Kdo je to?
Kdo je to, byl Barbar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Barbar? Lidé, historie

Kdo je to Barbar?

Co znamená a jaký je význam slova Barbar?

Barbar je hanlivé slovo pocházející z doby řecko - římské. Obyvatelé starověkého Řecka a později římského impéria tak označovali všechny národy, které mluvily jiným (pro Římany nesrozumitelným) jazykem (slovo barbar tedy bylo něco jako "brepta") a byly zpravidla "méně civilizované". V dnešní době označuje slovo barbar nekulturního jedince s primitivním, hrubým až násilnickým chováním.Kdo je to, byl Barbar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Barbar? Lidé, historie

Zaujalo vás slovo, termín Barbar? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Bipolární porucha? Vzpomněli byste si co znamená slovo Úniková hra? Znáte termín Litosféra? Víte co je Raw strava?

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, popis, synonymum, co je to Barbar?, kdo to je, přesný význam, vysvětlení, odborný výraz, popis, co znamená, wiki, historie, informace, význam pojmu, slovo

Pojem Barbar je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít termín Barbar v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Barbar na Youtube

Hledat pojem Barbar ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Barbar ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbar například ve Wikipedii, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Barbar? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Barbar? Kdo to byl Barbar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Barbar? Definice pojmu Barbar se nachází v kategorii historie. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Barbar hledat i v jiných kategoriích (než historie).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.