Kdo je to?
Kdo byl Emil Hácha? Životopis Emil Hácha, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Emil Hácha?

Kdo to byl Emil Hácha? Stručný životopis

Emil Hácha byl českým prezidentem v období protektorátu (1939 - 1945). Zvolen byl krátce před jeho vyhlášením (1938) poté, co na svou funkci Edvard Beneš rezignoval. Původním povoláním byl právník. Jako prezident v protektorátu Čechy a Morava byl spíše jen loutkou v rukou Němců. Navíc byl po celou dobu vážně nemocný. Na konci 2. světové války byl zatčen a po několika dnech ve vězení zemřel.Kdo byl Emil Hácha? Životopis Emil Hácha, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Hlavní informace o osobě Emil Hácha

Národnost: česká
Datum narození: 12.7.1872
Místo narození: Trhové Sviny
Datum úmrtí: 27.6.1945

Popis osobnosti Emil Hácha můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Tumor? Vzpomněli byste si co znamená slovo Swag? Vzpomněli byste si co znamená slovo Meandr? Víte co je Řopík?

Klíčová slova: informace, panovníci, heslo, termín, co znamená, kdo je Emil Hácha?, lexikon, popis, synonymum, odborný výraz, wiki, popis, význam pojmu, kdo to je, přesný výraz, význam

Pojem Emil Hácha je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Emil Hácha lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Emil Hácha na Youtube

Najít heslo Emil Hácha na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Emil Hácha ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Emil Hácha ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Emil Hácha například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Emil Hácha

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Emil Hácha? Kdo to byl Emil Hácha? Kdy se narodil Emil Hácha? Kde se narodil Emil Hácha? Kdy zemřel Emil Hácha? Emil Hácha se nachází v sekci panovníci. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Emil Hácha dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emil Hácha i v jiné kategorii než je panovníci.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?