Kdo je to?
Kdo byl Gerald Ford? Životopis Gerald Ford, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Gerald Ford?

Kdo to byl Gerald Ford? Stručný životopis

Gerald Ford, celým jménem Gerald Rudolph Ford byl 38. prezidentem Spojených států. Předtím zastával úřad 40. viceprezidenta.
Udělil milost svému předchůdci Richardu Nixonovi, stíhanému za možné zločiny v rámci aféry Watergate, za což byl velmi kritizován a uškodilo mu to v následných prezidentských volbách. V době jeho úřadu se američtí vojáci definitivně stáhli z Vietnamu.Kdo byl Gerald Ford? Životopis Gerald Ford, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Základní údaje o osobě Gerald Ford

Národnost: USA
Datum narození: 14. července 1913
Místo narození: Omaha
Datum úmrtí: 26. prosince 2006

Zaujala vás biografie osobnosti Gerald Ford? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Fungicid? Vzpomněli byste si na význam slova Účtenková loterie? Znáte pojem Trafika? Znáte definici termínu Noktovizor?

Klíčová slova: přesný význam, popis, formulace, termín, co je to Gerald Ford?, lexikon, pojem, co znamená, synonymum, etymologie, vysvětlení, význam pojmu, popis, odborný výraz, původ slova, kdo to je

Pojem Gerald Ford je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gerald Ford ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Gerald Ford ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Gerald Ford ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Gerald Ford ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Gerald Ford například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Gerald Ford?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Gerald Ford? Kdo to byl Gerald Ford? Kdy se narodil Gerald Ford? Kde se narodil Gerald Ford? Kdy zemřel Gerald Ford? Gerald Ford patří do sekce panovníci. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Gerald Ford dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gerald Ford i v jiné kategorii než je panovníci.