Kdo je to?
Kdo je to, byl Soudkyně Barbara? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudkyně Barbara? Lidé, herectví

Kdo je to Soudkyně Barbara?

Co znamená a jaký je význam slova Soudkyně Barbara?

Soudkyně Barbara je hlavní hrdinkou televizního seriálu uváděného TV Barrandov. Odehrává se v prostředí soudu a advokacie. Seriál vychází z reálných případů, jednotlivé kauzy jsou podávány zjednodušeně, ne vždy děj, postupy a prostředí odpovídají realitě. Soudkyně Barbara často rozhoduje bez ohledu na fakta a dokazování a navíc velice rychle.
Jejími představitelkami jsou herečky Pavlína Kafková a Alena Sasínová – Polarczyk. Seriál se vysílá ve všední dny odpoledne.Kdo je to, byl Soudkyně Barbara? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudkyně Barbara? Lidé, herectví

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Soudkyně Barbara s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kreatin? Znáte termín Anaerobní cvičení? Znáte pojem Sorbet? Víte, co je to Potaš?

Klíčová slova: vysvětlení, původ slova, heslo, popis, popis, synonymum, herectví, termín, přesný význam, kdo je Soudkyně Barbara?, etymologie, význam, Soudkyně Barbara, definice, význam pojmu, wiki

Pojem Soudkyně Barbara je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít slovo Soudkyně Barbara ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Soudkyně Barbara ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Soudkyně Barbara ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Soudkyně Barbara ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Soudkyně Barbara například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Soudkyně Barbara

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Soudkyně Barbara? Kdo to byl Soudkyně Barbara? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soudkyně Barbara? Definice pojmu Soudkyně Barbara patří do sekce herectví. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít pojem, text, definici, třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Soudkyně Barbara i v jiné sekci než v herectví.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.