Kdo je to?
Kdo je to Helena Vondráčková? Životopis Helena Vondráčková, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Helena Vondráčková?

Kdo je to Helena Vondráčková? Stručný životopis

Helena Vondráčková je jednou z nejpopulárnějších českých zpěvaček a hereček. Na hudební scénu vstoupila v roce 1964, kdy vyhrála soutěž Hledáme nové talenty. Již o rok později získala Zlatého slavíka. V divadle Rokoko se setkala s Václavem Neckářem a Martou Kubišovou, s nimiž vytvořila trio Golden Kids. Od 70. let vystupovala Helena Vondráčková sólově v Čechách i v zahraničí. V pozdějších letech se stala i hojně obsazovanou muzikálovou herečkou a zpěvačkou.
Umisťuje se pravidelně na předních místech anket a a hudebních soutěží, je nositelkou mnoha vyznamenání a cen.Kdo je to Helena Vondráčková? Životopis Helena Vondráčková, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Helena Vondráčková

Národnost: česká
Datum narození: 24. června 1947
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Helena Vondráčková můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Jedlá soda? Víte, co je to Hemofilie? Znáte pojem Trajektorie? Rozumíte pojmu Burza?

Klíčová slova: přesný výraz, odborný výraz, Helena Vondráčková, popis, wiki, co znamená, vysvětlení, význam, hudba, co je to Helena Vondráčková?, popis, etymologie, kdo je Helena Vondráčková?, informace, definice, kdo to je

Pojem Helena Vondráčková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Helena Vondráčková

Najít výraz Helena Vondráčková ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Helena Vondráčková ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Helena Vondráčková ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Helena Vondráčková ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Helena Vondráčková například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Helena Vondráčková? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Helena Vondráčková? Kdo to byl Helena Vondráčková? Kdy se narodil Helena Vondráčková? Kde se narodil Helena Vondráčková? Helena Vondráčková se nachází v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Helena Vondráčková třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Helena Vondráčková i v jiné kategorii než je hudba.