Kdo je to?
Kdo je to, byl Abbé? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abbé? Lidé, křesťanství

Kdo je to Abbé?

Jaký je význam slova Abbé? Co to znamená?

Abbé je zdvořilé oslovení katolických kněží, kteří se věnovali nějaké intelektuální činnosti. Je to podobné oslovení jako např. otec.Kdo je to, byl Abbé? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abbé? Lidé, křesťanství

Sdílejte tuto stránku se slovem Abbé s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Výchova? Vzpomenete si na definici slova Umeocet? Vzpomenete si na definici slova Acylpyrin? Vzpomněli byste si na význam slova Mauzoleum?

Klíčová slova: Abbé, co je to Abbé?, kdo to je, formulace, odborný výraz, definice, popis, původ slova, pojem, přesný výraz, význam slova, informace, slovo, popis, lexikon, synonymum

Pojem Abbé je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít termín Abbé ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Abbé v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Abbé ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Abbé na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Abbé například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Abbé

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Abbé? Kdo to byl Abbé? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Abbé? Definice pojmu Abbé je v kategorii křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Abbé i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.