Kdo je to?
Kdo je to M.I.A.? Životopis M.I.A., lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to M.I.A.?

Kdo je to M.I.A.? Stručný životopis

M.I.A. je umělecké jméno známé britské zpěvačky, modelky, režisérky, písničkářky, skladatelky a také hudební producentky. Umělkyně tamilského původu se ve skutečnosti jmenuje Mathangi Arulpragasam. Je populární originálními kombinacemi rapu, world music, hip-hopu a alternativ. Největšího úspěchu dosáhla v roce 2007 singlem Paper Planes.
Kromě umělecké činnosti se věnuje také politickým aktivitám, zajímá se hodně o Sri Lanku, ze které pocházel jeden z rodičů. M.I.A. má osobitý styl, prosazuje se zvláště přes internet. Své umělecké jméno odvodila od vojenské zkratky nezvěstný v boji, Missing in action.Kdo je to M.I.A.? Životopis M.I.A., lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě M.I.A.

Národnost: britská
Datum narození: 18. červenec 1975
Místo narození: Hounslow

Sdílejte tuto stránku s osobností M.I.A. s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Transparentní účet? Vzpomněli byste si co označuje výraz Aescin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Černý kašel? Znáte termín Lambda sonda?

Klíčová slova: wiki, pojem, M.I.A., odborný výraz, formulace, původ slova, význam pojmu, kdo je M.I.A.?, heslo, etymologie, lexikon, termín, význam slova, co je to M.I.A.?, synonymum, přesný výraz

Pojem M.I.A. je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem M.I.A. na Youtube

Najít pojem M.I.A. ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín M.I.A. ve Wikipedii

Hledat pojem M.I.A. ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo M.I.A. například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to M.I.A.?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to M.I.A.? Kdo to byl M.I.A.? Kdy se narodil M.I.A.? Kde se narodil M.I.A.? M.I.A. je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka M.I.A. třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost M.I.A. i v jiné kategorii než je herectví.