Kdo je to?
Kdo je to, byl Soudkyně Barbara? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudkyně Barbara? Lidé, herectví

Kdo je to Soudkyně Barbara?

Co znamená a jaký je význam slova Soudkyně Barbara?

Soudkyně Barbara je hlavní hrdinkou televizního seriálu uváděného TV Barrandov. Odehrává se v prostředí soudu a advokacie. Seriál vychází z reálných případů, jednotlivé kauzy jsou podávány zjednodušeně, ne vždy děj, postupy a prostředí odpovídají realitě. Soudkyně Barbara často rozhoduje bez ohledu na fakta a dokazování a navíc velice rychle.
Jejími představitelkami jsou herečky Pavlína Kafková a Alena Sasínová – Polarczyk. Seriál se vysílá ve všední dny odpoledne.Kdo je to, byl Soudkyně Barbara? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudkyně Barbara? Lidé, herectví

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Soudkyně Barbara? s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kreatin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kyselina močová? Znáte pojem Sorbet? Víte co je Valorizace?

Klíčová slova: formulace, přesný výraz, význam slova, pojem, popis, synonymum, význam pojmu, přesný význam, termín, herectví, wiki, etymologie, slovo, lexikon, kdo to je, odborný výraz

Pojem Soudkyně Barbara je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Soudkyně Barbara na Youtube

Najít výraz Soudkyně Barbara ve Wikislovníku

Hledat pojem Soudkyně Barbara na Google.cz

Zkusit najít Soudkyně Barbara ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Soudkyně Barbara například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Soudkyně Barbara? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Soudkyně Barbara? Kdo to byl Soudkyně Barbara? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soudkyně Barbara? Definice pojmu Soudkyně Barbara je v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Soudkyně Barbara i v jiných kategoriích (než herectví).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.