Kdo je to?
Kdo je to, byl Mary Poppins? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mary Poppins? Lidé, herectví

Kdo je to Mary Poppins?

Jaký je význam slova Mary Poppins? Co to znamená?

Mary Poppins je literární postava, kouzelná chůva ze stejmojmenné knihy Pamely L. Travers. V roce 1964 natočilo studio Disney na motivy příběhu slavný film. Mary Poppins ztvárnila Julia Andrews. Film pojednává o dětech, kterým nevyhovovala žádná chůva a své požadavky na novou napsaly na papír. Ten rodiče zahodili, ale vítr ho zanesl k Mary. Děti s ní zažívají nejrůznější dobrodružství a Mary zmizí v okamžiku, kdy si rodiče uvědomí, že řešením není chůva, ale věnovat dětem více času.Kdo je to, byl Mary Poppins? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mary Poppins? Lidé, herectví

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Mary Poppins s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Svrab? Víte, co je to Nuťák? Víte, co je to Casus belli? Rozumíte pojmu Korelace?

Klíčová slova: lexikon, heslo, Mary Poppins, informace, vysvětlení, termín, význam slova, wiki, herectví, popis, význam pojmu, co je to Mary Poppins?, původ slova, formulace, pojem, synonymum

Pojem Mary Poppins je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít frázi Mary Poppins ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Mary Poppins ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mary Poppins ve Wikimedia Commons

Najít slovo Mary Poppins ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Mary Poppins například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Mary Poppins? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Mary Poppins? Kdo to byl Mary Poppins? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mary Poppins? Definice pojmu Mary Poppins se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie herectví.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.