Kdo je to?
Kdo je to, byl Mary Poppins? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mary Poppins? Lidé, herectví

Kdo je to Mary Poppins?

Jaký je význam slova Mary Poppins? Co to znamená?

Mary Poppins je literární postava, kouzelná chůva ze stejmojmenné knihy Pamely L. Travers. V roce 1964 natočilo studio Disney na motivy příběhu slavný film. Mary Poppins ztvárnila Julia Andrews. Film pojednává o dětech, kterým nevyhovovala žádná chůva a své požadavky na novou napsaly na papír. Ten rodiče zahodili, ale vítr ho zanesl k Mary. Děti s ní zažívají nejrůznější dobrodružství a Mary zmizí v okamžiku, kdy si rodiče uvědomí, že řešením není chůva, ale věnovat dětem více času.Kdo je to, byl Mary Poppins? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mary Poppins? Lidé, herectví

Definici slova Mary Poppins můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Čirok? Vzpomenete si na definici slova Kastrace? Víte, co je to HIV? Vzpomněli byste si na význam slova Ubikace?

Klíčová slova: synonymum, význam pojmu, Mary Poppins, kdo to je, význam slova, co znamená, co je to Mary Poppins?, heslo, lexikon, popis, definice, slovo, etymologie, přesný význam, herectví, pojem

Pojem Mary Poppins je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít termín Mary Poppins v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Mary Poppins na Google.cz

Vyhledat heslo Mary Poppins ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Mary Poppins ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Mary Poppins například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mary Poppins

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Mary Poppins? Kdo to byl Mary Poppins? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mary Poppins? Definice pojmu Mary Poppins patří do sekce herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Mary Poppins i v jiné sekci než v herectví.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.