Kdo je to?
Kdo je to Naomi Watts? Životopis Naomi Watts, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Naomi Watts?

Kdo je to Naomi Watts? Stručný životopis

Naomi Watts je úspěšná herečka, která začínala svou kariéru v australské televizi a nezávislých projektech. První větší úspěchy jí přinesla role v thrilleru Mulholland Drive a hororu Kruh. Za ten získala cenu Saturn. Za roli v dramatu 21 gramů byla nominována na Oscara za nejlepší ženský výkon v hlavní roli. Další cenu Saturn obdržela za remake filmu Kong Kong. K následujícím filmům patří Barevný závoj, Východní přísliby, International, Fair Game a jiné.
Naomi Watts zařadil časopis People k 50. nejkrásnějším lidem světa. Herečka se angažuje v humanitární činnosti, spolupracuje s UNICEF.Kdo je to Naomi Watts? Životopis Naomi Watts, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Naomi Watts

Národnost: britská
Datum narození: 28. září 1968
Místo narození: Shoreham

Sdílejte tuto stránku s osobností Naomi Watts se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Mainstream? Vzpomněli byste si na význam slova Miso pasta? Vzpomenete si na definici slova Trestní oznámení? Znáte definici termínu AČR?

Klíčová slova: popis, přesný význam, synonymum, původ slova, kdo to je, kdo je Naomi Watts?, význam slova, herectví, wiki, odborný výraz, pojem, Naomi Watts, formulace, přesný výraz, popis, význam pojmu

Pojem Naomi Watts je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Naomi Watts lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Naomi Watts na Youtube

Hledat výraz Naomi Watts ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Naomi Watts ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Naomi Watts ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Naomi Watts například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Naomi Watts

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Naomi Watts? Kdo to byl Naomi Watts? Kdy se narodil Naomi Watts? Kde se narodil Naomi Watts? Naomi Watts je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Naomi Watts dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Naomi Watts i v jiné kategorii než je herectví.