Kdo je to?
Kdo je to, byl Abbé? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abbé? Lidé, křesťanství

Kdo je to Abbé?

Jaký je význam slova Abbé? Co to znamená?

Abbé je zdvořilé oslovení katolických kněží, kteří se věnovali nějaké intelektuální činnosti. Je to podobné oslovení jako např. otec.Kdo je to, byl Abbé? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abbé? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Abbé? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Výchova? Víte co je Musaka? Vzpomenete si na definici slova Acylpyrin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Romaneto?

Klíčová slova: co je to Abbé?, popis, wiki, přesný význam, význam, formulace, lexikon, informace, Abbé, kdo je Abbé?, původ slova, odborný výraz, popis, etymologie, význam slova, definice

Pojem Abbé je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Abbé ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Abbé ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Abbé ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Abbé ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Abbé například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Abbé, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Abbé? Kdo to byl Abbé? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Abbé? Definice pojmu Abbé je v kategorii křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Abbé v jiné sekci než křesťanství.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.