Kdo je to?
Kdo je Helena Vondráčková? Životopis Helena Vondráčková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Helena Vondráčková?

Kdo je Helena Vondráčková? Životopis, informace, biografie, hudba

Helena Vondráčková je jednou z nejpopulárnějších českých zpěvaček a hereček. Na hudební scénu vstoupila v roce 1964, kdy vyhrála soutěž Hledáme nové talenty. Již o rok později získala Zlatého slavíka. V divadle Rokoko se setkala s Václavem Neckářem a Martou Kubišovou, s nimiž vytvořila trio Golden Kids. Od 70. let vystupovala Helena Vondráčková sólově v Čechách i v zahraničí. V pozdějších letech se stala i hojně obsazovanou muzikálovou herečkou a zpěvačkou.
Umisťuje se pravidelně na předních místech anket a a hudebních soutěží, je nositelkou mnoha vyznamenání a cen.Kdo je Helena Vondráčková? Životopis Helena Vondráčková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Helena Vondráčková

Národnost: česká
Datum narození: 24. června 1947
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Helena Vondráčková sdílet s vašimi kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Vetiver? Víte co je Insolvence? Znáte pojem Šedá ekonomika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bergamot?

Klíčová slova: narození, národnost, životopis, kde se narodila Helena Vondráčková?, lexikon, zajímavosti, Helena Vondráčková, osobnosti, vysvětlení, život, datum narození, osobnost, biografie, hudba, informace, kdo je Helena Vondráčková?

Pojem Helena Vondráčková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Helena Vondráčková

Najít pojem Helena Vondráčková na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Helena Vondráčková ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Helena Vondráčková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Helena Vondráčková na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Helena Vondráčková ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Helena Vondráčková například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Helena Vondráčková

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Helena Vondráčková? Kdy se narodila Helena Vondráčková? Kde se narodila Helena Vondráčková? Helena Vondráčková se nachází v sekci Hudba

Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Helena Vondráčková řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Helena Vondráčková i v jiné kategorii než je hudba.