Kdo je to?
Kdo je to Naomi Watts? Životopis Naomi Watts, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Naomi Watts?

Kdo je to Naomi Watts? Stručný životopis

Naomi Watts je úspěšná herečka, která začínala svou kariéru v australské televizi a nezávislých projektech. První větší úspěchy jí přinesla role v thrilleru Mulholland Drive a hororu Kruh. Za ten získala cenu Saturn. Za roli v dramatu 21 gramů byla nominována na Oscara za nejlepší ženský výkon v hlavní roli. Další cenu Saturn obdržela za remake filmu Kong Kong. K následujícím filmům patří Barevný závoj, Východní přísliby, International, Fair Game a jiné.
Naomi Watts zařadil časopis People k 50. nejkrásnějším lidem světa. Herečka se angažuje v humanitární činnosti, spolupracuje s UNICEF.Kdo je to Naomi Watts? Životopis Naomi Watts, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Naomi Watts

Národnost: britská
Datum narození: 28. září 1968
Místo narození: Shoreham

Sdílejte tuto stránku s osobností Naomi Watts s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Zvyk? Vzpomenete si na definici slova Ambulance? Vzpomenete si na definici slova Registrační pokladna? Vzpomněli byste si na význam slova Pamflet?

Klíčová slova: termín, kdo to je, co je to Naomi Watts?, význam, popis, popis, heslo, přesný význam, význam pojmu, formulace, etymologie, co znamená, původ slova, kdo je Naomi Watts?, Naomi Watts, wiki

Pojem Naomi Watts je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat pojem Naomi Watts ve Wikislovníku

Najít výraz Naomi Watts ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Naomi Watts ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Naomi Watts ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Naomi Watts například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Naomi Watts? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Naomi Watts? Kdo to byl Naomi Watts? Kdy se narodil Naomi Watts? Kde se narodil Naomi Watts? Naomi Watts je v sekci herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Naomi Watts dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Naomi Watts i v jiné kategorii než je herectví.