Kdo je to?
Kdo byl Antonín Novotný? Životopis Antonín Novotný, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Antonín Novotný?

Kdo to byl Antonín Novotný? Stručný životopis

Antonín Novotný byl československým prezidentem v letech 1957 - 1968. Jako všichni prezidenti za totality svou kariéru budoval v rámci komunistické strany, kde se někdejší dělník vypracoval na řadu různých funkcí. Za jeho prezidentského působení došlo k uvolnění poměrů v kultuře a k rehabilitiaci nepravedlivě odsouzených obětí politických procesů z 50. let. Nesouhlasil se sovětskou okupací v roce 1968.Kdo byl Antonín Novotný? Životopis Antonín Novotný, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Základní informace o osobě Antonín Novotný

Národnost: česká
Datum narození: 10.12.1904
Místo narození: Letňany
Datum úmrtí: 28.1.1975

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Antonín Novotný? s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Glaukom? Znáte pojem Umění? Znáte pojem Světlo? Vzpomenete si na definici slova Jarmulka?

Klíčová slova: pojem, přesný význam, význam pojmu, význam slova, původ slova, lexikon, definice, odborný výraz, panovníci, kdo to je, význam, kdo je Antonín Novotný?, informace, přesný výraz, etymologie, popis

Pojem Antonín Novotný je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Antonín Novotný v následujících zdrojích

Zkusit najít Antonín Novotný ve Wikislovníku

Hledat pojem Antonín Novotný ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Antonín Novotný ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Antonín Novotný ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Antonín Novotný například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Antonín Novotný

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Antonín Novotný? Kdo to byl Antonín Novotný? Kdy se narodil Antonín Novotný? Kde se narodil Antonín Novotný? Kdy zemřel Antonín Novotný? Antonín Novotný je v kategorii panovníci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Antonín Novotný např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Antonín Novotný i v jiné kategorii než je panovníci.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?