Kdo je to?
Kdo byl Antonín Novotný? Životopis Antonín Novotný, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Antonín Novotný?

Kdo to byl Antonín Novotný? Stručný životopis

Antonín Novotný byl československým prezidentem v letech 1957 - 1968. Jako všichni prezidenti za totality svou kariéru budoval v rámci komunistické strany, kde se někdejší dělník vypracoval na řadu různých funkcí. Za jeho prezidentského působení došlo k uvolnění poměrů v kultuře a k rehabilitiaci nepravedlivě odsouzených obětí politických procesů z 50. let. Nesouhlasil se sovětskou okupací v roce 1968.Kdo byl Antonín Novotný? Životopis Antonín Novotný, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Hlavní informace o osobě Antonín Novotný

Národnost: česká
Datum narození: 10.12.1904
Místo narození: Letňany
Datum úmrtí: 28.1.1975

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Antonín Novotný sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Glaukom? Víte co je Kolagen? Znáte pojem Světlo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vaskulitida?

Klíčová slova: pojem, kdo to je, panovníci, význam, vysvětlení, etymologie, wiki, kdo je Antonín Novotný?, lexikon, co znamená, přesný výraz, Antonín Novotný, termín, odborný výraz, formulace, přesný význam

Pojem Antonín Novotný je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Antonín Novotný

Hledejte bez špehování slovo Antonín Novotný ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Antonín Novotný ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Antonín Novotný ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Antonín Novotný ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Antonín Novotný například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Antonín Novotný? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Antonín Novotný? Kdo to byl Antonín Novotný? Kdy se narodil Antonín Novotný? Kde se narodil Antonín Novotný? Kdy zemřel Antonín Novotný? Antonín Novotný se nachází v kategorii panovníci. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Antonín Novotný dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Antonín Novotný i v jiné kategorii než je panovníci.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?