Kdo je to?
Kdo byl Ronald Reagan? Životopis Ronald Reagan, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Ronald Reagan?

Kdo to byl Ronald Reagan? Stručný životopis

Ronald Reagan (Ronald Wilson Reagan) je jméno 40. prezidenta USA a 33. guvernéra Kalifornie. Před politickou kariérou pracoval jako herec. Jako prezident reprezentoval Republikánskou stranu, prosadil novou ekonomickou politiku a v zahraniční politice byl výrazným zastáncem konfrontačního přístupu vůči komunistickému hnutí a SSSR.
Ronald Reagan byl druhým nejstarším zvoleným prezidentem. Trpěl Alzheimerovou chorobou, na jejíž následky ve vysokém věku zemřel.Kdo byl Ronald Reagan? Životopis Ronald Reagan, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Hlavní data o osobě Ronald Reagan

Národnost: USA
Datum narození: 6. února 1911
Místo narození: Tampico
Datum úmrtí: 5. června 2004

Sdílejte tuto stránku s osobností Ronald Reagan s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Grant? Víte co je LTE? Znáte termín Interaktivní tabule? Vzpomněli byste si co označuje výraz Čistý obrat?

Klíčová slova: heslo, panovníci, co znamená, přesný výraz, Ronald Reagan, popis, význam pojmu, termín, wiki, definice, původ slova, kdo to je, lexikon, etymologie, popis, slovo

Pojem Ronald Reagan je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít termín Ronald Reagan ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Ronald Reagan ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Ronald Reagan ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Ronald Reagan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Ronald Reagan například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Ronald Reagan? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ronald Reagan? Kdo to byl Ronald Reagan? Kdy se narodil Ronald Reagan? Kde se narodil Ronald Reagan? Kdy zemřel Ronald Reagan? Ronald Reagan je v sekci panovníci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Ronald Reagan dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ronald Reagan i v jiné kategorii než je panovníci.