Kdo je to?
Kdo je to Jiří Rusnok? Životopis Jiří Rusnok, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Rusnok?

Kdo je to Jiří Rusnok? Stručný životopis

Rusnok je český ekonom a politik. Působil jako ministr financí a průmyslu a obchodu v sociálně demokratických vládách v letech 2001 - 2003. Poté odešel do bankovní sféry a od července je premiérem úřednické vlády dosazené prezidentem Zemanem; nyní v demisi až do doby, než bude ustavena řádná vláda po předčasných volbách v říjnu 2013.Kdo je to Jiří Rusnok? Životopis Jiří Rusnok, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Jiří Rusnok

Národnost: česká
Datum narození: 16.10.1960
Místo narození: Ostrava

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jiří Rusnok sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Autismus? Pamatujete si definici pojmu Švarc systém? Rozumíte pojmu Chemtrails? Vzpomněli byste si co znamená slovo Antispyware?

Klíčová slova: přesný výraz, původ slova, heslo, význam, Jiří Rusnok, co znamená, význam pojmu, politici, kdo to je, slovo, wiki, popis, termín, vysvětlení, co je to Jiří Rusnok?, pojem

Pojem Jiří Rusnok je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jiří Rusnok ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Jiří Rusnok ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Jiří Rusnok ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Jiří Rusnok na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Rusnok například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Jiří Rusnok?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Rusnok? Kdo to byl Jiří Rusnok? Kdy se narodil Jiří Rusnok? Kde se narodil Jiří Rusnok? Jiří Rusnok patří do sekce politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Rusnok třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Rusnok i v jiné kategorii než je politici.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?