Kdo je to?
Kdo je to, byl Anatom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anatom? Lidé, lékařství

Kdo je to Anatom?

Jaký je význam slova Anatom? Co to znamená?

Anatom je člověk, který na vědeckém základě studuje strukturu jednotlivých organizmů a jejich orgány, tkáně a soustavy.
Zaměřuje se na popis umístění a vzhledu částí těl, zkoumá jejich složení a stavbu, popisuje vztahy mezi soustavami i jednotlivými orgány. U těchto orgánů jsou předmětem anatomova zkoumání velikost, místo, tvar, složení, způsob zásobování a nervová spojení orgánů.Kdo je to, byl Anatom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anatom? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Anatom sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Investigativní? Víte, co je to Užitná plocha? Vzpomněli byste si co označuje výraz Import? Rozumíte pojmu Bageta?

Klíčová slova: etymologie, vysvětlení, formulace, význam, přesný význam, termín, synonymum, informace, přesný výraz, původ slova, co je to Anatom?, odborný výraz, wiki, lexikon, popis, definice

Pojem Anatom je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Anatom

Hledejte bez špehování slovo Anatom ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Anatom ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Anatom ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Anatom na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Anatom například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Anatom, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Anatom? Kdo to byl Anatom? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anatom? Definice pojmu Anatom se nachází v sekci lékařství. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Anatom i v jiné kategorii než je sekce lékařství.