Kdo je to?
Kdo je to, byl Bůh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bůh? Lidé, křesťanství

Kdo je to Bůh?

Jaký je význam slova Bůh? Co to znamená?

V různých náboženstvích je bůh vnímán jako mocná (až všemocná) nadlidská, nadpřirozená a většinou také nesmrtelná bytost. Bůh je předmětem náboženské úcty, lidé se k němu modlí nebo mu přinášejí oběti. Konkrétní podoby uctívání boha nebo bohů se liší podle typu a charakteru náboženství (jednobožství, mnohobožství). Každé náboženství má své zvyky a tradice, např. islám zakazuje zobrazování božské bytosti. Bůh (nebo bohové) bývá považován za stvořitele světa a lidí.Kdo je to, byl Bůh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bůh? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Bůh? Pak se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Balada? Znáte termín Ženská obřízka? Víte co je Láska? Víte, co je to Kauce?

Klíčová slova: popis, definice, význam slova, význam pojmu, co je to Bůh?, přesný výraz, formulace, Bůh, co znamená, křesťanství, kdo je Bůh?, synonymum, lexikon, wiki, heslo, etymologie

Pojem Bůh je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít heslo Bůh ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Bůh ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Bůh na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bůh ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Bůh například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Bůh? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Bůh? Kdo to byl Bůh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bůh? Definice pojmu Bůh je v sekci křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Bůh i v jiné kategorii než v křesťanství.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?