Kdo je to?
Kdo je to, byl Mary Poppins? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mary Poppins? Lidé, herectví

Kdo je to Mary Poppins?

Jaký je význam slova Mary Poppins? Co to znamená?

Mary Poppins je literární postava, kouzelná chůva ze stejmojmenné knihy Pamely L. Travers. V roce 1964 natočilo studio Disney na motivy příběhu slavný film. Mary Poppins ztvárnila Julia Andrews. Film pojednává o dětech, kterým nevyhovovala žádná chůva a své požadavky na novou napsaly na papír. Ten rodiče zahodili, ale vítr ho zanesl k Mary. Děti s ní zažívají nejrůznější dobrodružství a Mary zmizí v okamžiku, kdy si rodiče uvědomí, že řešením není chůva, ale věnovat dětem více času.Kdo je to, byl Mary Poppins? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mary Poppins? Lidé, herectví

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mary Poppins? s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Svrab? Pamatujete si definici pojmu Tlakový Holter? Víte, co je to Casus belli? Vzpomněli byste si co znamená slovo ŠVP?

Klíčová slova: lexikon, popis, přesný význam, vysvětlení, popis, synonymum, původ slova, význam slova, co znamená, význam pojmu, wiki, herectví, informace, kdo to je, termín, kdo je Mary Poppins?

Pojem Mary Poppins je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít Mary Poppins ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Mary Poppins na Youtube

Hledat frázi Mary Poppins na Google.cz

Hledat termín Mary Poppins ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mary Poppins například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mary Poppins

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mary Poppins? Kdo to byl Mary Poppins? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mary Poppins? Definice pojmu Mary Poppins je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Mary Poppins i v jiné kategorii než v herectví.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.