Kdo je to?
Kdo je to Jiří Dienstbier mladší? Životopis Jiří Dienstbier mladší, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Dienstbier mladší?

Kdo je to Jiří Dienstbier mladší? Stručný životopis

Jiří Dienstbier mladší je politik, člen ČSSD a právník. Působil v různých funkcích – jako ministr bez portfeje, pověřený péči o oblast lidských práv a rovných příležitostí, jako předseda Legislativní rady vlády, místopředseda ČSSD a stínový ministr spravedlnosti.
Jiří Dienstbier mladší neúspěšně kandidoval na místo primátora Prahy a na prezidenta České republiky. Po smrti svého otce se stal vítězem doplňovacích voleb do Senátu právě na místo, které se úmrtím Jiřího Dienstbiera staršího uvolnilo.Kdo je to Jiří Dienstbier mladší? Životopis Jiří Dienstbier mladší, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Jiří Dienstbier mladší

Národnost: česká
Datum narození: 27. května 1969
Místo narození: Washington

Tento text (Jiří Dienstbier mladší) můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Katamarán? Znáte definici termínu Epizoda? Víte co je Runy? Pamatujete si definici pojmu Důkaz?

Klíčová slova: wiki, informace, význam slova, odborný výraz, přesný význam, Jiří Dienstbier mladší, heslo, popis, kdo je Jiří Dienstbier mladší?, synonymum, přesný výraz, definice, politici, termín, vysvětlení, význam pojmu

Pojem Jiří Dienstbier mladší je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat pojem Jiří Dienstbier mladší ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Jiří Dienstbier mladší ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Jiří Dienstbier mladší na Youtube

Najít heslo Jiří Dienstbier mladší ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Dienstbier mladší například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Dienstbier mladší

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jiří Dienstbier mladší? Kdo to byl Jiří Dienstbier mladší? Kdy se narodil Jiří Dienstbier mladší? Kde se narodil Jiří Dienstbier mladší? Jiří Dienstbier mladší je v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Jiří Dienstbier mladší řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Dienstbier mladší i v jiné kategorii než je politici.