Kdo je to?
Kdo byl Antonín Novotný? Životopis Antonín Novotný, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Antonín Novotný?

Kdo to byl Antonín Novotný? Stručný životopis

Antonín Novotný byl československým prezidentem v letech 1957 - 1968. Jako všichni prezidenti za totality svou kariéru budoval v rámci komunistické strany, kde se někdejší dělník vypracoval na řadu různých funkcí. Za jeho prezidentského působení došlo k uvolnění poměrů v kultuře a k rehabilitiaci nepravedlivě odsouzených obětí politických procesů z 50. let. Nesouhlasil se sovětskou okupací v roce 1968.Kdo byl Antonín Novotný? Životopis Antonín Novotný, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Hlavní informace o osobě Antonín Novotný

Národnost: česká
Datum narození: 10.12.1904
Místo narození: Letňany
Datum úmrtí: 28.1.1975

Popis osobnosti Antonín Novotný můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Glaukom? Víte co je Lepek? Znáte pojem AdBlock? Vzpomněli byste si co označuje výraz Deflace?

Klíčová slova: vysvětlení, odborný výraz, význam, slovo, popis, význam slova, heslo, kdo je Antonín Novotný?, informace, význam pojmu, popis, kdo to je, wiki, termín, etymologie, přesný význam

Pojem Antonín Novotný je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat frázi Antonín Novotný ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Antonín Novotný ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Antonín Novotný ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Antonín Novotný ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Antonín Novotný například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Antonín Novotný?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Antonín Novotný? Kdo to byl Antonín Novotný? Kdy se narodil Antonín Novotný? Kde se narodil Antonín Novotný? Kdy zemřel Antonín Novotný? Antonín Novotný patří do sekce panovníci. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Antonín Novotný kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Antonín Novotný i v jiné kategorii než je panovníci.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?