Kdo je to?
Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Životopis Recep Tayyip Erdogan, lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Recep Tayyip Erdogan?

Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Stručný životopis

Recep Tayyip Erdogan je současný prezident Turecka, byl také istanbulským starostou a 11 let vykonával funkci tureckého premiéra. Prezidentem byl zvolen první přímou volbou prezidenta již v prvním kole v roce 2014.
Recep Tayyip Erdogan bývá často nazýván diktátorem. Po potlačení pokusu o převrat (červenec 2016) vyhlásil výjimečný stav a čistky v různých oblastech a pomocí dekretů posílil své pravomoce a vládu.Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Životopis Recep Tayyip Erdogan, lidé, osobnosti z panovníci

Hlavní informace o osobě Recep Tayyip Erdogan

Datum narození: 26. února 1954
Místo narození: Istanbul

Popis osobnosti Recep Tayyip Erdogan můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Emo? Víte co je Divadlo? Znáte pojem Sloka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Botnet?

Klíčová slova: lexikon, definice, termín, co znamená, kdo to je, synonymum, co je to Recep Tayyip Erdogan?, popis, slovo, popis, význam slova, informace, kdo je Recep Tayyip Erdogan?, Recep Tayyip Erdogan, přesný význam, pojem

Pojem Recep Tayyip Erdogan je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat termín Recep Tayyip Erdogan ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Recep Tayyip Erdogan ve Wikislovníku

Hledat výraz Recep Tayyip Erdogan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Recep Tayyip Erdogan ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Recep Tayyip Erdogan například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Recep Tayyip Erdogan

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Kdo to byl Recep Tayyip Erdogan? Kdy se narodil Recep Tayyip Erdogan? Kde se narodil Recep Tayyip Erdogan? Recep Tayyip Erdogan se nachází v sekci panovníci. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Recep Tayyip Erdogan řekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Recep Tayyip Erdogan i v jiné kategorii než je panovníci.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.