, popis, přesný výraz, slovo, herectví, termín, pojem

Pojem Keanu Reeves je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledejte bez špehování slovo Keanu Reeves ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Keanu Reeves ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Keanu Reeves ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Keanu Reeves na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Keanu Reeves například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Keanu Reeves

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Keanu Reeves? Kdo to byl Keanu Reeves? Kdy se narodil Keanu Reeves? Kde se narodil Keanu Reeves? Keanu Reeves je v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Keanu Reeves dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Keanu Reeves i v jiné kategorii než je herectví.