Kdo je to?
Kdo je to, byl Anatom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anatom? Lidé, lékařství

Kdo je to Anatom?

Jaký je význam slova Anatom? Co to znamená?

Anatom je člověk, který na vědeckém základě studuje strukturu jednotlivých organizmů a jejich orgány, tkáně a soustavy.
Zaměřuje se na popis umístění a vzhledu částí těl, zkoumá jejich složení a stavbu, popisuje vztahy mezi soustavami i jednotlivými orgány. U těchto orgánů jsou předmětem anatomova zkoumání velikost, místo, tvar, složení, způsob zásobování a nervová spojení orgánů.Kdo je to, byl Anatom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anatom? Lidé, lékařství

Zaujalo vás slovo, termín Anatom? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Investigativní? Znáte definici termínu Alter ego? Vzpomněli byste si co označuje výraz Import? Pamatujete si definici pojmu Alexie?

Klíčová slova: kdo to je, význam slova, popis, wiki, odborný výraz, přesný výraz, synonymum, význam, lékařství, etymologie, původ slova, kdo je Anatom?, informace, vysvětlení, přesný význam, formulace

Pojem Anatom je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Anatom

Najít heslo Anatom ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Anatom ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Anatom ve Wikislovníku

Najít termín Anatom v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Anatom například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Anatom? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Anatom? Kdo to byl Anatom? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anatom? Definice pojmu Anatom se nachází v kategorii lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Anatom i v jiné sekci než je kategorie lékařství.