Kdo je to?
Kdo je to Helena Vondráčková? Životopis Helena Vondráčková, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Helena Vondráčková?

Kdo je to Helena Vondráčková? Stručný životopis

Helena Vondráčková je jednou z nejpopulárnějších českých zpěvaček a hereček. Na hudební scénu vstoupila v roce 1964, kdy vyhrála soutěž Hledáme nové talenty. Již o rok později získala Zlatého slavíka. V divadle Rokoko se setkala s Václavem Neckářem a Martou Kubišovou, s nimiž vytvořila trio Golden Kids. Od 70. let vystupovala Helena Vondráčková sólově v Čechách i v zahraničí. V pozdějších letech se stala i hojně obsazovanou muzikálovou herečkou a zpěvačkou.
Umisťuje se pravidelně na předních místech anket a a hudebních soutěží, je nositelkou mnoha vyznamenání a cen.Kdo je to Helena Vondráčková? Životopis Helena Vondráčková, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Helena Vondráčková

Národnost: česká
Datum narození: 24. června 1947
Místo narození: Praha

Tento text (Helena Vondráčková) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Jedlá soda? Pamatujete si definici pojmu Listérie? Znáte pojem Trajektorie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hidžáb?

Klíčová slova: vysvětlení, význam, kdo je Helena Vondráčková?, odborný výraz, heslo, popis, Helena Vondráčková, definice, pojem, přesný výraz, přesný význam, význam slova, popis, synonymum, informace, etymologie

Pojem Helena Vondráčková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Helena Vondráčková

Najít slovo Helena Vondráčková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Helena Vondráčková ve Wikipedii

Najít heslo Helena Vondráčková ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Helena Vondráčková na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Helena Vondráčková například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Helena Vondráčková?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Helena Vondráčková? Kdo to byl Helena Vondráčková? Kdy se narodil Helena Vondráčková? Kde se narodil Helena Vondráčková? Helena Vondráčková je v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Helena Vondráčková třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Helena Vondráčková i v jiné kategorii než je hudba.