Kdo je to?
Kdo byl Napolen Bonaparte? Životopis Napolen Bonaparte, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Napolen Bonaparte?

Kdo to byl Napolen Bonaparte? Stručný životopis

Napoleon Bonaparte byl francouzským generálem a císařem a je považován za jednoho z největších vojevůdců dějin. Za dobu svého života prošel rychlou kariérou, největším úspěchem byla vláda nad většinou oblastí západní Evropy.
Svůj život však dožil ve vyhnanství a jako vězeň. Jeho bitvy jsou označovány jako napoleonské války, k nejznámějším patří bitva u Waterloo, u Lipska nebo u Slavkova.Kdo byl Napolen Bonaparte? Životopis Napolen Bonaparte, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Napolen Bonaparte sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Napolen Bonaparte

Datum narození: 15. srpna 1769
Místo narození: Ajaccio
Datum úmrtí: 5. května 1821

Pamatujete si definici pojmu Canisterapie? Pamatujete si definici pojmu HPP? Vzpomněli byste si na význam slova Počasí? Vzpomněli byste si na význam slova Taurin?

Klíčová slova: Napolen Bonaparte, význam, termín, heslo, co znamená, panovníci, informace, kdo je Napolen Bonaparte?, vysvětlení, popis, kdo to je, co je to Napolen Bonaparte?, přesný výraz, synonymum, slovo

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Napolen Bonaparte? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Napolen Bonaparte? Kdo to byl Napolen Bonaparte? Kdy se narodil Napolen Bonaparte? Kde se narodil Napolen Bonaparte? Kdy zemřel Napolen Bonaparte? Napolen Bonaparte se nachází v kategorii panovníci. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Napolen Bonaparte třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Napolen Bonaparte i v jiné kategorii než je panovníci.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.