Kdo je to?
Kdo je to Naomi Watts? Životopis Naomi Watts, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Naomi Watts?

Kdo je to Naomi Watts? Stručný životopis

Naomi Watts je úspěšná herečka, která začínala svou kariéru v australské televizi a nezávislých projektech. První větší úspěchy jí přinesla role v thrilleru Mulholland Drive a hororu Kruh. Za ten získala cenu Saturn. Za roli v dramatu 21 gramů byla nominována na Oscara za nejlepší ženský výkon v hlavní roli. Další cenu Saturn obdržela za remake filmu Kong Kong. K následujícím filmům patří Barevný závoj, Východní přísliby, International, Fair Game a jiné.
Naomi Watts zařadil časopis People k 50. nejkrásnějším lidem světa. Herečka se angažuje v humanitární činnosti, spolupracuje s UNICEF.Kdo je to Naomi Watts? Životopis Naomi Watts, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Naomi Watts

Národnost: britská
Datum narození: 28. září 1968
Místo narození: Shoreham

Popis osobnosti Naomi Watts můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Mainstream? Vzpomenete si na definici slova Mgr? Vzpomenete si na definici slova Trestní oznámení? Vzpomněli byste si na význam slova Tornádo?

Klíčová slova: pojem, přesný význam, co znamená, význam, popis, etymologie, význam slova, slovo, význam pojmu, wiki, vysvětlení, původ slova, Naomi Watts, kdo je Naomi Watts?, kdo to je, lexikon

Pojem Naomi Watts je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledejte bez špehování slovo Naomi Watts ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Naomi Watts v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Naomi Watts ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Naomi Watts ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Naomi Watts například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Naomi Watts

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Naomi Watts? Kdo to byl Naomi Watts? Kdy se narodil Naomi Watts? Kde se narodil Naomi Watts? Naomi Watts se nachází v sekci herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Naomi Watts dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Naomi Watts i v jiné kategorii než je herectví.