Kdo je to?
Kdo je to Abbé? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Abbé? Lidé, křesťanství

Kdo je to Abbé?

Co znamená a jaký je význam slova Abbé?

Abbé je zdvořilé oslovení katolických kněží, kteří se věnovali nějaké intelektuální činnosti. Je to podobné oslovení jako např. otec.Kdo je to Abbé? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Abbé? Lidé, křesťanství

Definici slova Abbé můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Vlastenectví? Vzpomněli byste si na význam slova Inverze? Vzpomenete si na definici slova Rámcová smlouva? Znáte definici termínu Hypertonický nápoj?

Klíčová slova: význam slova, formulace, odborný výraz, popis, heslo, lexikon, informace, vysvětlení, Abbé, přesný význam, křesťanství, pojem, synonymum, význam pojmu, původ slova, termín

Pojem Abbé je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Abbé na Youtube

Hledat slovo Abbé ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Abbé ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Abbé ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Abbé na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Abbé například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Abbé? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Abbé? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Abbé? Definice pojmu Abbé je v kategorii Křesťanství

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Abbé i jinde než v sekci než v křesťanství.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.