Kdo je to?
Kdo je M.I.A.? Životopis M.I.A., osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

M.I.A.

Kdo je M.I.A.? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

M.I.A. je umělecké jméno známé britské zpěvačky, modelky, režisérky, písničkářky, skladatelky a také hudební producentky. Umělkyně tamilského původu se ve skutečnosti jmenuje Mathangi Arulpragasam. Je populární originálními kombinacemi rapu, world music, hip-hopu a alternativ. Největšího úspěchu dosáhla v roce 2007 singlem Paper Planes.
Kromě umělecké činnosti se věnuje také politickým aktivitám, zajímá se hodně o Sri Lanku, ze které pocházel jeden z rodičů. M.I.A. má osobitý styl, prosazuje se zvláště přes internet. Své umělecké jméno odvodila od vojenské zkratky nezvěstný v boji, Missing in action.Kdo je M.I.A.? Životopis M.I.A., osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě M.I.A.

Národnost: britská
Datum narození: 18. červenec 1975
Místo narození: Hounslow

Líbí se stručný životopis s osobou M.I.A.? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Karát? Znáte definici termínu ČNB? Vzpomněli byste si co označuje výraz Spektakulární? Pamatujete si definici pojmu Taslan?

Klíčová slova: herectví, wiki, popis, M.I.A., vysvětlení, životopis, datum narození, osobnosti, kde se narodila M.I.A.?, narození, kdy se narodila M.I.A.?, wikipedie, osobnost, herectví, biografie, místo narození

Pojem M.I.A. je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu M.I.A. zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo M.I.A. ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz M.I.A. ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín M.I.A. na Google.cz

Zkusit najít heslo M.I.A. v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo M.I.A. ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo M.I.A. například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby M.I.A.

Právě nyní již víte Kdo je to M.I.A.? Kdy se narodila M.I.A.? Kde se narodila M.I.A.? M.I.A. je v kategorii Herectví

Text vytvořen pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka M.I.A. dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost M.I.A. i v jiné kategorii než je herectví.