Kdo je to?
Kdo je Jiří Dienstbier mladší? Životopis Jiří Dienstbier mladší, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Jiří Dienstbier mladší

Kdo je Jiří Dienstbier mladší? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Jiří Dienstbier mladší je politik, člen ČSSD a právník. Působil v různých funkcích – jako ministr bez portfeje, pověřený péči o oblast lidských práv a rovných příležitostí, jako předseda Legislativní rady vlády, místopředseda ČSSD a stínový ministr spravedlnosti.
Jiří Dienstbier mladší neúspěšně kandidoval na místo primátora Prahy a na prezidenta České republiky. Po smrti svého otce se stal vítězem doplňovacích voleb do Senátu právě na místo, které se úmrtím Jiřího Dienstbiera staršího uvolnilo.Kdo je Jiří Dienstbier mladší? Životopis Jiří Dienstbier mladší, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Jiří Dienstbier mladší

Národnost: česká
Datum narození: 27. května 1969
Místo narození: Washington

Líbí se stručný životopis s osobou Jiří Dienstbier mladší? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Freeware? Víte, co je to Jakostní víno? Víte co je Agar? Rozumíte pojmu Špinavé peníze?

Klíčová slova: politici, zajímavosti, kde se narodil Jiří Dienstbier mladší?, Jiří Dienstbier mladší, místo narození, národnost, Jiří Dienstbier mladší, politici, informace, wiki, wikipedie, kdo je Jiří Dienstbier mladší?, kdy se narodil Jiří Dienstbier mladší?, biografie, vysvětlení, život

Pojem Jiří Dienstbier mladší je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Jiří Dienstbier mladší zkuste tyto odkazy

Vyhledat termín Jiří Dienstbier mladší ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Jiří Dienstbier mladší ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Jiří Dienstbier mladší ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Jiří Dienstbier mladší ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Jiří Dienstbier mladší ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Dienstbier mladší například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Dienstbier mladší

Právě nyní již víte Kdo je to Jiří Dienstbier mladší? Kdy se narodil Jiří Dienstbier mladší? Kde se narodil Jiří Dienstbier mladší? Jiří Dienstbier mladší patří do sekce Politici

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Jiří Dienstbier mladší řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Dienstbier mladší i v jiné kategorii než je politici.