Kdo je to?
Kdo je M.I.A.? Životopis M.I.A., osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je M.I.A.?

Kdo je M.I.A.? Životopis, informace, biografie, herectví

M.I.A. je umělecké jméno známé britské zpěvačky, modelky, režisérky, písničkářky, skladatelky a také hudební producentky. Umělkyně tamilského původu se ve skutečnosti jmenuje Mathangi Arulpragasam. Je populární originálními kombinacemi rapu, world music, hip-hopu a alternativ. Největšího úspěchu dosáhla v roce 2007 singlem Paper Planes.
Kromě umělecké činnosti se věnuje také politickým aktivitám, zajímá se hodně o Sri Lanku, ze které pocházel jeden z rodičů. M.I.A. má osobitý styl, prosazuje se zvláště přes internet. Své umělecké jméno odvodila od vojenské zkratky nezvěstný v boji, Missing in action.Kdo je M.I.A.? Životopis M.I.A., osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě M.I.A.

Národnost: britská
Datum narození: 18. červenec 1975
Místo narození: Hounslow

Zaujala vás biografie osobnosti M.I.A.? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Eternit? Vzpomněli byste si co označuje výraz Džem? Vzpomněli byste si co označuje výraz Proprietární software? Znáte termín INTERPOL?

Klíčová slova: informace, wiki, kde se narodila M.I.A.?, lexikon, život, herectví, životopis, osobnost, vysvětlení, narození, M.I.A., zajímavosti, biografie, M.I.A., osobnosti, kdo je M.I.A.?

Pojem M.I.A. je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu M.I.A. zkuste tyto odkazy

Zkusit najít výraz M.I.A. na Google obrázcích

Hledat výraz M.I.A. ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem M.I.A. ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz M.I.A. ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít M.I.A. ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo M.I.A. například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby M.I.A.

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to M.I.A.? Kdy se narodila M.I.A.? Kde se narodila M.I.A.? M.I.A. je v sekci Herectví

Text vytvořen pro server Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka M.I.A. dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost M.I.A. i v jiné kategorii než je herectví.