Kdo je to?
Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Životopis Recep Tayyip Erdogan, lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Recep Tayyip Erdogan?

Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Stručný životopis

Recep Tayyip Erdogan je současný prezident Turecka, byl také istanbulským starostou a 11 let vykonával funkci tureckého premiéra. Prezidentem byl zvolen první přímou volbou prezidenta již v prvním kole v roce 2014.
Recep Tayyip Erdogan bývá často nazýván diktátorem. Po potlačení pokusu o převrat (červenec 2016) vyhlásil výjimečný stav a čistky v různých oblastech a pomocí dekretů posílil své pravomoce a vládu.Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Životopis Recep Tayyip Erdogan, lidé, osobnosti z panovníci

Hlavní data o osobě Recep Tayyip Erdogan

Datum narození: 26. února 1954
Místo narození: Istanbul

Tento text (Recep Tayyip Erdogan) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Emo? Znáte definici termínu Obor hodnot? Znáte pojem Sloka? Pamatujete si definici pojmu Progresivní daň?

Klíčová slova: přesný význam, vysvětlení, lexikon, kdo je Recep Tayyip Erdogan?, formulace, kdo to je, Recep Tayyip Erdogan, význam pojmu, pojem, popis, přesný výraz, význam, odborný výraz, význam slova, termín, definice

Pojem Recep Tayyip Erdogan je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Recep Tayyip Erdogan

Hledat pojem Recep Tayyip Erdogan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Recep Tayyip Erdogan na Google.cz

Najít heslo Recep Tayyip Erdogan ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Recep Tayyip Erdogan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Recep Tayyip Erdogan například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Recep Tayyip Erdogan?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Kdo to byl Recep Tayyip Erdogan? Kdy se narodil Recep Tayyip Erdogan? Kde se narodil Recep Tayyip Erdogan? Recep Tayyip Erdogan je v kategorii panovníci. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Recep Tayyip Erdogan dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Recep Tayyip Erdogan i v jiné kategorii než je panovníci.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.