Kdo je to?
Kdo je to Emmanuel Macron? Životopis Emmanuel Macron, lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Emmanuel Macron?

Kdo je to Emmanuel Macron? Stručný životopis

Emmanuel Macron, celým jménem Emmanuel Jean Michel Fréderic Macron je současný francouzský prezident. Před výkonem této funkce byl politikem a investičním bankéřem. Ve vládě Manuela Vallse působil ve funkci ministra hospodářství. Této pozice se však vzdal, aby se mohl zaměřit na svou kandidaturu na francouzského prezidenta. Zde zvítězil nad protikandidátkou Marine Le Penovou.
Prezidentem se Emmanuel Macron stal v roce 2017, současně se také ujal funkce spoluknížete Andorry.Kdo je to Emmanuel Macron? Životopis Emmanuel Macron, lidé, osobnosti z panovníci

Hlavní informace o osobě Emmanuel Macron

Národnost: francouzská
Datum narození: 21.12.1977
Místo narození: Amiens

Popis osobnosti Emmanuel Macron můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Sudé číslo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Asteroid? Znáte termín Souvětí? Znáte termín Předložka?

Klíčová slova: význam, přesný význam, definice, informace, vysvětlení, etymologie, formulace, lexikon, termín, popis, co je to Emmanuel Macron?, význam slova, význam pojmu, popis, odborný výraz, slovo

Pojem Emmanuel Macron je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít Emmanuel Macron ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Emmanuel Macron ve Wikimedia Commons

Najít slovo Emmanuel Macron na Google.cz

Zkusit najít slovo Emmanuel Macron ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Emmanuel Macron například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Emmanuel Macron

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Emmanuel Macron? Kdo to byl Emmanuel Macron? Kdy se narodil Emmanuel Macron? Kde se narodil Emmanuel Macron? Emmanuel Macron se nachází v sekci panovníci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Emmanuel Macron řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emmanuel Macron i v jiné kategorii než je panovníci.