Kdo je to?
Kdo je Radovan Vítek? Životopis Radovan Vítek, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Radovan Vítek

Kdo je Radovan Vítek? Životopis, informace, biografie, podnikání

Radovan Vítek je známý český podnikatel v oblasti realit. Již od mládí podnikal. V době kuponové privatizace se zúčastnil se společností Istrokapitál privatizace Slovnaftu, Východoslovenských železáren a dalších. Jeho společnost Czech Property Investments pronajímá tisíce vlastních nemovitostí.
Radovan Vítek bývá často středem zájmu médií pro své obchodní praktiky i osobní život. Řadí se k deseti nejbohatším Čechům.Kdo je Radovan Vítek? Životopis Radovan Vítek, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní údaje o osobě Radovan Vítek

Národnost: česká
Datum narození: 22. ledna 1971
Místo narození: Nové Město na Moravě

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Radovan Vítek s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Obstřik? Vzpomněli byste si co znamená slovo Černá čísla? Vzpomněli byste si na význam slova Povídka? Víte co je Minerál?

Klíčová slova: kde se narodil Radovan Vítek?, zajímavosti, osobnosti, narození, kdo je Radovan Vítek?, informace, lexikon, Radovan Vítek, životopis, místo narození, Radovan Vítek, podnikání, wiki, biografie, národnost, kdy se narodil Radovan Vítek?

Pojem Radovan Vítek je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Radovan Vítek

Zkusit najít termín Radovan Vítek ve Wikislovníku

Zkusit najít Radovan Vítek ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Radovan Vítek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Radovan Vítek na Youtube

Vyhledat slovo Radovan Vítek ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Radovan Vítek například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Radovan Vítek

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Radovan Vítek? Kdy se narodil Radovan Vítek? Kde se narodil Radovan Vítek? Radovan Vítek se nachází v kategorii Podnikání

Text vytvořen pro server Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Radovan Vítek řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radovan Vítek i v jiné kategorii než je podnikání.