Kdo je to?
Kdo je to, byl Anatom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anatom? Lidé, lékařství

Kdo je to Anatom?

Jaký je význam slova Anatom? Co to znamená?

Anatom je člověk, který na vědeckém základě studuje strukturu jednotlivých organizmů a jejich orgány, tkáně a soustavy.
Zaměřuje se na popis umístění a vzhledu částí těl, zkoumá jejich složení a stavbu, popisuje vztahy mezi soustavami i jednotlivými orgány. U těchto orgánů jsou předmětem anatomova zkoumání velikost, místo, tvar, složení, způsob zásobování a nervová spojení orgánů.Kdo je to, byl Anatom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anatom? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Anatom s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Investigativní? Víte co je EKG? Vzpomněli byste si co označuje výraz Import? Vzpomněli byste si co označuje výraz Software?

Klíčová slova: co znamená, odborný výraz, Anatom, význam, synonymum, heslo, lexikon, lékařství, slovo, co je to Anatom?, význam pojmu, etymologie, informace, formulace, termín, popis

Pojem Anatom je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat pojem Anatom ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anatom ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Anatom v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Anatom ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Anatom například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Anatom

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Anatom? Kdo to byl Anatom? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anatom? Definice pojmu Anatom je v kategorii lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci lékařství.