Kdo je to?
Kdo byl Napolen Bonaparte? Životopis Napolen Bonaparte, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Napolen Bonaparte?

Kdo to byl Napolen Bonaparte? Stručný životopis

Napoleon Bonaparte byl francouzským generálem a císařem a je považován za jednoho z největších vojevůdců dějin. Za dobu svého života prošel rychlou kariérou, největším úspěchem byla vláda nad většinou oblastí západní Evropy.
Svůj život však dožil ve vyhnanství a jako vězeň. Jeho bitvy jsou označovány jako napoleonské války, k nejznámějším patří bitva u Waterloo, u Lipska nebo u Slavkova.Kdo byl Napolen Bonaparte? Životopis Napolen Bonaparte, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Hlavní informace o osobě Napolen Bonaparte

Datum narození: 15. srpna 1769
Místo narození: Ajaccio
Datum úmrtí: 5. května 1821

Popis osobnosti Napolen Bonaparte můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Animozita? Vzpomněli byste si na význam slova Biret? Víte, co je to Prdopeč? Znáte definici termínu Invence?

Klíčová slova: odborný výraz, heslo, popis, kdo to je, význam pojmu, lexikon, význam slova, co je to Napolen Bonaparte?, pojem, co znamená, panovníci, kdo je Napolen Bonaparte?, termín, slovo, synonymum, wiki

Pojem Napolen Bonaparte je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Napolen Bonaparte ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Napolen Bonaparte na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Napolen Bonaparte ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Napolen Bonaparte v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Napolen Bonaparte například ve Wikipedii, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Napolen Bonaparte? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Napolen Bonaparte? Kdo to byl Napolen Bonaparte? Kdy se narodil Napolen Bonaparte? Kde se narodil Napolen Bonaparte? Kdy zemřel Napolen Bonaparte? Napolen Bonaparte se nachází v kategorii panovníci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Napolen Bonaparte dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Napolen Bonaparte i v jiné kategorii než je panovníci.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.