Kdo je to?
Kdo byl Ronald Reagan? Životopis Ronald Reagan, osobnosti, slavný člověk z kategorie panovníci

Kdo byl Ronald Reagan?

Kdo byl Ronald Reagan? Životopis, informace, biografie, panovníci

Ronald Reagan (Ronald Wilson Reagan) je jméno 40. prezidenta USA a 33. guvernéra Kalifornie. Před politickou kariérou pracoval jako herec. Jako prezident reprezentoval Republikánskou stranu, prosadil novou ekonomickou politiku a v zahraniční politice byl výrazným zastáncem konfrontačního přístupu vůči komunistickému hnutí a SSSR.
Ronald Reagan byl druhým nejstarším zvoleným prezidentem. Trpěl Alzheimerovou chorobou, na jejíž následky ve vysokém věku zemřel.Kdo byl Ronald Reagan? Životopis Ronald Reagan, osobnosti, slavný člověk z kategorie panovníci

Hlavní informace o osobě Ronald Reagan

Národnost: USA
Datum narození: 6. února 1911
Místo narození: Tampico
Datum úmrtí: 5. června 2004

Popis osobnosti Ronald Reagan můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Kokotka? Znáte definici termínu Operační systém? Znáte termín Restituce? Pamatujete si definici pojmu Křesťanství?

Klíčová slova: zajímavosti, datum narození, vysvětlení, biografie, lexikon, osobnosti, datum úmrtí, panovníci, wikipedie, kdo to je, národnost, kdy se narodil Ronald Reagan?, život, životopis, místo narození, národnost

Pojem Ronald Reagan je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít pojem Ronald Reagan ve vyhledávači Yahoo

Najít termín Ronald Reagan ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Ronald Reagan ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Ronald Reagan ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Ronald Reagan na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ronald Reagan například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ronald Reagan

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo byl Ronald Reagan? Kdy se narodil Ronald Reagan? Kde se narodil Ronald Reagan? Kdy zemřel Ronald Reagan? Ronald Reagan je v sekci Panovníci

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Ronald Reagan dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ronald Reagan i v jiné kategorii než je panovníci.