Kdo je to?
Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Životopis Recep Tayyip Erdogan, lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Recep Tayyip Erdogan?

Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Stručný životopis

Recep Tayyip Erdogan je současný prezident Turecka, byl také istanbulským starostou a 11 let vykonával funkci tureckého premiéra. Prezidentem byl zvolen první přímou volbou prezidenta již v prvním kole v roce 2014.
Recep Tayyip Erdogan bývá často nazýván diktátorem. Po potlačení pokusu o převrat (červenec 2016) vyhlásil výjimečný stav a čistky v různých oblastech a pomocí dekretů posílil své pravomoce a vládu.Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Životopis Recep Tayyip Erdogan, lidé, osobnosti z panovníci

Základní informace o osobě Recep Tayyip Erdogan

Datum narození: 26. února 1954
Místo narození: Istanbul

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Recep Tayyip Erdogan? s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Editace? Znáte pojem Langoš? Znáte pojem Unisex? Vzpomenete si na definici slova Zkracovač URL?

Klíčová slova: formulace, termín, etymologie, popis, wiki, informace, význam slova, synonymum, panovníci, lexikon, slovo, definice, pojem, kdo je Recep Tayyip Erdogan?, význam, co je to Recep Tayyip Erdogan?

Pojem Recep Tayyip Erdogan je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Recep Tayyip Erdogan zkuste tyto odkazy

Hledat slovo Recep Tayyip Erdogan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Recep Tayyip Erdogan ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Recep Tayyip Erdogan ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Recep Tayyip Erdogan na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Recep Tayyip Erdogan například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Recep Tayyip Erdogan? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Kdo to byl Recep Tayyip Erdogan? Kdy se narodil Recep Tayyip Erdogan? Kde se narodil Recep Tayyip Erdogan? Recep Tayyip Erdogan je v sekci panovníci. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Recep Tayyip Erdogan dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Recep Tayyip Erdogan i v jiné kategorii než je panovníci.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.