Kdo je to?
Kdo je to, byl Bůh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bůh? Lidé, křesťanství

Kdo je to Bůh?

Jaký je význam slova Bůh? Co to znamená?

V různých náboženstvích je bůh vnímán jako mocná (až všemocná) nadlidská, nadpřirozená a většinou také nesmrtelná bytost. Bůh je předmětem náboženské úcty, lidé se k němu modlí nebo mu přinášejí oběti. Konkrétní podoby uctívání boha nebo bohů se liší podle typu a charakteru náboženství (jednobožství, mnohobožství). Každé náboženství má své zvyky a tradice, např. islám zakazuje zobrazování božské bytosti. Bůh (nebo bohové) bývá považován za stvořitele světa a lidí.Kdo je to, byl Bůh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bůh? Lidé, křesťanství

Zaujalo vás slovo, termín Bůh? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Balada? Znáte pojem EPC? Víte co je Kaldoun? Vzpomenete si na definici slova Lynčování?

Klíčová slova: přesný význam, význam, co je to Bůh?, synonymum, heslo, wiki, vysvětlení, význam slova, definice, Bůh, kdo to je, slovo, etymologie, formulace, popis, informace

Pojem Bůh je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Bůh zkuste tyto odkazy

Vyhledat heslo Bůh v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bůh ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Bůh ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Bůh ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bůh například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Bůh, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Bůh? Kdo to byl Bůh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bůh? Definice pojmu Bůh se nachází v sekci křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Bůh hledat i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?