Kdo je to?
Kdo je to Bill Clinton? Životopis Bill Clinton, lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Bill Clinton?

Kdo je to Bill Clinton? Stručný životopis

Bill Clinton, celým jménem William Jefferson Clinton a původně William Jefferson Blythe III, je americký politik – demokrat, bývalý 42. prezident Spojených států. Ze své funkce byl odvolán. Jeho působení v prezidentském úřadu je hodnoceno jako jedno z nejúspěšnějších v dějinách.
Bill Clinton byl před nástupem do prezidentské funkce déle než deset let guvernérem státu Arkansas.Kdo je to Bill Clinton? Životopis Bill Clinton, lidé, osobnosti z panovníci

Základní informace o osobě Bill Clinton

Národnost: USA
Datum narození: 19. srpen 1946
Místo narození: Hope

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Bill Clinton? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Fyziologický roztok? Rozumíte pojmu Odvaha? Vzpomenete si na definici slova Kultivátor? Znáte pojem Zákon?

Klíčová slova: definice, kdo je Bill Clinton?, význam slova, wiki, popis, etymologie, význam pojmu, kdo to je, co znamená, informace, přesný výraz, vysvětlení, formulace, význam, pojem, co je to Bill Clinton?

Pojem Bill Clinton je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat slovo Bill Clinton ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Bill Clinton na Google.cz

Vyhledat heslo Bill Clinton ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Bill Clinton ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Bill Clinton například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Bill Clinton?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bill Clinton? Kdo to byl Bill Clinton? Kdy se narodil Bill Clinton? Kde se narodil Bill Clinton? Bill Clinton je v kategorii panovníci. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Bill Clinton řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bill Clinton i v jiné kategorii než je panovníci.