Kdo je to?
Kdo je to Jiří Rusnok? Životopis Jiří Rusnok, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Rusnok?

Kdo je to Jiří Rusnok? Stručný životopis

Rusnok je český ekonom a politik. Působil jako ministr financí a průmyslu a obchodu v sociálně demokratických vládách v letech 2001 - 2003. Poté odešel do bankovní sféry a od července je premiérem úřednické vlády dosazené prezidentem Zemanem; nyní v demisi až do doby, než bude ustavena řádná vláda po předčasných volbách v říjnu 2013.Kdo je to Jiří Rusnok? Životopis Jiří Rusnok, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Jiří Rusnok

Národnost: česká
Datum narození: 16.10.1960
Místo narození: Ostrava

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jiří Rusnok s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Autismus? Znáte termín Aftraipšár? Rozumíte pojmu Chemtrails? Víte, co je to Interpelace?

Klíčová slova: slovo, popis, kdo to je, termín, kdo je Jiří Rusnok?, přesný význam, definice, etymologie, heslo, informace, formulace, lexikon, přesný výraz, odborný výraz, význam slova, co znamená

Pojem Jiří Rusnok je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Jiří Rusnok v následujících zdrojích

Najít slovo Jiří Rusnok na Google.cz

Zkusit najít slovo Jiří Rusnok ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Jiří Rusnok na Youtube

Najít heslo Jiří Rusnok ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Rusnok například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Rusnok

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Rusnok? Kdo to byl Jiří Rusnok? Kdy se narodil Jiří Rusnok? Kde se narodil Jiří Rusnok? Jiří Rusnok se nachází v sekci politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Jiří Rusnok např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Rusnok i v jiné kategorii než je politici.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?