Kdo je to?
Kdo je to Jiří Rusnok? Životopis Jiří Rusnok, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Rusnok?

Kdo je to Jiří Rusnok? Stručný životopis

Rusnok je český ekonom a politik. Působil jako ministr financí a průmyslu a obchodu v sociálně demokratických vládách v letech 2001 - 2003. Poté odešel do bankovní sféry a od července je premiérem úřednické vlády dosazené prezidentem Zemanem; nyní v demisi až do doby, než bude ustavena řádná vláda po předčasných volbách v říjnu 2013.Kdo je to Jiří Rusnok? Životopis Jiří Rusnok, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Jiří Rusnok

Národnost: česká
Datum narození: 16.10.1960
Místo narození: Ostrava

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jiří Rusnok? s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Autismus? Znáte termín Raut? Rozumíte pojmu Chemtrails? Víte, co je to Makaróny?

Klíčová slova: synonymum, přesný význam, popis, význam pojmu, definice, termín, význam slova, wiki, vysvětlení, formulace, co je to Jiří Rusnok?, přesný výraz, popis, lexikon, původ slova, kdo je Jiří Rusnok?

Pojem Jiří Rusnok je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Jiří Rusnok

Hledat videa s názvem Jiří Rusnok na Youtube

Hledat termín Jiří Rusnok na Google.cz

Vyhledat pojem Jiří Rusnok ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Jiří Rusnok ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Rusnok například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Jiří Rusnok? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Rusnok? Kdo to byl Jiří Rusnok? Kdy se narodil Jiří Rusnok? Kde se narodil Jiří Rusnok? Jiří Rusnok je v sekci politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Jiří Rusnok dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Rusnok i v jiné kategorii než je politici.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?