Kdo je to?
Kdo je to, byl Barbar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Barbar? Lidé, historie

Kdo je to Barbar?

Co znamená a jaký je význam slova Barbar?

Barbar je hanlivé slovo pocházející z doby řecko - římské. Obyvatelé starověkého Řecka a později římského impéria tak označovali všechny národy, které mluvily jiným (pro Římany nesrozumitelným) jazykem (slovo barbar tedy bylo něco jako "brepta") a byly zpravidla "méně civilizované". V dnešní době označuje slovo barbar nekulturního jedince s primitivním, hrubým až násilnickým chováním.Kdo je to, byl Barbar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Barbar? Lidé, historie

Sdílejte tuto stránku se slovem Barbar s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Bipolární porucha? Znáte termín KWp? Znáte termín Litosféra? Víte, co je to Bonita?

Klíčová slova: definice, význam, přesný výraz, synonymum, kdo je Barbar?, termín, wiki, přesný význam, pojem, heslo, původ slova, etymologie, co je to Barbar?, popis, vysvětlení, slovo

Pojem Barbar je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat heslo Barbar ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Barbar ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Barbar ve Wikipedii

Hledat výraz Barbar ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbar například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Barbar

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Barbar? Kdo to byl Barbar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Barbar? Definice pojmu Barbar je v kategorii historie. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než historie.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.