Kdo je to?
Kdo je to Jiří Rusnok? Životopis Jiří Rusnok, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Rusnok?

Kdo je to Jiří Rusnok? Stručný životopis

Rusnok je český ekonom a politik. Působil jako ministr financí a průmyslu a obchodu v sociálně demokratických vládách v letech 2001 - 2003. Poté odešel do bankovní sféry a od července je premiérem úřednické vlády dosazené prezidentem Zemanem; nyní v demisi až do doby, než bude ustavena řádná vláda po předčasných volbách v říjnu 2013.Kdo je to Jiří Rusnok? Životopis Jiří Rusnok, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Jiří Rusnok

Národnost: česká
Datum narození: 16.10.1960
Místo narození: Ostrava

Líbí se stručný životopis s osobou Jiří Rusnok? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Autismus? Víte, co je to Ratifikace? Rozumíte pojmu Doména? Rozumíte pojmu Kreativita?

Klíčová slova: význam slova, politici, odborný výraz, popis, termín, přesný výraz, formulace, význam, slovo, popis, co je to Jiří Rusnok?, wiki, definice, informace, kdo je Jiří Rusnok?, kdo to je

Pojem Jiří Rusnok je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Jiří Rusnok

Hledat heslo Jiří Rusnok ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jiří Rusnok ve Wikimedia Commons

Najít heslo Jiří Rusnok ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Jiří Rusnok ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Rusnok například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Rusnok

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jiří Rusnok? Kdo to byl Jiří Rusnok? Kdy se narodil Jiří Rusnok? Kde se narodil Jiří Rusnok? Jiří Rusnok je v kategorii politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Rusnok řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Rusnok i v jiné kategorii než je politici.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?