Kdo je to?
Kdo je to Emmanuel Macron? Životopis Emmanuel Macron, lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Emmanuel Macron?

Kdo je to Emmanuel Macron? Stručný životopis

Emmanuel Macron, celým jménem Emmanuel Jean Michel Fréderic Macron je současný francouzský prezident. Před výkonem této funkce byl politikem a investičním bankéřem. Ve vládě Manuela Vallse působil ve funkci ministra hospodářství. Této pozice se však vzdal, aby se mohl zaměřit na svou kandidaturu na francouzského prezidenta. Zde zvítězil nad protikandidátkou Marine Le Penovou.
Prezidentem se Emmanuel Macron stal v roce 2017, současně se také ujal funkce spoluknížete Andorry.Kdo je to Emmanuel Macron? Životopis Emmanuel Macron, lidé, osobnosti z panovníci

Hlavní data o osobě Emmanuel Macron

Národnost: francouzská
Datum narození: 21.12.1977
Místo narození: Amiens

Tento text (Emmanuel Macron) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Sudé číslo? Pamatujete si definici pojmu Sekulární? Znáte termín Souvětí? Vzpomněli byste si co znamená slovo Textový editor?

Klíčová slova: etymologie, co je to Emmanuel Macron?, co znamená, lexikon, přesný výraz, informace, formulace, popis, Emmanuel Macron, pojem, přesný význam, panovníci, wiki, původ slova, odborný výraz, význam pojmu

Pojem Emmanuel Macron je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat výraz Emmanuel Macron ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Emmanuel Macron ve Wikimedia Commons

Najít výraz Emmanuel Macron ve Wikislovníku

Zkusit najít Emmanuel Macron ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Emmanuel Macron například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Emmanuel Macron?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Emmanuel Macron? Kdo to byl Emmanuel Macron? Kdy se narodil Emmanuel Macron? Kde se narodil Emmanuel Macron? Emmanuel Macron je v kategorii panovníci. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Emmanuel Macron kupř. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emmanuel Macron i v jiné kategorii než je panovníci.