Kdo je to?
Kdo je to M.I.A.? Životopis M.I.A., lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to M.I.A.?

Kdo je to M.I.A.? Stručný životopis

M.I.A. je umělecké jméno známé britské zpěvačky, modelky, režisérky, písničkářky, skladatelky a také hudební producentky. Umělkyně tamilského původu se ve skutečnosti jmenuje Mathangi Arulpragasam. Je populární originálními kombinacemi rapu, world music, hip-hopu a alternativ. Největšího úspěchu dosáhla v roce 2007 singlem Paper Planes.
Kromě umělecké činnosti se věnuje také politickým aktivitám, zajímá se hodně o Sri Lanku, ze které pocházel jeden z rodičů. M.I.A. má osobitý styl, prosazuje se zvláště přes internet. Své umělecké jméno odvodila od vojenské zkratky nezvěstný v boji, Missing in action.Kdo je to M.I.A.? Životopis M.I.A., lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě M.I.A.

Národnost: britská
Datum narození: 18. červenec 1975
Místo narození: Hounslow

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou M.I.A. sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Transparentní účet? Vzpomenete si na definici slova Epidemie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Černý kašel? Vzpomněli byste si na význam slova Dvojhláska?

Klíčová slova: herectví, popis, wiki, kdo je M.I.A.?, odborný výraz, formulace, pojem, co znamená, význam, vysvětlení, co je to M.I.A.?, M.I.A., slovo, etymologie, termín, popis

Pojem M.I.A. je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu M.I.A. zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem M.I.A. ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo M.I.A. ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz M.I.A. ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo M.I.A. ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo M.I.A. například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je M.I.A.? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to M.I.A.? Kdo to byl M.I.A.? Kdy se narodil M.I.A.? Kde se narodil M.I.A.? M.I.A. se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka M.I.A. třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost M.I.A. i v jiné kategorii než je herectví.