Kdo je to?
Kdo je Adam Vojtěch? Životopis Adam Vojtěch, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Adam Vojtěch?

Kdo je Adam Vojtěch? Životopis, informace, biografie, politici

Adam Vojtěch je právník, hudební skladatel a také bývalý zpěvák a významný český politik, kterým se stal jako nestraník za hnutí ANO. Od roku 2017 je ministrem zdravotnictví a poslancem Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Vykonává také funkci člena správní rady Všeobecné zdravotní pojišťovny. S hudbou byl spjat již od dětství, zúčastnil se soutěže SuperStar, jako zpěvák vystupoval s několika kapelami a orchestry.
Je absolventem studia práv na UK, kde získal titul Mgr. Ten obdržel i po absolvování mediálních studií na Fakultě sociálních věd. Má také titul MHA – Master of Healthcare Administration. Hned po vysoké škole byl zaměstnán jako právník ve společnosti MAFRA, poté byl tajemníkem na ministerstvu financí a členem více správních rad. Původně byl členem ODS, ale členství mu bylo zrušeno. Adam Vojtěch se stal poslancem a posléze ministrem zdravotnictví.Kdo je Adam Vojtěch? Životopis Adam Vojtěch, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Adam Vojtěch

Národnost: česká
Datum narození: 2. října 1986
Místo narození: České Budějovice

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Adam Vojtěch? s vašimi kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Fanatismus? Znáte pojem Briliant? Vzpomněli byste si na význam slova Honitba? Vzpomenete si na definici slova Kanafas?

Klíčová slova: životopis, informace, biografie, kdo je Adam Vojtěch?, popis, kde se narodil Adam Vojtěch?, datum narození, život, zajímavosti, osobnost, Adam Vojtěch, politici, kdy se narodil Adam Vojtěch?, osobnosti, lexikon, wiki

Pojem Adam Vojtěch je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Adam Vojtěch v následujících vyhledávačích

Najít termín Adam Vojtěch na Google.cz

Zkusit najít výraz Adam Vojtěch ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adam Vojtěch ve Wikimedia Commons

Najít slovo Adam Vojtěch ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Adam Vojtěch ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Vojtěch například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Adam Vojtěch

Právě nyní již víte Kdo je to Adam Vojtěch? Kdy se narodil Adam Vojtěch? Kde se narodil Adam Vojtěch? Adam Vojtěch se nachází v kategorii Politici

Napsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Adam Vojtěch řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Vojtěch i v jiné kategorii než je politici.