Kdo je to?
Kdo je to, byl Anatom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anatom? Lidé, lékařství

Kdo je to Anatom?

Jaký je význam slova Anatom? Co to znamená?

Anatom je člověk, který na vědeckém základě studuje strukturu jednotlivých organizmů a jejich orgány, tkáně a soustavy.
Zaměřuje se na popis umístění a vzhledu částí těl, zkoumá jejich složení a stavbu, popisuje vztahy mezi soustavami i jednotlivými orgány. U těchto orgánů jsou předmětem anatomova zkoumání velikost, místo, tvar, složení, způsob zásobování a nervová spojení orgánů.Kdo je to, byl Anatom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anatom? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Anatom? s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Gmail? Znáte pojem Viróza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Cysta? Vzpomenete si na definici slova Crohnova nemoc?

Klíčová slova: synonymum, slovo, heslo, pojem, definice, přesný výraz, původ slova, popis, kdo je Anatom?, wiki, vysvětlení, význam pojmu, přesný význam, formulace, význam, informace

Pojem Anatom je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Anatom na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Anatom ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Anatom ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Anatom ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Anatom například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Anatom, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Anatom? Kdo to byl Anatom? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anatom? Definice pojmu Anatom je v kategorii lékařství. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v lékařství.