Kdo je to?
Kdo byl Napolen Bonaparte? Životopis Napolen Bonaparte, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Napolen Bonaparte?

Kdo to byl Napolen Bonaparte? Stručný životopis

Napoleon Bonaparte byl francouzským generálem a císařem a je považován za jednoho z největších vojevůdců dějin. Za dobu svého života prošel rychlou kariérou, největším úspěchem byla vláda nad většinou oblastí západní Evropy.
Svůj život však dožil ve vyhnanství a jako vězeň. Jeho bitvy jsou označovány jako napoleonské války, k nejznámějším patří bitva u Waterloo, u Lipska nebo u Slavkova.Kdo byl Napolen Bonaparte? Životopis Napolen Bonaparte, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Základní informace o osobě Napolen Bonaparte

Datum narození: 15. srpna 1769
Místo narození: Ajaccio
Datum úmrtí: 5. května 1821

Líbí se stručný životopis s osobou Napolen Bonaparte? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Animozita? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vyhřezlá ploténka? Víte, co je to Prdopeč? Znáte termín Dysfrenie?

Klíčová slova: původ slova, heslo, etymologie, slovo, termín, wiki, přesný výraz, popis, popis, význam pojmu, informace, co znamená, kdo to je, pojem, panovníci, Napolen Bonaparte

Pojem Napolen Bonaparte je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Napolen Bonaparte zkuste tyto odkazy

Najít pojem Napolen Bonaparte ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Napolen Bonaparte ve Wikimedia Commons

Najít heslo Napolen Bonaparte v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Napolen Bonaparte ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Napolen Bonaparte například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Napolen Bonaparte

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Napolen Bonaparte? Kdo to byl Napolen Bonaparte? Kdy se narodil Napolen Bonaparte? Kde se narodil Napolen Bonaparte? Kdy zemřel Napolen Bonaparte? Napolen Bonaparte je v kategorii panovníci. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Napolen Bonaparte např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Napolen Bonaparte i v jiné kategorii než je panovníci.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.