Kdo je to?
Kdo je to Si Ťin-pching? Životopis Si Ťin-pching, lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Si Ťin-pching?

Kdo je to Si Ťin-pching? Stručný životopis

Si-Ťin-pching je politik, bývalý viceprezident ČLR, generální tajemník ÚV Komunistické strany Číny, předseda Ústřední vojenské komise a čínský prezident od roku 2013. Absolvoval inženýrské studium chemie a politická studia. Má také titul doktor práv. Po vstupu do komunistické strany začala jeho politická kariéra strmě stoupat.
Si-Ťin-pching je příznivcem reforem směřujících k tržnímu hospodářství a bojuje proti korupci. Patří k nejvlivnějším lidem světa.Kdo je to Si Ťin-pching? Životopis Si Ťin-pching, lidé, osobnosti z panovníci

Hlavní data o osobě Si Ťin-pching

Národnost: čínská
Datum narození: 1. června 1953
Místo narození: Peking

Tento text (Si Ťin-pching) můžete samozřejmě sdílet se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Muzikál? Víte co je Amuse bouche? Znáte termín Předsudek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Šelak?

Klíčová slova: definice, popis, formulace, synonymum, co je to Si Ťin-pching?, termín, Si Ťin-pching, vysvětlení, popis, odborný výraz, význam, heslo, význam slova, wiki, slovo, význam pojmu

Pojem Si Ťin-pching je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat pojem Si Ťin-pching ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Si Ťin-pching ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Si Ťin-pching ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Si Ťin-pching v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Si Ťin-pching například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Si Ťin-pching

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Si Ťin-pching? Kdo to byl Si Ťin-pching? Kdy se narodil Si Ťin-pching? Kde se narodil Si Ťin-pching? Si Ťin-pching je v kategorii panovníci. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Si Ťin-pching dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Si Ťin-pching i v jiné kategorii než je panovníci.