Kdo je to?
Kdo je to, byl Bůh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bůh? Lidé, křesťanství

Kdo je to Bůh?

Jaký je význam slova Bůh? Co to znamená?

V různých náboženstvích je bůh vnímán jako mocná (až všemocná) nadlidská, nadpřirozená a většinou také nesmrtelná bytost. Bůh je předmětem náboženské úcty, lidé se k němu modlí nebo mu přinášejí oběti. Konkrétní podoby uctívání boha nebo bohů se liší podle typu a charakteru náboženství (jednobožství, mnohobožství). Každé náboženství má své zvyky a tradice, např. islám zakazuje zobrazování božské bytosti. Bůh (nebo bohové) bývá považován za stvořitele světa a lidí.Kdo je to, byl Bůh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bůh? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Bůh? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Balada? Znáte definici termínu Abrupce? Víte co je Kaizen? Pamatujete si definici pojmu Bridž?

Klíčová slova: slovo, popis, informace, Bůh, kdo je Bůh?, přesný význam, význam pojmu, definice, význam, formulace, termín, lexikon, vysvětlení, etymologie, heslo, křesťanství

Pojem Bůh je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Bůh na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bůh ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Bůh na Google.cz

Hledat heslo Bůh ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bůh například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Bůh? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Bůh? Kdo to byl Bůh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bůh? Definice pojmu Bůh je v sekci křesťanství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Bůh i v jiné sekci než v křesťanství.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?