Kdo je to?
Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Životopis Recep Tayyip Erdogan, lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Recep Tayyip Erdogan?

Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Stručný životopis

Recep Tayyip Erdogan je současný prezident Turecka, byl také istanbulským starostou a 11 let vykonával funkci tureckého premiéra. Prezidentem byl zvolen první přímou volbou prezidenta již v prvním kole v roce 2014.
Recep Tayyip Erdogan bývá často nazýván diktátorem. Po potlačení pokusu o převrat (červenec 2016) vyhlásil výjimečný stav a čistky v různých oblastech a pomocí dekretů posílil své pravomoce a vládu.Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Životopis Recep Tayyip Erdogan, lidé, osobnosti z panovníci

Hlavní informace o osobě Recep Tayyip Erdogan

Datum narození: 26. února 1954
Místo narození: Istanbul

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Recep Tayyip Erdogan sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Editace? Víte co je Exaktní? Znáte pojem Unisex? Vzpomněli byste si co označuje výraz Robot?

Klíčová slova: význam, původ slova, popis, kdo to je, význam pojmu, přesný význam, etymologie, pojem, formulace, co znamená, panovníci, heslo, definice, popis, co je to Recep Tayyip Erdogan?, slovo

Pojem Recep Tayyip Erdogan je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat výraz Recep Tayyip Erdogan ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Recep Tayyip Erdogan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Recep Tayyip Erdogan ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Recep Tayyip Erdogan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Recep Tayyip Erdogan například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Recep Tayyip Erdogan?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Kdo to byl Recep Tayyip Erdogan? Kdy se narodil Recep Tayyip Erdogan? Kde se narodil Recep Tayyip Erdogan? Recep Tayyip Erdogan patří do sekce panovníci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Recep Tayyip Erdogan kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Recep Tayyip Erdogan i v jiné kategorii než je panovníci.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.