Kdo je to?
Kdo je to Helena Vondráčková? Životopis Helena Vondráčková, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Helena Vondráčková?

Kdo je to Helena Vondráčková? Stručný životopis

Helena Vondráčková je jednou z nejpopulárnějších českých zpěvaček a hereček. Na hudební scénu vstoupila v roce 1964, kdy vyhrála soutěž Hledáme nové talenty. Již o rok později získala Zlatého slavíka. V divadle Rokoko se setkala s Václavem Neckářem a Martou Kubišovou, s nimiž vytvořila trio Golden Kids. Od 70. let vystupovala Helena Vondráčková sólově v Čechách i v zahraničí. V pozdějších letech se stala i hojně obsazovanou muzikálovou herečkou a zpěvačkou.
Umisťuje se pravidelně na předních místech anket a a hudebních soutěží, je nositelkou mnoha vyznamenání a cen.Kdo je to Helena Vondráčková? Životopis Helena Vondráčková, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Helena Vondráčková

Národnost: česká
Datum narození: 24. června 1947
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Helena Vondráčková? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Ionizátor? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hypotonický nápoj? Znáte pojem Imunita? Víte co je Eternit?

Klíčová slova: popis, synonymum, definice, hudba, přesný výraz, kdo je Helena Vondráčková?, význam slova, co je to Helena Vondráčková?, pojem, kdo to je, wiki, lexikon, informace, etymologie, termín, původ slova

Pojem Helena Vondráčková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Helena Vondráčková

Najít heslo Helena Vondráčková ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Helena Vondráčková ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Helena Vondráčková ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Helena Vondráčková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Helena Vondráčková například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Helena Vondráčková

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Helena Vondráčková? Kdo to byl Helena Vondráčková? Kdy se narodil Helena Vondráčková? Kde se narodil Helena Vondráčková? Helena Vondráčková je v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Helena Vondráčková řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Helena Vondráčková i v jiné kategorii než je hudba.