Kdo je to?
Kdo je Naomi Watts? Životopis Naomi Watts, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Naomi Watts

Kdo je Naomi Watts? Životopis, informace, biografie, herectví

Naomi Watts je úspěšná herečka, která začínala svou kariéru v australské televizi a nezávislých projektech. První větší úspěchy jí přinesla role v thrilleru Mulholland Drive a hororu Kruh. Za ten získala cenu Saturn. Za roli v dramatu 21 gramů byla nominována na Oscara za nejlepší ženský výkon v hlavní roli. Další cenu Saturn obdržela za remake filmu Kong Kong. K následujícím filmům patří Barevný závoj, Východní přísliby, International, Fair Game a jiné.
Naomi Watts zařadil časopis People k 50. nejkrásnějším lidem světa. Herečka se angažuje v humanitární činnosti, spolupracuje s UNICEF.Kdo je Naomi Watts? Životopis Naomi Watts, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Naomi Watts

Národnost: britská
Datum narození: 28. září 1968
Místo narození: Shoreham, Velká Británie

Popis osobnosti Naomi Watts můžete sdílet s dalšími osobami na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte termín Ransomware? Víte co je Deteriorace? Vzpomenete si na definici slova Antiperspirant? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ricochet?

Klíčová slova: biografie, osobnosti, národnost, datum narození, kdy se narodila Naomi Watts?, popis, wikipedie, wiki, herectví, kdo je Naomi Watts?, místo narození, herectví, kde se narodila Naomi Watts?, osobnost, informace, život

Pojem Naomi Watts je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Naomi Watts ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Naomi Watts ve Wikislovníku

Hledat výraz Naomi Watts ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Naomi Watts na Google.cz

Hledat termín Naomi Watts ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Naomi Watts například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Naomi Watts

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Naomi Watts? Kdy se narodila Naomi Watts? Kde se narodila Naomi Watts? Naomi Watts je v kategorii Herectví

Napsáno redaktory Superia.cz. Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Naomi Watts dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Naomi Watts i v jiné kategorii než je herectví.