Kdo je to?
Kdo je to, byl Mary Poppins? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mary Poppins? Lidé, herectví

Kdo je to Mary Poppins?

Jaký je význam slova Mary Poppins? Co to znamená?

Mary Poppins je literární postava, kouzelná chůva ze stejmojmenné knihy Pamely L. Travers. V roce 1964 natočilo studio Disney na motivy příběhu slavný film. Mary Poppins ztvárnila Julia Andrews. Film pojednává o dětech, kterým nevyhovovala žádná chůva a své požadavky na novou napsaly na papír. Ten rodiče zahodili, ale vítr ho zanesl k Mary. Děti s ní zažívají nejrůznější dobrodružství a Mary zmizí v okamžiku, kdy si rodiče uvědomí, že řešením není chůva, ale věnovat dětem více času.Kdo je to, byl Mary Poppins? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mary Poppins? Lidé, herectví

Sdílejte tuto stránku se slovem Mary Poppins s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Histologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sklářská píšťala? Víte, co je to Scholastika? Víte co je Jehelec?

Klíčová slova: synonymum, etymologie, původ slova, význam, přesný výraz, význam slova, odborný výraz, co znamená, pojem, popis, wiki, herectví, termín, informace, význam pojmu, lexikon

Pojem Mary Poppins je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Mary Poppins v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Mary Poppins ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Mary Poppins ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Mary Poppins ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Mary Poppins na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Mary Poppins například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Mary Poppins? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mary Poppins? Kdo to byl Mary Poppins? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mary Poppins? Definice pojmu Mary Poppins je v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Mary Poppins i v jiné kategorii než je sekce herectví.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.