Kdo je to?
Kdo je to, byl Soudkyně Barbara? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudkyně Barbara? Lidé, herectví

Kdo je to Soudkyně Barbara?

Co znamená a jaký je význam slova Soudkyně Barbara?

Soudkyně Barbara je hlavní hrdinkou televizního seriálu uváděného TV Barrandov. Odehrává se v prostředí soudu a advokacie. Seriál vychází z reálných případů, jednotlivé kauzy jsou podávány zjednodušeně, ne vždy děj, postupy a prostředí odpovídají realitě. Soudkyně Barbara často rozhoduje bez ohledu na fakta a dokazování a navíc velice rychle.
Jejími představitelkami jsou herečky Pavlína Kafková a Alena Sasínová – Polarczyk. Seriál se vysílá ve všední dny odpoledne.Kdo je to, byl Soudkyně Barbara? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudkyně Barbara? Lidé, herectví

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Soudkyně Barbara s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kapary? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rituál? Znáte pojem Deprese? Víte co je Dashboard?

Klíčová slova: kdo to je, heslo, wiki, popis, termín, formulace, přesný výraz, etymologie, význam pojmu, co je to Soudkyně Barbara?, co znamená, význam slova, přesný význam, lexikon, slovo, synonymum

Pojem Soudkyně Barbara je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít slovo Soudkyně Barbara ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Soudkyně Barbara ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Soudkyně Barbara ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Soudkyně Barbara ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Soudkyně Barbara například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Soudkyně Barbara? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Soudkyně Barbara? Kdo to byl Soudkyně Barbara? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soudkyně Barbara? Definice pojmu Soudkyně Barbara se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, text, termín, pojem třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Soudkyně Barbara hledat i v jiných kategoriích (než herectví).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.