Kdo je to?
Kdo je Adam Vojtěch? Životopis Adam Vojtěch, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Adam Vojtěch

Kdo je Adam Vojtěch? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Adam Vojtěch je právník, hudební skladatel a také bývalý zpěvák a významný český politik, kterým se stal jako nestraník za hnutí ANO. Od roku 2017 je ministrem zdravotnictví a poslancem Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Vykonává také funkci člena správní rady Všeobecné zdravotní pojišťovny. S hudbou byl spjat již od dětství, zúčastnil se soutěže SuperStar, jako zpěvák vystupoval s několika kapelami a orchestry.
Je absolventem studia práv na UK, kde získal titul Mgr. Ten obdržel i po absolvování mediálních studií na Fakultě sociálních věd. Má také titul MHA – Master of Healthcare Administration. Hned po vysoké škole byl zaměstnán jako právník ve společnosti MAFRA, poté byl tajemníkem na ministerstvu financí a členem více správních rad. Původně byl členem ODS, ale členství mu bylo zrušeno. Adam Vojtěch se stal poslancem a posléze ministrem zdravotnictví.Kdo je Adam Vojtěch? Životopis Adam Vojtěch, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Adam Vojtěch

Národnost: česká
Datum narození: 2. října 1986
Místo narození: České Budějovice

Zaujala vás biografie osobnosti Adam Vojtěch? Potom se podělte s dalšími osobami na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Urbi et orbi? Vzpomněli byste si na význam slova Laidó? Vzpomněli byste si na význam slova Cookies? Znáte definici termínu Coulomb?

Klíčová slova: zajímavosti, místo narození, datum narození, politici, politici, kdy se narodil Adam Vojtěch?, osobnosti, kdo je Adam Vojtěch?, wikipedie, narození, osobnost, informace, život, biografie, kde se narodil Adam Vojtěch?, Adam Vojtěch

Pojem Adam Vojtěch je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Adam Vojtěch

Hledat frázi Adam Vojtěch ve vyhledávači Yahoo

Hledat frázi Adam Vojtěch ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Adam Vojtěch na Youtube

Zkusit najít heslo Adam Vojtěch na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Adam Vojtěch ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Vojtěch například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v metavyhledávači Info.com, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Adam Vojtěch?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Adam Vojtěch? Kdy se narodil Adam Vojtěch? Kde se narodil Adam Vojtěch? Adam Vojtěch se nachází v kategorii Politici

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Adam Vojtěch dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Vojtěch i v jiné kategorii než je politici.