Kdo je to?
Kdo je to Helena Vondráčková? Životopis Helena Vondráčková, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Helena Vondráčková?

Kdo je to Helena Vondráčková? Stručný životopis

Helena Vondráčková je jednou z nejpopulárnějších českých zpěvaček a hereček. Na hudební scénu vstoupila v roce 1964, kdy vyhrála soutěž Hledáme nové talenty. Již o rok později získala Zlatého slavíka. V divadle Rokoko se setkala s Václavem Neckářem a Martou Kubišovou, s nimiž vytvořila trio Golden Kids. Od 70. let vystupovala Helena Vondráčková sólově v Čechách i v zahraničí. V pozdějších letech se stala i hojně obsazovanou muzikálovou herečkou a zpěvačkou.
Umisťuje se pravidelně na předních místech anket a a hudebních soutěží, je nositelkou mnoha vyznamenání a cen.Kdo je to Helena Vondráčková? Životopis Helena Vondráčková, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Helena Vondráčková

Národnost: česká
Datum narození: 24. června 1947
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Helena Vondráčková s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Vetiver? Vzpomněli byste si co znamená slovo Amarant? Znáte pojem Chirurgická rouška? Víte co je Zonky?

Klíčová slova: lexikon, vysvětlení, definice, co je to Helena Vondráčková?, wiki, původ slova, synonymum, pojem, etymologie, hudba, termín, popis, přesný výraz, význam slova, popis, kdo je Helena Vondráčková?

Pojem Helena Vondráčková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat výraz Helena Vondráčková ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Helena Vondráčková ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Helena Vondráčková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Helena Vondráčková ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Helena Vondráčková například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Helena Vondráčková

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Helena Vondráčková? Kdo to byl Helena Vondráčková? Kdy se narodil Helena Vondráčková? Kde se narodil Helena Vondráčková? Helena Vondráčková se nachází v sekci hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Helena Vondráčková řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Helena Vondráčková i v jiné kategorii než je hudba.