Kdo je to?
Kdo je to, byl Bůh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bůh? Lidé, křesťanství

Kdo je to Bůh?

Jaký je význam slova Bůh? Co to znamená?

V různých náboženstvích je bůh vnímán jako mocná (až všemocná) nadlidská, nadpřirozená a většinou také nesmrtelná bytost. Bůh je předmětem náboženské úcty, lidé se k němu modlí nebo mu přinášejí oběti. Konkrétní podoby uctívání boha nebo bohů se liší podle typu a charakteru náboženství (jednobožství, mnohobožství). Každé náboženství má své zvyky a tradice, např. islám zakazuje zobrazování božské bytosti. Bůh (nebo bohové) bývá považován za stvořitele světa a lidí.Kdo je to, byl Bůh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bůh? Lidé, křesťanství

Sdílejte tuto stránku se slovem Bůh s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Balada? Vzpomněli byste si co znamená slovo Disperzní? Víte co je Kaldoun? Víte co je Hepa filtr?

Klíčová slova: kdo to je, definice, původ slova, formulace, termín, význam, informace, význam slova, slovo, co je to Bůh?, co znamená, vysvětlení, etymologie, křesťanství, wiki, lexikon

Pojem Bůh je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat frázi Bůh ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Bůh na Youtube

Najít výraz Bůh ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Bůh ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bůh například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bůh

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bůh? Kdo to byl Bůh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bůh? Definice pojmu Bůh je v kategorii křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Bůh i v jiné sekci než je kategorie křesťanství.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?