Kdo je to?
Kdo je to Helena Vondráčková? Životopis Helena Vondráčková, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Helena Vondráčková?

Kdo je to Helena Vondráčková? Stručný životopis

Helena Vondráčková je jednou z nejpopulárnějších českých zpěvaček a hereček. Na hudební scénu vstoupila v roce 1964, kdy vyhrála soutěž Hledáme nové talenty. Již o rok později získala Zlatého slavíka. V divadle Rokoko se setkala s Václavem Neckářem a Martou Kubišovou, s nimiž vytvořila trio Golden Kids. Od 70. let vystupovala Helena Vondráčková sólově v Čechách i v zahraničí. V pozdějších letech se stala i hojně obsazovanou muzikálovou herečkou a zpěvačkou.
Umisťuje se pravidelně na předních místech anket a a hudebních soutěží, je nositelkou mnoha vyznamenání a cen.Kdo je to Helena Vondráčková? Životopis Helena Vondráčková, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Helena Vondráčková

Národnost: česká
Datum narození: 24. června 1947
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Helena Vondráčková sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Ionizátor? Vzpomněli byste si na význam slova Červená knihovna? Znáte pojem Imunita? Znáte definici termínu Životní styl?

Klíčová slova: synonymum, kdo to je, Helena Vondráčková, slovo, vysvětlení, hudba, termín, wiki, pojem, informace, význam pojmu, co je to Helena Vondráčková?, co znamená, význam, přesný výraz, odborný výraz

Pojem Helena Vondráčková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Helena Vondráčková v následujících vyhledávačích

Vyhledat heslo Helena Vondráčková ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Helena Vondráčková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Helena Vondráčková ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Helena Vondráčková ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Helena Vondráčková například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Helena Vondráčková?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Helena Vondráčková? Kdo to byl Helena Vondráčková? Kdy se narodil Helena Vondráčková? Kde se narodil Helena Vondráčková? Helena Vondráčková patří do sekce hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Helena Vondráčková kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Helena Vondráčková i v jiné kategorii než je hudba.