Kdo je to?
Kdo je to Adam Vojtěch? Životopis Adam Vojtěch, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Adam Vojtěch?

Kdo je to Adam Vojtěch? Stručný životopis

Adam Vojtěch je právník, hudební skladatel a také bývalý zpěvák a významný český politik, kterým se stal jako nestraník za hnutí ANO. Od roku 2017 je ministrem zdravotnictví a poslancem Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Vykonává také funkci člena správní rady Všeobecné zdravotní pojišťovny. S hudbou byl spjat již od dětství, zúčastnil se soutěže SuperStar, jako zpěvák vystupoval s několika kapelami a orchestry.
Je absolventem studia práv na UK, kde získal titul Mgr. Ten obdržel i po absolvování mediálních studií na Fakultě sociálních věd. Má také titul MHA – Master of Healthcare Administration. Hned po vysoké škole byl zaměstnán jako právník ve společnosti MAFRA, poté byl tajemníkem na ministerstvu financí a členem více správních rad. Původně byl členem ODS, ale členství mu bylo zrušeno. Adam Vojtěch se stal poslancem a posléze ministrem zdravotnictví.Kdo je to Adam Vojtěch? Životopis Adam Vojtěch, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Adam Vojtěch

Národnost: česká
Datum narození: 2. října 1986
Místo narození: České Budějovice

Tento text (Adam Vojtěch) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Svobodárna? Znáte termín Levice? Vzpomněli byste si na význam slova Youtube? Víte, co je to Borax?

Klíčová slova: přesný význam, informace, význam, politici, popis, heslo, kdo to je, termín, význam slova, co znamená, přesný výraz, Adam Vojtěch, wiki, definice, význam pojmu, co je to Adam Vojtěch?

Pojem Adam Vojtěch je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Adam Vojtěch doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz Adam Vojtěch ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Adam Vojtěch ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Adam Vojtěch na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adam Vojtěch ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Vojtěch například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Adam Vojtěch? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Adam Vojtěch? Kdo to byl Adam Vojtěch? Kdy se narodil Adam Vojtěch? Kde se narodil Adam Vojtěch? Adam Vojtěch je v sekci politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Adam Vojtěch dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Vojtěch i v jiné kategorii než je politici.