Kdo je to?
Kdo byl Napolen Bonaparte? Životopis Napolen Bonaparte, osobnosti, slavný člověk z kategorie panovníci

Kdo byl Napolen Bonaparte?

Kdo byl Napolen Bonaparte? Životopis, informace, biografie, panovníci

Napoleon Bonaparte byl francouzským generálem a císařem a je považován za jednoho z největších vojevůdců dějin. Za dobu svého života prošel rychlou kariérou, největším úspěchem byla vláda nad většinou oblastí západní Evropy.
Svůj život však dožil ve vyhnanství a jako vězeň. Jeho bitvy jsou označovány jako napoleonské války, k nejznámějším patří bitva u Waterloo, u Lipska nebo u Slavkova.Kdo byl Napolen Bonaparte? Životopis Napolen Bonaparte, osobnosti, slavný člověk z kategorie panovníci

Základní údaje o osobě Napolen Bonaparte

Datum narození: 15. srpna 1769
Místo narození: Ajaccio
Datum úmrtí: 5. května 1821

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Napolen Bonaparte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Tapioka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Cizrna? Víte, co je to Deus ex machina? Znáte termín Ačokča?

Klíčová slova: datum úmrtí, panovníci, osobnosti, popis, kdy se narodil Napolen Bonaparte?, vysvětlení, Napolen Bonaparte, zajímavosti, nežijící, kde se narodil Napolen Bonaparte?, kdo to je, datum narození, životopis, wikipedie, osobnost, Napolen Bonaparte

Pojem Napolen Bonaparte je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat termín Napolen Bonaparte ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Napolen Bonaparte na Google.cz

Hledat výraz Napolen Bonaparte ve Wikipedii

Vyhledat heslo Napolen Bonaparte ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Napolen Bonaparte ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Napolen Bonaparte například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Napolen Bonaparte? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo byl Napolen Bonaparte? Kdy se narodil Napolen Bonaparte? Kde se narodil Napolen Bonaparte? Kdy zemřel Napolen Bonaparte? Napolen Bonaparte patří do sekce Panovníci

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Napolen Bonaparte dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Napolen Bonaparte i v jiné kategorii než je panovníci.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.