Kdo je to?
Kdo je to M.I.A.? Životopis M.I.A., lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to M.I.A.?

Kdo je to M.I.A.? Stručný životopis

M.I.A. je umělecké jméno známé britské zpěvačky, modelky, režisérky, písničkářky, skladatelky a také hudební producentky. Umělkyně tamilského původu se ve skutečnosti jmenuje Mathangi Arulpragasam. Je populární originálními kombinacemi rapu, world music, hip-hopu a alternativ. Největšího úspěchu dosáhla v roce 2007 singlem Paper Planes.
Kromě umělecké činnosti se věnuje také politickým aktivitám, zajímá se hodně o Sri Lanku, ze které pocházel jeden z rodičů. M.I.A. má osobitý styl, prosazuje se zvláště přes internet. Své umělecké jméno odvodila od vojenské zkratky nezvěstný v boji, Missing in action.Kdo je to M.I.A.? Životopis M.I.A., lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě M.I.A.

Národnost: britská
Datum narození: 18. červenec 1975
Místo narození: Hounslow

Popis osobnosti M.I.A. můžete sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Eternit? Znáte definici termínu Eufemismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Galaxie? Pamatujete si definici pojmu Jazylka?

Klíčová slova: M.I.A., co znamená, termín, informace, pojem, lexikon, slovo, kdo je M.I.A.?, etymologie, význam pojmu, přesný význam, popis, přesný výraz, wiki, původ slova, heslo

Pojem M.I.A. je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu M.I.A. lze najít v následujících zdrojích

Najít heslo M.I.A. ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem M.I.A. ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi M.I.A. ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo M.I.A. ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo M.I.A. například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to M.I.A.?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to M.I.A.? Kdo to byl M.I.A.? Kdy se narodil M.I.A.? Kde se narodil M.I.A.? M.I.A. patří do sekce herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka M.I.A. kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost M.I.A. i v jiné kategorii než je herectví.