Kdo je to?
Kdo je to, byl Barbar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Barbar? Lidé, historie

Kdo je to Barbar?

Co znamená a jaký je význam slova Barbar?

Barbar je hanlivé slovo pocházející z doby řecko - římské. Obyvatelé starověkého Řecka a později římského impéria tak označovali všechny národy, které mluvily jiným (pro Římany nesrozumitelným) jazykem (slovo barbar tedy bylo něco jako "brepta") a byly zpravidla "méně civilizované". V dnešní době označuje slovo barbar nekulturního jedince s primitivním, hrubým až násilnickým chováním.Kdo je to, byl Barbar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Barbar? Lidé, historie

Zaujalo vás slovo, termín Barbar? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Bipolární porucha? Vzpomněli byste si co označuje výraz Manko? Znáte termín Licence? Znáte termín Desktop?

Klíčová slova: vysvětlení, co je to Barbar?, význam slova, wiki, etymologie, lexikon, původ slova, Barbar, synonymum, odborný výraz, kdo to je, kdo je Barbar?, co znamená, přesný význam, informace, slovo

Pojem Barbar je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít slovo Barbar na Google.cz

Vyhledat pojem Barbar ve Wikislovníku

Zkusit najít Barbar ve Wikipedii

Hledat heslo Barbar ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbar například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Barbar, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Barbar? Kdo to byl Barbar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Barbar? Definice pojmu Barbar se nachází v sekci historie. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v historie.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.