Kdo je to?
Kdo byl Emil Hácha? Životopis Emil Hácha, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Emil Hácha?

Kdo to byl Emil Hácha? Stručný životopis

Emil Hácha byl českým prezidentem v období protektorátu (1939 - 1945). Zvolen byl krátce před jeho vyhlášením (1938) poté, co na svou funkci Edvard Beneš rezignoval. Původním povoláním byl právník. Jako prezident v protektorátu Čechy a Morava byl spíše jen loutkou v rukou Němců. Navíc byl po celou dobu vážně nemocný. Na konci 2. světové války byl zatčen a po několika dnech ve vězení zemřel.Kdo byl Emil Hácha? Životopis Emil Hácha, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Základní informace o osobě Emil Hácha

Národnost: česká
Datum narození: 12.7.1872
Místo narození: Trhové Sviny
Datum úmrtí: 27.6.1945

Líbí se stručný životopis s osobou Emil Hácha? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Tumor? Rozumíte pojmu Smoothie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Meandr? Znáte pojem Methionin?

Klíčová slova: kdo je Emil Hácha?, popis, synonymum, heslo, původ slova, Emil Hácha, co znamená, vysvětlení, wiki, význam, význam slova, význam pojmu, přesný výraz, kdo to je, formulace, popis

Pojem Emil Hácha je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Emil Hácha doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít frázi Emil Hácha v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Emil Hácha ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Emil Hácha ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Emil Hácha ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Emil Hácha například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Emil Hácha?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Emil Hácha? Kdo to byl Emil Hácha? Kdy se narodil Emil Hácha? Kde se narodil Emil Hácha? Kdy zemřel Emil Hácha? Emil Hácha je v kategorii panovníci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Emil Hácha řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emil Hácha i v jiné kategorii než je panovníci.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?