Kdo je to?
Kdo byl Richard Nixon? Životopis Richard Nixon, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Richard Nixon?

Kdo to byl Richard Nixon? Stručný životopis

Richard Nixon, celým jménem Richard Milhous Nixon, působil ve funkci prezidenta Spojených států jako 37. prezident v pořadí. Předtím zastával funkci 36. viceprezidenta. Byl dvakrát zvolen prezidentem i viceprezidentem.
Richard Nixon byl prvním, kdo musel na svou funkci rezignovat po aféře Watergate. Během jeho vlády došlo k několika významným událostem – normalizovaly se vztahy se Sovětským svazem a Čínou, snížil se počet strategických atomových zbraní a bylo zahájeno stažení vojáků z Vietnamu. V jeho době také přistálo Apollo 11 na Měsíci.Kdo byl Richard Nixon? Životopis Richard Nixon, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Základní údaje o osobě Richard Nixon

Národnost: USA
Datum narození: 9. ledna 1913
Místo narození: Yorba Linda
Datum úmrtí: 22. dubna 1994

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Richard Nixon s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Existenční minimum? Vzpomenete si na definici slova Gorilla glass? Vzpomněli byste si co znamená slovo Porter? Vzpomněli byste si na význam slova Playmate?

Klíčová slova: vysvětlení, lexikon, pojem, formulace, co je to Richard Nixon?, termín, slovo, popis, přesný výraz, kdo je Richard Nixon?, kdo to je, informace, etymologie, význam pojmu, Richard Nixon, definice

Pojem Richard Nixon je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat slovo Richard Nixon ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Richard Nixon v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Richard Nixon ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Richard Nixon ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Richard Nixon například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Richard Nixon? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Richard Nixon? Kdo to byl Richard Nixon? Kdy se narodil Richard Nixon? Kde se narodil Richard Nixon? Kdy zemřel Richard Nixon? Richard Nixon se nachází v kategorii panovníci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Richard Nixon dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Richard Nixon i v jiné kategorii než je panovníci.