Kdo je to?
Kdo byl Napolen Bonaparte? Životopis Napolen Bonaparte, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Napolen Bonaparte?

Kdo to byl Napolen Bonaparte? Stručný životopis

Napoleon Bonaparte byl francouzským generálem a císařem a je považován za jednoho z největších vojevůdců dějin. Za dobu svého života prošel rychlou kariérou, největším úspěchem byla vláda nad většinou oblastí západní Evropy.
Svůj život však dožil ve vyhnanství a jako vězeň. Jeho bitvy jsou označovány jako napoleonské války, k nejznámějším patří bitva u Waterloo, u Lipska nebo u Slavkova.Kdo byl Napolen Bonaparte? Životopis Napolen Bonaparte, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Základní informace o osobě Napolen Bonaparte

Datum narození: 15. srpna 1769
Místo narození: Ajaccio
Datum úmrtí: 5. května 1821

Líbí se stručný životopis s osobou Napolen Bonaparte? Pak se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Aukro? Znáte pojem Prevenar 13? Víte, co je to Ešus? Vzpomenete si na definici slova Benešovy dekrety?

Klíčová slova: formulace, význam slova, význam pojmu, pojem, etymologie, původ slova, co znamená, slovo, wiki, přesný význam, kdo je Napolen Bonaparte?, co je to Napolen Bonaparte?, panovníci, vysvětlení, lexikon, Napolen Bonaparte

Pojem Napolen Bonaparte je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat frázi Napolen Bonaparte ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Napolen Bonaparte na Youtube

Hledat slovo Napolen Bonaparte ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Napolen Bonaparte ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Napolen Bonaparte například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Napolen Bonaparte? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Napolen Bonaparte? Kdo to byl Napolen Bonaparte? Kdy se narodil Napolen Bonaparte? Kde se narodil Napolen Bonaparte? Kdy zemřel Napolen Bonaparte? Napolen Bonaparte je v sekci panovníci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Napolen Bonaparte dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Napolen Bonaparte i v jiné kategorii než je panovníci.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.