Kdo je to?
Kdo byl Napolen Bonaparte? Životopis Napolen Bonaparte, osobnosti, slavný člověk z kategorie panovníci

Kdo byl Napolen Bonaparte?

Kdo byl Napolen Bonaparte? Životopis, informace, biografie, panovníci

Napoleon Bonaparte byl francouzským generálem a císařem a je považován za jednoho z největších vojevůdců dějin. Za dobu svého života prošel rychlou kariérou, největším úspěchem byla vláda nad většinou oblastí západní Evropy.
Svůj život však dožil ve vyhnanství a jako vězeň. Jeho bitvy jsou označovány jako napoleonské války, k nejznámějším patří bitva u Waterloo, u Lipska nebo u Slavkova.Kdo byl Napolen Bonaparte? Životopis Napolen Bonaparte, osobnosti, slavný člověk z kategorie panovníci

Základní informace o osobě Napolen Bonaparte

Datum narození: 15. srpna 1769
Místo narození: Ajaccio
Datum úmrtí: 5. května 1821

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Napolen Bonaparte? s kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Tapioka? Znáte pojem Fakultativní výlet? Víte, co je to Báchorka? Vzpomenete si na definici slova Šelak?

Klíčová slova: kdo to je, biografie, narození, kdy se narodil Napolen Bonaparte?, místo narození, wikipedie, životopis, kdo je Napolen Bonaparte?, Napolen Bonaparte, osobnosti, informace, Napolen Bonaparte, Kdy zemřel Napolen Bonaparte, panovníci, osobnost, datum narození

Pojem Napolen Bonaparte je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít frázi Napolen Bonaparte ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Napolen Bonaparte ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Napolen Bonaparte na Google.cz

Zkusit najít pojem Napolen Bonaparte ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Napolen Bonaparte například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Napolen Bonaparte? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo byl Napolen Bonaparte? Kdy se narodil Napolen Bonaparte? Kde se narodil Napolen Bonaparte? Kdy zemřel Napolen Bonaparte? Napolen Bonaparte se nachází v kategorii Panovníci

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Napolen Bonaparte kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Napolen Bonaparte i v jiné kategorii než je panovníci.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.