Kdo je to?
Kdo je to, byl Mary Poppins? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mary Poppins? Lidé, herectví

Kdo je to Mary Poppins?

Jaký je význam slova Mary Poppins? Co to znamená?

Mary Poppins je literární postava, kouzelná chůva ze stejmojmenné knihy Pamely L. Travers. V roce 1964 natočilo studio Disney na motivy příběhu slavný film. Mary Poppins ztvárnila Julia Andrews. Film pojednává o dětech, kterým nevyhovovala žádná chůva a své požadavky na novou napsaly na papír. Ten rodiče zahodili, ale vítr ho zanesl k Mary. Děti s ní zažívají nejrůznější dobrodružství a Mary zmizí v okamžiku, kdy si rodiče uvědomí, že řešením není chůva, ale věnovat dětem více času.Kdo je to, byl Mary Poppins? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mary Poppins? Lidé, herectví

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mary Poppins? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Histologie? Vzpomněli byste si na význam slova Gynekomastie? Víte, co je to Scholastika? Znáte definici termínu Scopex?

Klíčová slova: synonymum, popis, herectví, lexikon, kdo to je, význam slova, informace, vysvětlení, přesný výraz, Mary Poppins, termín, kdo je Mary Poppins?, slovo, wiki, etymologie, formulace

Pojem Mary Poppins je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Mary Poppins

Hledat videa s názvem Mary Poppins na Youtube

Hledat termín Mary Poppins ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Mary Poppins ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Mary Poppins na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mary Poppins například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mary Poppins

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mary Poppins? Kdo to byl Mary Poppins? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mary Poppins? Definice pojmu Mary Poppins je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Mary Poppins v jiné sekci než herectví.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.