Kdo je to?
Kdo je to, byl Anatom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anatom? Lidé, lékařství

Kdo je to Anatom?

Jaký je význam slova Anatom? Co to znamená?

Anatom je člověk, který na vědeckém základě studuje strukturu jednotlivých organizmů a jejich orgány, tkáně a soustavy.
Zaměřuje se na popis umístění a vzhledu částí těl, zkoumá jejich složení a stavbu, popisuje vztahy mezi soustavami i jednotlivými orgány. U těchto orgánů jsou předmětem anatomova zkoumání velikost, místo, tvar, složení, způsob zásobování a nervová spojení orgánů.Kdo je to, byl Anatom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anatom? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Anatom? s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Investigativní? Vzpomenete si na definici slova LTD? Vzpomněli byste si co označuje výraz Import? Vzpomněli byste si na význam slova Široká koalice?

Klíčová slova: původ slova, přesný význam, kdo to je, Anatom, kdo je Anatom?, popis, pojem, wiki, synonymum, informace, co znamená, termín, odborný výraz, lékařství, popis, vysvětlení

Pojem Anatom je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít termín Anatom ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anatom ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Anatom ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Anatom ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Anatom například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Anatom? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Anatom? Kdo to byl Anatom? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anatom? Definice pojmu Anatom je v sekci lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Anatom hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).