Kdo je to?
Kdo byl Antonín Zápotocký? Životopis Antonín Zápotocký, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Antonín Zápotocký?

Kdo to byl Antonín Zápotocký? Stručný životopis

Antonín Zápotocký byl druhým československým komunistickým prezidentem po Klementu Gottwaldovi. Zápotocký byl původní profesí kameník. Od mládí byl členem komunistické strany a odborovým předákem. Později se stal premiérem a prezidentem. Během jeho funkčního období proběhla v roce 1953 kontroverzní měnová reforma.Kdo byl Antonín Zápotocký? Životopis Antonín Zápotocký, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Základní informace o osobě Antonín Zápotocký

Národnost: česká
Datum narození: 19.12.1884
Místo narození: Zákolany
Datum úmrtí: 13.11.1957

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Antonín Zápotocký? s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Bruxismus? Pamatujete si definici pojmu Kontuze? Víte, co je to Úroková sazba? Vzpomněli byste si co znamená slovo Krov?

Klíčová slova: pojem, přesný význam, kdo je Antonín Zápotocký?, vysvětlení, etymologie, popis, popis, panovníci, význam pojmu, význam slova, synonymum, význam, přesný výraz, formulace, odborný výraz, co znamená

Pojem Antonín Zápotocký je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Antonín Zápotocký

Hledat pojem Antonín Zápotocký ve Wikipedii

Zkusit najít Antonín Zápotocký ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Antonín Zápotocký ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Antonín Zápotocký ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Antonín Zápotocký například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Antonín Zápotocký

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Antonín Zápotocký? Kdo to byl Antonín Zápotocký? Kdy se narodil Antonín Zápotocký? Kde se narodil Antonín Zápotocký? Kdy zemřel Antonín Zápotocký? Antonín Zápotocký je v kategorii panovníci. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Antonín Zápotocký řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Antonín Zápotocký i v jiné kategorii než je panovníci.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.