Kdo je to?
Kdo je to Helena Vondráčková? Životopis Helena Vondráčková, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Helena Vondráčková?

Kdo je to Helena Vondráčková? Stručný životopis

Helena Vondráčková je jednou z nejpopulárnějších českých zpěvaček a hereček. Na hudební scénu vstoupila v roce 1964, kdy vyhrála soutěž Hledáme nové talenty. Již o rok později získala Zlatého slavíka. V divadle Rokoko se setkala s Václavem Neckářem a Martou Kubišovou, s nimiž vytvořila trio Golden Kids. Od 70. let vystupovala Helena Vondráčková sólově v Čechách i v zahraničí. V pozdějších letech se stala i hojně obsazovanou muzikálovou herečkou a zpěvačkou.
Umisťuje se pravidelně na předních místech anket a a hudebních soutěží, je nositelkou mnoha vyznamenání a cen.Kdo je to Helena Vondráčková? Životopis Helena Vondráčková, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Helena Vondráčková

Národnost: česká
Datum narození: 24. června 1947
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Helena Vondráčková sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Vetiver? Znáte termín Potenciometr? Znáte pojem Chirurgická rouška? Víte, co je to Fermentace?

Klíčová slova: wiki, popis, vysvětlení, původ slova, synonymum, termín, hudba, kdo to je, heslo, formulace, přesný výraz, popis, kdo je Helena Vondráčková?, význam slova, co znamená, význam

Pojem Helena Vondráčková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Helena Vondráčková zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat výraz Helena Vondráčková ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Helena Vondráčková ve Wikimedia Commons

Najít slovo Helena Vondráčková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Helena Vondráčková ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Helena Vondráčková například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Helena Vondráčková?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Helena Vondráčková? Kdo to byl Helena Vondráčková? Kdy se narodil Helena Vondráčková? Kde se narodil Helena Vondráčková? Helena Vondráčková patří do sekce hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Helena Vondráčková například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Helena Vondráčková i v jiné kategorii než je hudba.