Kdo je to?
Kdo je to, byl Barbar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Barbar? Lidé, historie

Kdo je to Barbar?

Co znamená a jaký je význam slova Barbar?

Barbar je hanlivé slovo pocházející z doby řecko - římské. Obyvatelé starověkého Řecka a později římského impéria tak označovali všechny národy, které mluvily jiným (pro Římany nesrozumitelným) jazykem (slovo barbar tedy bylo něco jako "brepta") a byly zpravidla "méně civilizované". V dnešní době označuje slovo barbar nekulturního jedince s primitivním, hrubým až násilnickým chováním.Kdo je to, byl Barbar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Barbar? Lidé, historie

Líbí se vám definice kdo je to Barbar? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Bipolární porucha? Víte, co je to Obecné ohrožení? Znáte termín Leukemie? Rozumíte pojmu Nebezpečný odpad?

Klíčová slova: definice, termín, formulace, význam, význam pojmu, původ slova, etymologie, kdo je Barbar?, přesný výraz, Barbar, historie, odborný výraz, co znamená, přesný význam, co je to Barbar?, popis

Pojem Barbar je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Barbar lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Barbar ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Barbar v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Barbar ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Barbar ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbar například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Barbar? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Barbar? Kdo to byl Barbar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Barbar? Definice pojmu Barbar je v sekci historie. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Barbar i v jiné kategorii než je sekce historie.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.