Kdo je to?
Kdo je to, byl Soudkyně Barbara? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudkyně Barbara? Lidé, herectví

Kdo je to Soudkyně Barbara?

Co znamená a jaký je význam slova Soudkyně Barbara?

Soudkyně Barbara je hlavní hrdinkou televizního seriálu uváděného TV Barrandov. Odehrává se v prostředí soudu a advokacie. Seriál vychází z reálných případů, jednotlivé kauzy jsou podávány zjednodušeně, ne vždy děj, postupy a prostředí odpovídají realitě. Soudkyně Barbara často rozhoduje bez ohledu na fakta a dokazování a navíc velice rychle.
Jejími představitelkami jsou herečky Pavlína Kafková a Alena Sasínová – Polarczyk. Seriál se vysílá ve všední dny odpoledne.Kdo je to, byl Soudkyně Barbara? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudkyně Barbara? Lidé, herectví

Tento text (Soudkyně Barbara) můžete sdílet se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Burleska? Pamatujete si definici pojmu Akademický rok? Znáte pojem Kontumace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Úmoří?

Klíčová slova: synonymum, informace, definice, herectví, termín, popis, vysvětlení, přesný výraz, etymologie, Soudkyně Barbara, význam slova, původ slova, lexikon, popis, heslo, slovo

Pojem Soudkyně Barbara je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat pojem Soudkyně Barbara ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Soudkyně Barbara ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Soudkyně Barbara ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Soudkyně Barbara na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Soudkyně Barbara například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Soudkyně Barbara, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Soudkyně Barbara? Kdo to byl Soudkyně Barbara? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soudkyně Barbara? Definice pojmu Soudkyně Barbara je v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Soudkyně Barbara hledat i v jiných kategoriích (než herectví).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.