Kdo je to?
Kdo je to Zuzana Čaputová? Životopis Zuzana Čaputová, lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Zuzana Čaputová?

Kdo je to Zuzana Čaputová? Stručný životopis

Zuzana Čaputová, rozená Zuzana Strapáková, je prezidentka Slovenské republiky. Původně byla právničkou, působila i jako občanská aktivistka a později vstoupila do politiky. Prezidentkou byla zvolena v červnu 2019 a je první ženou a současně nejmladší političkou v této funkci.
V politice zastupovala jako místopředsedkyně hnutí Progresívne Slovensko, spolupracovala také s občanským sdružením VIA IURIS, které se snaží o silný právní stát a snaží se prosadit spravedlnost v některých oblastech. V obou kolech prezidentských voleb získala Zuzana Čaputová většinu hlasů.Kdo je to Zuzana Čaputová? Životopis Zuzana Čaputová, lidé, osobnosti z panovníci

Hlavní data o osobě Zuzana Čaputová

Národnost: slovenská
Datum narození: 21. června 1973
Místo narození: Bratislava

Tento text (Zuzana Čaputová) můžete samozřejmě sdílet se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Moratorium? Vzpomenete si na definici slova Nepovolený debet? Pamatujete si definici pojmu Osteopenie? Vzpomněli byste si na význam slova Portské víno?

Klíčová slova: definice, odborný výraz, panovníci, význam slova, lexikon, popis, co je to Zuzana Čaputová?, pojem, synonymum, vysvětlení, kdo to je, popis, význam, slovo, etymologie, wiki

Pojem Zuzana Čaputová je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat heslo Zuzana Čaputová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Zuzana Čaputová ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Zuzana Čaputová na Google.cz

Hledat videa s názvem Zuzana Čaputová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Zuzana Čaputová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Zuzana Čaputová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Zuzana Čaputová? Kdo to byl Zuzana Čaputová? Kdy se narodil Zuzana Čaputová? Kde se narodil Zuzana Čaputová? Zuzana Čaputová je v kategorii panovníci. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Zuzana Čaputová řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zuzana Čaputová i v jiné kategorii než je panovníci.