Kdo je to?
Kdo je to Jiří Rusnok? Životopis Jiří Rusnok, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Rusnok?

Kdo je to Jiří Rusnok? Stručný životopis

Rusnok je český ekonom a politik. Působil jako ministr financí a průmyslu a obchodu v sociálně demokratických vládách v letech 2001 - 2003. Poté odešel do bankovní sféry a od července je premiérem úřednické vlády dosazené prezidentem Zemanem; nyní v demisi až do doby, než bude ustavena řádná vláda po předčasných volbách v říjnu 2013.Kdo je to Jiří Rusnok? Životopis Jiří Rusnok, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Jiří Rusnok

Národnost: česká
Datum narození: 16.10.1960
Místo narození: Ostrava

Tento text (Jiří Rusnok) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Autismus? Vzpomněli byste si na význam slova Editace? Rozumíte pojmu Chemtrails? Znáte definici termínu Logopedie?

Klíčová slova: kdo to je, popis, původ slova, Jiří Rusnok, etymologie, význam, slovo, co znamená, heslo, informace, synonymum, význam pojmu, přesný výraz, lexikon, odborný výraz, popis

Pojem Jiří Rusnok je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Jiří Rusnok ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Jiří Rusnok ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Jiří Rusnok v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jiří Rusnok ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Rusnok například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Jiří Rusnok?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jiří Rusnok? Kdo to byl Jiří Rusnok? Kdy se narodil Jiří Rusnok? Kde se narodil Jiří Rusnok? Jiří Rusnok je v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Jiří Rusnok třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Rusnok i v jiné kategorii než je politici.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?