Kdo je to?
Kdo byl Napolen Bonaparte? Životopis Napolen Bonaparte, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Napolen Bonaparte?

Kdo to byl Napolen Bonaparte? Stručný životopis

Napoleon Bonaparte byl francouzským generálem a císařem a je považován za jednoho z největších vojevůdců dějin. Za dobu svého života prošel rychlou kariérou, největším úspěchem byla vláda nad většinou oblastí západní Evropy.
Svůj život však dožil ve vyhnanství a jako vězeň. Jeho bitvy jsou označovány jako napoleonské války, k nejznámějším patří bitva u Waterloo, u Lipska nebo u Slavkova.Kdo byl Napolen Bonaparte? Životopis Napolen Bonaparte, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Základní údaje o osobě Napolen Bonaparte

Datum narození: 15. srpna 1769
Místo narození: Ajaccio
Datum úmrtí: 5. května 1821

Zaujala vás biografie osobnosti Napolen Bonaparte? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Aukro? Znáte definici termínu Spondylóza? Víte, co je to Ešus? Pamatujete si definici pojmu Derivace?

Klíčová slova: termín, co znamená, význam, význam slova, definice, lexikon, co je to Napolen Bonaparte?, význam pojmu, formulace, odborný výraz, přesný výraz, Napolen Bonaparte, popis, původ slova, informace, heslo

Pojem Napolen Bonaparte je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat heslo Napolen Bonaparte ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Napolen Bonaparte ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Napolen Bonaparte na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Napolen Bonaparte ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Napolen Bonaparte například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Napolen Bonaparte?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Napolen Bonaparte? Kdo to byl Napolen Bonaparte? Kdy se narodil Napolen Bonaparte? Kde se narodil Napolen Bonaparte? Kdy zemřel Napolen Bonaparte? Napolen Bonaparte patří do sekce panovníci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Napolen Bonaparte třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Napolen Bonaparte i v jiné kategorii než je panovníci.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.