Kdo je to?
Kdo je to M.I.A.? Životopis M.I.A., lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to M.I.A.?

Kdo je to M.I.A.? Stručný životopis

M.I.A. je umělecké jméno známé britské zpěvačky, modelky, režisérky, písničkářky, skladatelky a také hudební producentky. Umělkyně tamilského původu se ve skutečnosti jmenuje Mathangi Arulpragasam. Je populární originálními kombinacemi rapu, world music, hip-hopu a alternativ. Největšího úspěchu dosáhla v roce 2007 singlem Paper Planes.
Kromě umělecké činnosti se věnuje také politickým aktivitám, zajímá se hodně o Sri Lanku, ze které pocházel jeden z rodičů. M.I.A. má osobitý styl, prosazuje se zvláště přes internet. Své umělecké jméno odvodila od vojenské zkratky nezvěstný v boji, Missing in action.Kdo je to M.I.A.? Životopis M.I.A., lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě M.I.A.

Národnost: britská
Datum narození: 18. červenec 1975
Místo narození: Hounslow

Tento text (M.I.A.) můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Šedý zákal? Rozumíte pojmu Investice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lodžie? Znáte pojem PSČ?

Klíčová slova: přesný význam, popis, vysvětlení, heslo, wiki, význam, herectví, kdo to je, etymologie, původ slova, lexikon, informace, přesný výraz, slovo, co znamená, M.I.A.

Pojem M.I.A. je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat slovo M.I.A. ve vyhledávači Yandex

Najít výraz M.I.A. v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo M.I.A. ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo M.I.A. ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo M.I.A. například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby M.I.A.

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to M.I.A.? Kdo to byl M.I.A.? Kdy se narodil M.I.A.? Kde se narodil M.I.A.? M.I.A. je v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka M.I.A. dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost M.I.A. i v jiné kategorii než je herectví.