Kdo je to?
Kdo je to Abbé? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Abbé? Lidé, křesťanství

Kdo je to Abbé?

Co znamená a jaký je význam slova Abbé?

Abbé je zdvořilé oslovení katolických kněží, kteří se věnovali nějaké intelektuální činnosti. Je to podobné oslovení jako např. otec.Kdo je to Abbé? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Abbé? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Abbé? s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Vlastenectví? Víte, co je to CSc? Vzpomenete si na definici slova Rámcová smlouva? Rozumíte pojmu Demagogie?

Klíčová slova: pojem, informace, popis, heslo, křesťanství, Abbé, slovo, synonymum, přesný výraz, wikipedie, definice, lexikon, odborný výraz, co znamená, etymologie, význam

Pojem Abbé je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Abbé zkuste tyto odkazy

Zkusit najít frázi Abbé ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Abbé ve Wikipedii

Hledat frázi Abbé ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Abbé na Google obrázcích

Hledat výraz Abbé ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Abbé například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Abbé, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Abbé? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Abbé? Definice pojmu Abbé je v sekci Křesťanství

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít informace výraz, definici, slovo, termín dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Abbé i v jiné sekci než v křesťanství.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.