Kdo je to?
Kdo je to, byl Abbé? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abbé? Lidé, křesťanství

Kdo je to Abbé?

Jaký je význam slova Abbé? Co to znamená?

Abbé je zdvořilé oslovení katolických kněží, kteří se věnovali nějaké intelektuální činnosti. Je to podobné oslovení jako např. otec.Kdo je to, byl Abbé? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abbé? Lidé, křesťanství

Sdílejte tuto stránku se slovem Abbé s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Výchova? Víte co je Leidenská mutace? Vzpomenete si na definici slova Alergie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Komunismus?

Klíčová slova: informace, kdo to je, termín, odborný výraz, přesný význam, původ slova, význam pojmu, lexikon, význam, popis, Abbé, etymologie, formulace, přesný výraz, definice, význam slova

Pojem Abbé je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Abbé

Vyhledat pojem Abbé v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Abbé ve Wikislovníku

Zkusit najít Abbé na Google.cz

Hledat videa s názvem Abbé na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Abbé například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Abbé? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Abbé? Kdo to byl Abbé? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Abbé? Definice pojmu Abbé je v sekci křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Abbé hledat i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.