Kdo je to?
Kdo je to, byl Abbé? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abbé? Lidé, křesťanství

Kdo je to Abbé?

Jaký je význam slova Abbé? Co to znamená?

Abbé je zdvořilé oslovení katolických kněží, kteří se věnovali nějaké intelektuální činnosti. Je to podobné oslovení jako např. otec.Kdo je to, byl Abbé? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abbé? Lidé, křesťanství

Zaujalo vás slovo, termín Abbé? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Výchova? Vzpomenete si na definici slova Javascript? Vzpomenete si na definici slova Alergie? Vzpomněli byste si na význam slova Sloveso?

Klíčová slova: význam slova, slovo, kdo to je, význam, etymologie, lexikon, formulace, kdo je Abbé?, původ slova, popis, přesný výraz, co je to Abbé?, wiki, křesťanství, přesný význam, popis

Pojem Abbé je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Abbé doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít frázi Abbé ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Abbé ve Wikimedia Commons

Najít výraz Abbé ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Abbé na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Abbé například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Abbé

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Abbé? Kdo to byl Abbé? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Abbé? Definice pojmu Abbé patří do sekce křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Abbé i jinde než v sekci než v křesťanství.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.